2016 Nisan Anneleri

Bebeklerimizin Cinsiyetleri

• Ankete Katılan
    380
Günaydın güzel anneler :)

kanaması olanlara çok geçmiş olsun,bebeişleriniz sizinle kalacak inşallah korkmayın.

Benim bulantım çok arttı.Mutfağa bile giremiyorum,dün akşam eşim çorba yaptı onu içebildim sadece.Ve bol bol limon yiyiyorum,bulantıma iyi geliyor.Her şey kokuyor,su bile tüm deterjan ve krem kokularından tiksindim.Şampuan ve kremlerin parabensiz olanını kullanmaya başlamıştım şimdi kokusuzunu arıyacağım bir de işe geldim böyle,çok zor duruyorum.

Sizde durumlar nasıl ?

Günaydın kızlaaar beni de kabızlık öldürecek kayisi yiyorum süt su iciyorum yok hic bi sey fayda etmiyo napıcam bilmiyorum

günaydın kızlar Allah bebeklerimizi sağlıkla kucaklarımıza almayı nasip etsin inş. kanaması olan doktorların risk var dedikleri arkadaşların yazılarından öyle etkilenmişim ki gece rüyamda bebeğimi düşürüyodum lavaboda küçük kese gördüm ağlaya ağlaya uyandım hepimiz sağlıkla kucağımıza alalım inş.

Gunaydın nisan annişleri. Rabbime şükürler olsun mide bulantım tekrar başlamazsa dün itibari ile azaldı.hamileliğimin başından beri hiç kusmadım ama yatana kadardevam eden bulantım vardı. Dünden beri ise yemek yedikten sonra mide yanması tarzında ağrı başladı onada soda içmek iyi geliyor şükür. Bulantısı vekusması olan arkadaşlara sabır ve dayanma gücü diliyorum çok zorbirşey ama gecicek inş azkaldı. Bu arada midemin bulantısını şeftali biraz olsun dindiriyordu benim bide sert kırmızı erikler varya onlardan yiyordum sürekli. Cubuk krakerdendaha etkili oldu benim için

Canım bende aynı durumdayım neyse ki kendi işim olduğundan çok köyü hissettiğimde gitmiyorum evde yatıyorum limonu çok abartma tatlım Zararlı olabilir aratır istersen yani ben öyle duymuştum sadece suya bir kaç damla damlatın diyordu

Canım günaydın kaçıncı haftandasın yani en zaman azaldı bulantın ben 8+3 üm ama hala aynı o Yüzden merak ettim

günaydınnn mide boş kalınca da bulantı oluyor. ben yemek yapamıyorum ve bu beni çok zorluyor bi çare bulmalıyım bu işe

Günaydın nisan annisleri
:)
Bnde bulantı falan yok et yiyemiyorum sadece yatmaktan yanlarim ağrıyor artik halsizlik ve düşük tansiyon var
Rabbim cumlemizin yardımcısı olsun meleklerimizi kucağımiza almayı nasip etsin

Ya vallahi M heves falan kalmadı bende sevinemiyorm bile var mı yok mu belli değil hayırlısı artık

P pudink emin ol canim zor bulunan bisey olsa sildirene kadar pesini birakmazdim. Ya ben hamile kalmadan once gece saat 3te brokolili havuclu sebzeli makarna icin brnum titreye titreye agladim.. dusunki hamile diildim.. :)))))))))

Bende oyleyim canm:)))benimde dün gece büskivili pudink pastası çekti yapmam lazım bu gün :))

Günaydın, hayırlı sabahlar herkese,

cumartesi günü dr randevum vardı. Miniğimi gördük çok şükür, kalp atışını duydum tabi, çok mükemmel bir andı. Rabbim henüz tatmamış arkadaşlarımıza da hayırlısıyla yaşatsın.

Bulantılar bende de var, öyle her şey yiyemiyorum, kokmayan hafif şeyler olacak ama en önemlisi tansiyonum hep düşük kendimi en iyi hissettiğim anlarda bile 9-6 artık nasıl alıştıysam böyle yaşamaya :)

Evet çok zor ama güzel günler beni bekliyor, anne olacağım yavrum için her şeye değer diyip mutlu olmaya çalışıyorum işte

Bende oyleyim canm:)))benimde dün gece büskivili pudink pastası çekti yapmam lazım bu gün :))
Yap canım valla iyi gidiyor hafif hafif dün akşam yapıp yedim bende. markette gezerken bisküvilerigorunce canım cekti benimde. Hamileleiğimin başından beri ilk defa canım tatlı istedi çok yiyemedim ama yinede zevkliydi

Canım internetten araştırdım yemeden önce bazı uzmanlar düşük tehlikesi var , bazıları hiç sorun yok diyor.Ama dayanamadım biraz daha azaltacağım ne olur ne olmaz diye.

bugün 3 de randevum var. bebeğimin kesesini görmeyi ümit ediyorum. allaha şükür mide bulantım falan yok ama daha o haftalara gelmedim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…