2016 Nisan Anneleri

Bebeklerimizin Cinsiyetleri

• Ankete Katılan
    380
Merhaba kızlar kanaması olanlar geçmiş olsun 2 haftadır kanamaaaaaa ömrümden ömür gitti atlayacagiz inşallah sıkmayın sakın canınızı ben cok ağladım çünkü... Geçti çok şükür Rabbim bir daha göstermez inşallah. Kimsemde yoktu yapalniz. Annem geldi memleketten.dinlencem. Ayrıca progestaninda çok faydası oldu:KK55::KK49:
progestanı ne kadarlık günde kaç kez alıyordun.iğne vuruluyor muydun. benim hala geçmedi de yarın başka dra gideceğim

yalsa .!.:
valla ben de ilk hamilelikte çalışmalara başlayacağımız gün kestirdim hamilelikte kesmeyim diye. 11.haftada kaybettim ben de. hamileyken kessem ondan bilirdim. şimdi de kararsızım

Aynen iste canim sıkıntılı bir is bende o yuzden kestir yada kestirme diyemem kimseye.

Geçmiş olsun mutsuzperi.senin bulantın çok oluyor acaba içtiğin folik asit kan ilacı falan da mı bulantı yapıyor?benim midem bulanmıyordu artık.folbiol a başladım iki gündür bulanmaya başladı yine
Canim 3 gundur biraktim folik asiti baska bisey verdi doktorum oda yapabilir dedi halsizlik falanda basladi ama allaha sukur bugun kalp atisini duyduk yinede sukrediyorum

kızlar bende nisan annesi olacagım inş. bat a göre 28.nisan 2016 diyor :) hayırlısıyla inş. bir kaç sorum olucak mümknse keseyi ve bebişi hcg kaç iken gördünüz ? benim bat 23.07 ama muhtemelen geç döllenmeoldu 24.8 de öğrendim hamlie oldugumu hcg 47.4 tü adeti 5 gün geçince ki değer bu 26.8 de 114 oldu 28.8 de 312,74 oldu birdaha da yaptırmadım 4 gündür. yarın kontrol var bakalım ne olacak :KK43: heyecanla görmeyi beklirum inş.

Kızlar nette bulantı bilekliğini gördüm. Kullananlar oldukça memnun kalmış ama konu güncelliği genellikle çok eski.
Aranızda duyan bilen oldu mu hiç ?

Tost makinasinin isinirken cikardigi koku beni mahvediyor oyuzden kizartamiyorum. Bugun bulanti bilekligini bende siparis edicem esimle sabah konustum 2 tane var hangi markayi aldin sen allahim ne olur sifamiz olsun o bileklik umutla aliyorum cok büyük umutla..

Kizlar selam bende aldim kullandim cok bi mucize yaratmadi ama psikolojik mi bilmem iyi geldi bnm aldigim psi bands

kızlar bende nisan annesi olacagım inş. bat a göre 28.nisan 2016 diyor :) hayırlısıyla inş. bir kaç sorum olucak mümknse keseyi ve bebişi hcg kaç iken gördünüz ? benim bat 23.07 ama muhtemelen geç döllenmeoldu 24.8 de öğrendim hamlie oldugumu hcg 47.4 tü adeti 5 gün geçince ki değer bu 26.8 de 114 oldu 28.8 de 312,74 oldu birdaha da yaptırmadım 4 gündür. yarın kontrol var bakalım ne olacak :KK43: heyecanla görmeyi beklirum inş.
Cnm seninle ayniyiz 5+6 haftalik melegim 23 temmuz sat agudtosun 23 bat. Bende 25 de evde gebelik testiyle ogrendim 28 nisan dogum ins. doktora gittik gecen cuma hic gebelik testi istemedi direk bakti keseyi gordugu icin gerek duymadi birsuru test istedi bugun yaptirdim bu cumada kalp atislarini dinleyecegiz ins sen degerlere hic takilma cnm sitrese sokuyosun bosuna kendini gidince bebisinin kalp atislarinida duyarsin ins icin rahat eder ozaman

kızlarrrrr saç kestirmek sorun olmaz dimi ya hamilelikte? :) ilk hamileliğimde çalışmalara başlamadan kestirmiştim sonra da olmadı. tekrar çalışmalara başlarken de kestirmedim ee haliyle yine kestirmek istiyorum azcık. napmam lazım? ya da kesmesem mi ya ofs

ben kestirmiştim kızımda batıl bir inanç. Hatta uzun saç daha fazla yorar bedeni vitamin - mineral alma açısından. Bence sıkıntı olmaz.

