2016 Nisan Anneleri

Bebeklerimizin Cinsiyetleri

• Ankete Katılan
    380
C coznur ve hatırlayamadığım diğer Bursa da yaşayan arkadaşlar hafta sonu kaçamağı yapmak istiyoruz bize Bursa da kızımızda denize sokabileceğim yerlerin tavsiyesini istiyorum

Kızlar
Bodrum'da tatil köyü tavsiyesi olan varmı,

kızım 2 aylkken lıghthouse hotel bodrum gitmiştik odaya park yatak koymuşlardı. duş suyu çok hafif tuzlu olduğu için kızımı banyo yaptırmak istemedik onun için damacana su bırakıyorlardı odaya personeli elinden geldiğince yardımcı olmaya çalıştı bize

kızım 2 aylkken lıghthouse hotel bodrum gitmiştik odaya park yatak koymuşlardı. duş suyu çok hafif tuzlu olduğu için kızımı banyo yaptırmak istemedik onun için damacana su bırakıyorlardı odaya personeli elinden geldiğince yardımcı olmaya çalıştı bize

İnceledim şimdi denizide güzel gözüküyor
Akşam eşimlede bakalım bir iki seçenek var buda alternatifler arasında oldu
Sağol canım...

Bodrumda su sıkıntısı var galiba ondan mı deniz suyundan yararlanıyolar banyoda

Tostikdana Tostikdana forumda en erken doganlardan Yalın ve gelişimi önde giden bi bebek olmasına rağmen bi haftadır anca kalkıyor elini tuttuğumuzda. Ama dedigim gibi Yalın hızlı ilerliyor 3.ay diş çıkardı. Şimdi de sırtüstü bıraktığım an hop yüzüstü dönüyor ve ilerliyor bildiğin emekliyor 4 buçuk aylık. Senin Dr abartmis
Sagol canım evet sizile aramızda 1 ay var sanırım 19 nisan bizim ne bileyim ters ters konustu korkuyorum işte yoksa herşey Allah tan ben iki test bile yaptırmadım rabbimden gelene razıyım ama adam ters ters konustu d vitaminini veriyomusun dogru söyle falan diye üstüme geldi
Tostikdana Tostikdana dun senin yazindan sonra annemin yaninda yigitin elini tutup kaldirmaya calistim annem deki tepki suuu neee yapiyosun kollari cikacak delimisin sen bu daha cok kucuk dedi:))
Ama kalkmasi lazimmis dedim senin siylediklerini soyledim dr.bir guzel salladi:))
Daha zamanina var ne aceleniz var dedi.
Eskiler bilirler tecrubeliler cnm.

Benim buyuk oglum 5.5 aylikti yere yatirdigimda yuvarlanarak butun odayi dolasirdi 9 aylikti tutunup kalkiyor tutunarak yuruyordu amaaa 14 aylikti tam anlamiyla desteksiz yururken:))
Ozamanda hiccc takilmamistim simdide takilmiyorum boyle seylere,her bebegin gelusimi bir olsaydi ortada bir suru yigit yalin vs.olurdu dimi ama:))
Çok dogru söylüyosun canım annemlerde diyor el kadar bebe 5 6 aylıkken yapacaklarını şimdi yaptırmaya çalışma zarar verirsin diyor annem elimden geleni yapmaya çalışıyorum napayım sagolasın canım
Ya kızlar oğlanda kurt çıktı ya. Kakada gördüm bugün 2 tane doktorada cuma götürebilcem canımı sıktı nerden oldu kurt ya. Çocuğumu oda huzursuz ediyormuş demek

Canım anneme sordumda ablam 2 aylıkken beyaz gördüm dedi ama bişey yapmadım dedi

sclkvnc sclkvnc vanilya86 vanilya86 A alyildiz Tostikdana Tostikdana
Teşekkürler kızlar. Arkadaşımın eşi enfeksiyon doktoru ona resim attım önemli değil gibi dedi canlı mı dedi hayır dedim .
Ondan önce sağlık ocağına gittik, Sağlık ocağındaki doktor anlamadı ilkkez görüyorum dedi kıl kurdu değil dedi tenya gibi ama tam oda değil dedi.
Çocuk doktoruna götürücem kakada tekrar görürsem.
İlçede olunca doktorda merkezde kaldı cuma günü arabayı tamire vermeye gitcez ozaman uğrucam kesin kendi doktorumuza.
Resim atayımda sizde bi bakın

Rahatsız etmemek için Küçük olarak atıyorum resmi üstüne tIklarsınız
Anne sütünden başka birşey vermiyorum. Ama dün kaza olunca eve geç geleceğimden babama dedimki şeftali rendeleyip suyunu ver biraz oyalar 1 saat. Süt kalmamıştı Babamda vermiş 4 çay kaşığı sabahında bu oldu. Şeftaliden olur mu?

Eklentiler

• image.jpeg
    image.jpeg
    48,6 KB · Görüntüleme: 128
Ayy canım geçmiş olsun ya. Üzülme önemli bişey değildir belki ilk defa duydum. Canlı mıydı canım nasıl farkettin ? Kaka renginde ya ayırt etmek zor olmuştur
Poposunda gördüm kaba etinin üstünde beyaz kurt gibi duruyordu sonra kakasına baktım onda da vardı 1 tane içinde. Anne sütünden geçebiliyormuş banyodaki sudan olabiliyormuş. Doktor pek çok yerden olabilir dedi. Ama evde kimsede yok kurt sorunu

Rahatsız etmemek için Küçük olarak atıyorum resmi üstüne tIklarsınız
Anne sütünden başka birşey vermiyorum. Ama dün kaza olunca eve geç geleceğimden babama dedimki şeftali rendeleyip suyunu ver biraz oyalar 1 saat. Süt kalmamıştı Babamda vermiş 4 çay kaşığı sabahında bu oldu. Şeftaliden olur mu?
Bu arada canım İnternetten baktimda enfeksiyon falan diyo istersen cuma gününe kalma yarın sabah ilk işin doktora götürmek olsun

Bu arada canım İnternetten baktimda enfeksiyon falan diyo istersen cuma gününe kalma yarın sabah ilk işin doktora götürmek olsun
Enfeksiyon belirtisi yok ama. Sağlık ocağındaki doktorda dedi anormal bişey yok çocukta diye. Kakada tekrar görürsem götürücem. Görmezsem cuma öğleden sonra artık. Görmem inşallah bida. Kakayı sürekli incelerdim zaten iyiki bakıyormuşum. Şimdi incik cıncık incelerim :)

X