2016 Nisan Anneleri

Bebeklerimizin Cinsiyetleri

• Ankete Katılan
    380
Canım seninle takvimlerimiz ayni. Çok sukur bende bugun kalp atislrini duydum. Kaçıncı cocuk olursa olsun insan heyecanlaniyor:KK68: doktora da sordum ne zaman geleyim diye 8+ larda gel dedi yani 2 hafta sonra cok sevindim Seninde duymana. Darisi duymayanlarin başına inss:KK9:
Evet ya müthiş bişeymiş :) bende öyle düşündüm zaten:)

Kizlar ben acibademe gidiyorum 230 tl muayene parasi ben ayda bir verilcek falan zannediyodum 10gunu gectikten sonra tekrar 230 aliniyomus ama bildigim kadariyla diger ozellerde ayda bir aliniyo siz nasil odeme yapiyosunuz

Kizlar ben acibademe gidiyorum 230 tl muayene parasi ben ayda bir verilcek falan zannediyodum 10gunu gectikten sonra tekrar 230 aliniyomus ama bildigim kadariyla diger ozellerde ayda bir aliniyo siz nasil odeme yapiyosunuz
30 tl bagkurluyum via hospital a gidiyorum 10 gün geçerli canm snnki baya cokmus yani

bir muayene ücreti ödedikten sonra kontrol süresi 10 gün oluyo. 10 gün içinde gidersen ücret almıyolar ama geçerse tekrar muayene ücreti alıyolar.

günaydın arkadaşlar
kanaması olup bebeğin kalp atışlarını duyan var mı? benim dünden beri kanamam var. Dr ilerlerse ağrın olursa gel dedi öyle bir durumum yok. hayırlısıyla sonuçlansaydı.belirsizlik zor :KK43:

günaydın arkadaşlar
kanaması olup bebeğin kalp atışlarını duyan var mı? benim dünden beri kanamam var. Dr ilerlerse ağrın olursa gel dedi öyle bir durumum yok. hayırlısıyla sonuçlansaydı.belirsizlik zor :KK43:
Bekleme canim git agrim var de baksin icin rahat etsin oyle evde durulmaz benimde kanamam oldu hemde heryer batti hemsireler biraz bekleyin dedi geldim bile dedim kusura bakmasinlar o kadar para aliyolar gittigimde bebisim iyiydi canim zaman kaybetme

günaydın arkadaşlar
Canım benim 2 haftadır kanamam azar azar bazen artarak devam ediyor kalp atışını duyuyoruz ama yinede endiseliyim. Sen hemen Dr. Konuş ve ona göre gel der belki gidersin

Anladim canim benim kanamam olmustu 15 gunde bir cagiriyo doktor ayda nerdeyse 500 vermis oluyorum cok gelmeye basladi hayirlisiyla kanamam gectiyse doktoru degistiricem

Dün acile gittim zaten dr baktı epey zorlandı keseyi bulmak için :KK43: iğne verdi 1 tane onu yaptırdım malum progestan verdi onu kullanıyorum. Ağrın olursa tekrar gelirsin dedi. Adet olacağım zaman bacaklarım ağrır benim sadece bacaklarım ağrıyor. SATa göre 7 haftalığım ama dün kese 5 haftalık dedi dr

Şu bulantılar çıkarmalR bi geçsin tam ekmek arası domates peynir yapıcam :KK43: Arkasından böle sulu yemeklere ekmek bandıra bandıra yicem :KK43: Açım aç :KK43:
Canım bulantının geçmesini bekleme, bi ekmek de yeme de azıcık yiyebiliyorsan ye domates peynir ekmek.bulantıya da iyi gelir diye düşünüyorum.bi yerde daha okumuştum,midesi bulananlar sıcak yemek yemesin yazıyordu. Domates peynir ekmek ideal

Slm arkadaslar bende 5+5 haftaligim hamile kaldigimdan beri karnim agriyo kramp giriyo arada birde adet alacakmisim gibi agriyo.Agri disinda hic kanama yada lekelenme olmadi allaha sukur. Sizdede oluyomu boyle agrilar allahim ins onemsiz birseydir

Günaydııııınnn günaydııııın . Öğretmen annişlerr yarın bu saatlerde okulda olacağız kısmetse. Nezaman söylemeyi düşünüyosunuz okul dakilere
Günaydın evet yarin kosusturma başlıyor. Ben onlar Sormazsa soylemeyi düşünmüyorum daha ama kesin sorarlar. Nasilsindan sonraki cümle bebis var mi oluyor genelde :)

Kızlar gece kaç defa tuvalete cikiyorsunuz ben en az 3 kere. Birde hala adet sancilarim devam ediyor.
Benim de üç ve yukarısı
Ben medicalparka gidiyorum 40 tl ve her yerde on gunden sonra tekrar ücret aliniyor

Slm arkadaslar bende 5+5 haftaligim hamile kaldigimdan beri karnim agriyo kramp giriyo arada birde adet alacakmisim gibi agriyo.Agri disinda hic kanama yada lekelenme olmadi allaha sukur. Sizdede oluyomu boyle agrilar allahim ins onemsiz birseydir
Bende de oluyodu doktora sordum normal dedi

X