2016 Nisan Anneleri

Bebeklerimizin Cinsiyetleri

• Ankete Katılan
    380

dün o hatayı yaptım saat akşam ustu 7de yattı uyanmdi bende ellemedim 12 de uyandı gün agarana kadar halayyyy
Bizimki de 12 de uyandi.bi gülücük bi konusma.aha dedim s..tın.oyna simdi 2 3 e kadar.ama yarim saat icinde emdi ve uyudu.hasta mi diye atesini kontrol ediyorum ama yok.uykusu gelince uyutmamayi nasil yapiyorsunuz yaa.bizimki uykusu gelince her yerde dalip gidebiliyor.bekletme sansim yok.

Benim bebeğim 37 haftalık 2.435 gr doğdu suyu azalmıştı aldılar doğduğunda her hafta kilo takipi yaptı özel dr sağlık ocağı aşıyı yaptı kanını aldı tamam dr her gelişimizde cıs cıbıl soyardı iyice incelerdi birde kansızlık vardı bebiş te benim bile tahlil yaptormsmı söyledi neyse 1. Ay 3.980 gr 52 cm 2. Ay 5085 gr 56 cm 3. Ay 5.800 60 cm 4. Ay 6.425 gr 62 cm dr muz her ölçümü persantil olarakta yazıyor boy ve kilo 50 persantil ancak baş çevresi 10, 15 persantilde ilerliyor kesinlikle ilk 6 ay anne sütü ver diyo her yerini de her ay muyene ediyo ve 1 yaşından önce sünnet önerdi yani bizim dr her ay buluşmamız gerekli gibi geliyo bana bu ay hemogramda bakacak takip

Tostikdana forumda en erken doganlardan Yalın ve gelişimi önde giden bi bebek olmasına rağmen bi haftadır anca kalkıyor elini tuttuğumuzda. Ama dedigim gibi Yalın hızlı ilerliyor 3.ay diş çıkardı. Şimdi de sırtüstü bıraktığım an hop yüzüstü dönüyor ve ilerliyor bildiğin emekliyor 4 buçuk aylık. Senin Dr abartmis

Tostikdana dun senin yazindan sonra annemin yaninda yigitin elini tutup kaldirmaya calistim annem deki tepki suuu neee yapiyosun kollari cikacak delimisin sen bu daha cok kucuk dedi:))
Ama kalkmasi lazimmis dedim senin siylediklerini soyledim dr.bir guzel salladi:))
Daha zamanina var ne aceleniz var dedi.
Eskiler bilirler tecrubeliler cnm.

Benim buyuk oglum 5.5 aylikti yere yatirdigimda yuvarlanarak butun odayi dolasirdi 9 aylikti tutunup kalkiyor tutunarak yuruyordu amaaa 14 aylikti tam anlamiyla desteksiz yururken:))
Ozamanda hiccc takilmamistim simdide takilmiyorum boyle seylere,her bebegin gelusimi bir olsaydi ortada bir suru yigit yalin vs.olurdu dimi ama:))

özelde kıyafetlerini tamamen çıkartıyor
ama sağlık ocağı üzerindekilerle ölçüyor

Allah yardımcın olsun canım yaa ikiz olunca daha da zor sıcaktan bunalıyorlar herhalde
ya da ikisi birlik olup seni delirtiyorlar

Kizim dün 14 saat uyudu dun 16.30 da uyumusta.teeee busabah 6.30 da uyandi. Hergun 9 da uyur.ki şu an yine uyuyor.bu kadar uyumasina ragmen düzeni şaşmadi.insallah.birkac gr almistir uykuyla.
Dün ben yazacaktım sana o sabah normal saatinde kalkar diye. Benimki de bikaç defa yaptı bunu. 5 de yattı sabah normal saatinde kalktı. Düzeni de hiç sasmadi merak etme

Merhaba anneler kizimin boyu %10 persentil
doktor normal diyor ama 4 aylik olduk hala 1 - 2 aylik bebek kıyafetleri giyiyoruz.Allaha bin şükür sagligimiz yerinde ama bu boy konusu her gittiginde beni strese sokuyor.hipertiroid vardi dogdugunda takip ediliyor normale donmus değerleri.
Birden mi uzar anlamadim ki..
Var mi benle ayni durumda olan

Bizim de oyle.boy 10 15 arasi.kilo 3 10 arasi.

Ya kızlar oğlanda kurt çıktı ya. Kakada gördüm bugün 2 tane doktorada cuma götürebilcem canımı sıktı nerden oldu kurt ya. Çocuğumu oda huzursuz ediyormuş demek

Ya kızlar oğlanda kurt çıktı ya. Kakada gördüm bugün 2 tane doktorada cuma götürebilcem canımı sıktı nerden oldu kurt ya. Çocuğumu oda huzursuz ediyormuş demek
Bence vakit geçirmeden götür. Dedesi götürüversin.cunku cumaya kadar çoğalır. Bir an önce önlem alın. Yazık yavruya geçmiş olsun çok.

Ailede varsa bulaşır. Ya da temas ettiği kişilerde varsa bulaşmış olabilir.ama bu kadarcık bebekte olması ilginc5

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…