2016 Nisan Anneleri

Bebeklerimizin Cinsiyetleri

• Ankete Katılan
    380
Arkadaşla ne olur yardım edin.
Sabah tuvalette silimince kahverengi akıntı geldi
Sonra bir daha sildim yumurta akı gibi akıntı geldi üstünde üç dört damla kan var.
Sabahtan beri doktoruma ulaşamadım.
Güçlü durmaya çalışıyorum ama çok perişanım. Ne yapmalıyım?
cnm git uzan ve dr ulaşmaya çalış

inşallah önemli birşey değildir

kendini yoracak zorlayacak birşeyler mi yaptın ?

Sonra bir daha sildim yumurta akı gibi akıntı geldi üstünde üç dört damla kan var.
Canım bence ulaşamadıysan git doktora hemen hem ultrasonla bakar hem de ilaç verir. Senin de için rahatlar.

Demekki şehir şehir değişiyor kontrol süresi uygulamaları. Özel sağlık sigortası yoksa doğum ücretleri de aşırı uçuk oluyor.
Sorma canim ya 10binin ustunde bi rakamdan bahsediyolar ozel saglik sigortasina hic gerek duymamistim simdiye kadar yaptiralim dedim 3 ay sonra faydalanmaya basliyomusuz bir de dogum indirimi icinde hamile kalmadan 5 ay once mi ne yaptirman lazimmis doktorumu degistiricem mecbur bursada cok ozel hastane var bulurum elbet iyi bi doktor

Igne yemekten popomda yumurta gibi sislikler olustu artik fitile gecicem sanirim su riskli aylari bi atlatsak hayirlisiyla canlar. .

Sorma canim ya 10binin ustunde bi rakamdan bahsediyolar ozel saglik sigortasina hic gerek duymamistim simdiye kadar yaptiralim dedim 3 ay sonra faydalanmaya basliyomusuz bir de dogum indirimi icinde hamile kalmadan 5 ay once mi ne yaptirman lazimmis doktorumu degistiricem mecbur bursada cok ozel hastane var bulurum elbet iyi bi doktor
Tabiki bulursun. Ben de ilk haftalarda ultrasonu daha iyi diye özellikle tercih ettim. Ama sonrasında başka hastaneye gidicem. Ben Banka çalışanıyım indirimli hali 5300 fiyat aldım. Banka da 2300 falan ödüyor 3000 Tl bana kalıyor. Ama düşünüyorum yine de. İlk doğum yaptığım hastanede yaparsam bedava yapmış olacağım. 3000 liraya da bebeğin bir sürü ihtiyacını gideririm istediğimi alırım diyorum.

Günaydın nisan annisleri,nasılsınız.benim bulantılarım başladı dun.göğüslerim yine ağrımaya başladı,kızlarda göğüs ağrım hic olmamıştı.

Kızlar nette bulantı bilekliğini gördüm. Kullananlar oldukça memnun kalmış ama konu güncelliği genellikle çok eski.
Aranızda duyan bilen oldu mu hiç ?

Kızlar nette bulantı bilekliğini gördüm. Kullananlar oldukça memnun kalmış ama konu güncelliği genellikle çok eski.
Aranızda duyan bilen oldu mu hiç ?

bende tam bununla ilgili yazacaktım, dün aldım ama küçük almışım, bilek kalınlığı 14-16 cm olan varsa bana kargo adresini özelden mesaj atsın gönderiyim, ben yenisini sipariş ettim

Kizlar cok yogun bulantisi olan biri olarak kusmadigim tek sey pinar beyaz surdugum 1 dilim tost ekmegi yanina da biraz uzum 3 5 tane yada bir dilim.seftaliyi lokmalik dilimleyip yiyorum. onun disinda leblebi armut elma ne esem kusuyorum. Cubuk krakeri uzaktan dahi gormem yetiyor gecen hamileligimde iyice tiksinmistim. Arada yarim.kaseden az corba icmeye gayret ediyorum kusmazsam kar kaliyor. Deneyin bence bide bu sabah yataktan cikmadan leblebi yedim sanki daha hafiflemisti kalktigimda. Kussamda muhakkak suyumu içiyorum. Bir deneyin derim.tost ekmegini.

ekmeği tost makinasında kızartırsan daha iyi tutuyor mideyi, ben öyle yapıyorum birkaç gündür, bide limon yemeye başladım :) sabahları 1-2 ince dilim hafif tuzlu, bulantı bilekliğide aldım bakalım :)

Canım acıkcası fazıletlerıne bakmadım ya da ne zman okunsa daha tesirli olur diye ana cok buyuk sevabını ve duanın kabul olucagını bılıyorum ama burda okuyacak her kişi bu kadar zamanlarına uyurak okuyabılır mı bılemem cunku 20 kişi olduk Rabbım kabul eder heralde her şekilde ne zman okunabılırse okusun herkes canım ayın son cuma gunu de bagıs yaparız cuma vaktınde dıye dusundum acıkcası duasını yapmak ıstersen sen alıp yapsana canım
Keşke zamanım olsa da okusam yarısını falan ama çalıştığım için inan ki zamanım olmuyor. Duasını ve takibini daha müsait olan bir arkadaşımız yapsa çok iyi olur gönüllü olan bir arkadaşımız var mı acaba bu durum ile ilgili.

Naptin tombikcim dr.una ulasabildinmi önemli bir şey degildir inşallah

yat dinlen, doktoruna ulaşamazsan, nerede olduğunu yaz, buradan sana doktor tavsiye edelim,

ekmeği tost makinasında kızartırsan daha iyi tutuyor mideyi, ben öyle yapıyorum birkaç gündür, bide limon yemeye başladım :) sabahları 1-2 ince dilim hafif tuzlu, bulantı bilekliğide aldım bakalım :)

Tost makinasinin isinirken cikardigi koku beni mahvediyor oyuzden kizartamiyorum. Bugun bulanti bilekligini bende siparis edicem esimle sabah konustum 2 tane var hangi markayi aldin sen allahim ne olur sifamiz olsun o bileklik umutla aliyorum cok büyük umutla..

Tek tek yazamıyorum Allah hepinizden razı olsun. doktorum tatilde.neyse ki cebi vardı bende ondan aradım.birkaç cevapsızı görünce kendi döndü bana. Sıkıntı olmaz dedi. 2 ped falan doldurmadığı sürece sorun yok dedi. Zaten daha doktor aramadan önce kesildi hem kahverengi akıntı hem kanama. Ama dinlen dedi. Haftasonu 3 gün boyunca 15 yatılı misafirim vardı çok yoruldum dün de misafirim vardı iyice perişan olmuştum. Galiba ondan oldu. Bundan sonra dikkat edicem. Çok korktum hala bunları yazarken ağlıyorum. İnşallah bebeğim iyidir. Doktorum cuma gelecek koşa koşa gidicem doktora bebeğimi çok merak ediyorum :KK43:

X