2016 Nisan Anneleri

Bebeklerimizin Cinsiyetleri

• Ankete Katılan
    380
Bazen kendimi hamile gibi hissetmiyorum belirtim yokmuş gibi birden belirtiler kaybolduğunda bebeği kaybedildiği kanama filan olmadığını okudum :/ bu doktor randevuları daha sık olmalı sanki durmadan kötü şeyler düşünüyorum ilk randevumda sadece kesemiz göründü bu durum beni inanılmaz sitrese soktu :KK43:

agresifportakal agresifportakal Allahtan yaz kış var imkânsız bisey de degil pahalıda değil.yoksa üyeliğimi silerdim :)))
P pudink emin ol canim zor bulunan bisey olsa sildirene kadar pesini birakmazdim. Ya ben hamile kalmadan once gece saat 3te brokolili havuclu sebzeli makarna icin brnum titreye titreye agladim.. dusunki hamile diildim.. :)))))))))

P pudink emin ol canim zor bulunan bisey olsa sildirene kadar pesini birakmazdim. Ya ben hamile kalmadan once gece saat 3te brokolili havuclu sebzeli makarna icin brnum titreye titreye agladim.. dusunki hamile diildim.. :)))))))))
Çok şanslısınız :eek:Nisan annelerinden en zayıf üye olduğunuz için canınızın her istediğini her saatte istediğiniz kadar yiyebilirsiniz :KK200: Ben kilo almak istemiyorum ama iştahım inanılmaz açık şuan Cnm ekmek arası şeyler istiyor ama Sabahı bekliyorum :KK66:

Nisan ayinin tatli annecikleri hamileliginiz nasil geciyor? Bugun itibariyle 8+5 im ama inanilmaz agir geciyor son iki haftada 3 kilo verdim herseyden inanilmaz tiksiniyorum hersey cok kokuyor bana surekli kusuyorum :KK43: gecen hafta hastaneye yatirildim cok agir geciyor... sizin nasil? Benim gibi olan var mi? Su bile icemez hale geldim tansiyon deseniz hep dipte :KK43:

Nisan ayinin tatli annecikleri hamileliginiz nasil geciyor? Bugun itibariyle 8+5 im ama inanilmaz agir geciyor son iki haftada 3 kilo verdim herseyden inanilmaz tiksiniyorum hersey cok kokuyor bana surekli kusuyorum :KK43: gecen hafta hastaneye yatirildim cok agir geciyor... sizin nasil? Benim gibi olan var mi? Su bile icemez hale geldim tansiyon deseniz hep dipte :KK43:

Al benden de o kadar hep bir bulantım vardı ama bu geceki kusmayla nirvanaya ulaştım. Uyutmuyor zaten. Kusunca boğazım mahvoluyor benim. tahriş olmuş durumda. İnş geçer bu günler hayırlısıyla.

• Beğen
Reactions: cle
Gunaydin kizlar. Malesef ben ayni durumdayim. O mide bulantisi hic mi gecmez ya. Gece sabaha kadar mahvoldum. Beyaz leblebi yiyorum iste biraz bastiriyor yoksa zerre bastiran bisey yok midemi. Bulantim yok diye yakinanlar ah bilsele ne cektigimizi. Gecen gebeligimde 18. Haftaya kadar kusmustum. Suan daha 7. Hafta esim serum disinda zerre bulanti ilaci vermiyor isim cok zor bu kez. Zorla zorla birseyler yiyorum o da hemen geri cikiyor 5 dakika durmuyor su bile. Bir an once gecsin bu haftalar. Bizlerede dayanma gucu versin.

Gunaydin nisan anneleri :KK54:bende araniza katiliyrm insallh bu saatten sonra bebegime birsey olmazsa 5+5 oldum bugun kesem gorunmuyrdu cok şükür göründü ve rahatladim ilk baslarda bel agrim vardi siddetli ama suan gecti hic bulantim yok cok şükür olmazda ınş hamileligi agir gecen arkadaslara Alllah yardım etsin çok zor olsa gerek..suan keseyi gordugum icin cok mutluyum cunku doktorum keseyi goremezssek ya dusuk yada dis gebelik demisti :KK61:simdi rahatim kalp atislarini duymak icin sabirsizlanyrm:KK71::KK72:

Çooook geçmiş olsun canım daha iyice misin bugün? Acile gidip sorununu gidere ilen ben görmedim zaten canım hastane değişmiyo bu konuda...
Günaydın canım aynen hala düzelemedim işte insan bir çare diyip gidiyor acile ben kendimi çok kötü hissediyorum hele şu Progesteranı daha uzaktan görünce bile midem bulanıyor bir geçse şu ilk 12-13.haftalar belki rahatlarız hepimiz

Çok geçmiş olsun canım. Umarım biran önce sağlığına kavuşursun. Canın istemesede sana güç verecek şeyler yemeğe zorla kendini. Hamile olmasan enfeksiyonun olmasaydı bile tüm gün aç kalınca şekerin-tansiyonun düşer başın dönerdi canım. Zor olduğunu tahmin ediyorum tatlım ama yiyebileceğin şeyler bulmayı dene. Allah yardımcın olsun bebişini korusun arkadaşım. Onun mis kokusunu içine çekeceğin zamanları düşün hepsi geride kalacak inşallah :KK200:
Teşekkür edeşm arkadasım zaten onun Doğduğu günlerin hayali olmasa hiç çekilecek gibi değil 6.haftadan beri kendimi okadar kötü hissediyorum ki anlatamam kafam yerinde değil sürekli bulamıyorum güçsüzüm şu Progesteranı daha görünce tiksiniyrum sürekli yatmaktan kendi yatağımdan evimden tiksindim dışarı çıksam gücüm yok sürekli kilo verme durumu mahvoldum bu gğnler bir geçse hepimiz için hepimiz sağlıkla alalım bebeklerimizi

Bende 8+3 üm ve seninle aynı durumdayım tansiyonum bu sabah 8-4 dü bende dün itibariyle 3 kilo verdim hayattan bıktım walla nasıl geçecek 7 ay bilmiyorum Allah hepimize sabır sağlık ve kolaylık versin

Gunaydin nisan anneleri :KK54:bende araniza katiliyrm insallh bu saatten sonra bebegime birsey olmazsa 5+5 oldum bugun kesem gorunmuyrdu cok şükür göründü ve rahatladim ilk baslarda bel agrim vardi siddetli ama suan gecti hic bulantim yok cok şükür olmazda ınş hamileligi agir gecen arkadaslara Alllah yardım etsin çok zor olsa gerek..suan keseyi gordugum icin cok mutluyum cunku doktorum keseyi goremezssek ya dusuk yada dis gebelik demisti :KK61:simdi rahatim kalp atislarini duymak icin sabirsizlanyrm:KK71::KK72:
hayırlı olsun :nazar:rabbim hayırlısıyla kucağına almayı nasip etsin:KK68:

anladığım kadarıyla bulantı hepimizde var: ( beyaz leblebiyle elma çok ii gelio tavsiye ederim :KK66:

Hayırlıolsun canım allah tamamına erdirsin bulantına gelince inş olmaz amabende yok diye seviniodum erkensevinmişim üç dört gün oldu başlayalı mahfolmuş durumdayız hepimiz :KK43:

X