Merhaba kızlar kanaması olanlar geçmiş olsun 2 haftadır kanamaaaaaa ömrümden ömür gitti atlayacagiz inşallah sıkmayın sakın canınızı ben cok ağladım çünkü... Geçti çok şükür Rabbim bir daha göstermez inşallah. Kimsemde yoktu yapalniz. Annem geldi memleketten.dinlencem. Ayrıca progestaninda çok faydası oldu:KK55::KK49:

canım kanaman nasıldı? benim pazar günü başladı adet kadar yoğun değil ama ped koyuyorum. Dün dr vajinal oltrasonla baktı çubuğa kan gelmedi bu iyi bir şey dedi ama benim kanama öyle tuvalete gidip peçeteyle silince gelen bir kanama değil :KK43: ne olacak bekliyoruz ama belirsizlik çok kötü :KK43:

canım daha çoook erken. ben de öğrendiğimde beta hcg 221 di ve doktor daha çok küçük kese görünmez dedi ultrasona sokmadı. 5+2 de keseyi gördük karından ultrasonla.

Kizlar selam bende aldim kullandim cok bi mucize yaratmadi ama psikolojik mi bilmem iyi geldi bnm aldigim psi bands
Bende seabands siparis ettim bugun stok durumu bakip doneceklermis. Oysa bana acil lazimdi yani. Bakalim bir nebze rahatlatsa ben raziyim zaten arac tutmasina falanda kullaniyolarmis sonradanda isimi gorur dedim kullanip yorum yazicam. Bi yerde okudum 2 3 guns sabredin demisler canim sende bi vazgecmeden tak bakalim belki iyi gelir.

Adını yazdım zaten canım okuyacakların listesine:KK66:
Canim kac gündür takip edemiyorum dogru düzgün. Simdi bakim biraz dedim kızımı uyutunca, 41 yasin her hafta okunucak kararı alınmış sanırım. Allahın izniyle ben de okurum. Beni de ekleyin listeye. Allahım kabul etsin niyetimizi şimdiden inşallah

progestanı ne kadarlık günde kaç kez alıyordun.iğne vuruluyor muydun. benim hala geçmedi de yarın başka dra gideceğim
Canım progestan 200 lük günde 2 defa prolutan depot 3gün arayla 1 tane 3.kez vurundum şimdi @mersahh22 ama şöyle söyleyim kanama geçti ama hala günde bikac kez peceteye hafif leke oluyor. Sanırım o hiç gitmeyecek senin nasıl???

Selamlar endokrindeki tahlil sonucum 4.80 çıktı.sağlık ocaginda 8.38 çıkmıştı niye bu kadar fark etti acaba. Dun aç karna gittim bugün midem bulandi salatalik yedim gitmeden o mu fark etti acaba.
Doktor euthrox ilac yazdı 50 mg her ay kontrole gidecem.insallah bebegin beynine zarar vermemistir dedi. Insallah vermemistir ne diyim
C cerrodoksin arkadaşım durum böyle bizde

ben kestirmiştim kızımda batıl bir inanç. Hatta uzun saç daha fazla yorar bedeni vitamin - mineral alma açısından. Bence sıkıntı olmaz.

canım kanaman nasıldı? benim pazar günü başladı adet kadar yoğun değil ama ped koyuyorum. Dün dr vajinal oltrasonla baktı çubuğa kan gelmedi bu iyi bir şey dedi ama benim kanama öyle tuvalete gidip peçeteyle silince gelen bir kanama değil :KK43: ne olacak bekliyoruz ama belirsizlik çok kötü :KK43:
Evet en kötüsü bis y yapamadan beklemek bende öyle ped koyacak kadar olmadı ama 2kez peceteye sildigimde fazlaydı digerleride az az. Koyu kahve senin nasil

Evet en kötüsü bis y yapamadan beklemek bende öyle ped koyacak kadar olmadı ama 2kez peceteye sildigimde fazlaydı digerleride az az. Koyu kahve senin nasil
benim normal kan :KK43: doktor normal dedi ama bilemiyorum. 1 iğne vuruldum ilaç kullanıyorum işte. Dün keseyi gördü bakalım :KK43:

Kızlar günaydın suan 34 kişi olduk yasın okurum bende diyenler sanırım 41 e yükselicez eger sayımız o kadar olursa her hafta yapmaya karar aldık herkes bir tane okucak hafta basına cuma gınu bagıslancak her hafta bır kısıye verıcem duasını o hafta o yapıcak duayı listedeki hamişlere Allah rızası için gönderilecek:KK36:[/QUOTE
Canim bende okuyabilirim bende kuran okumayi biliyorum

X