2016 Nisan Anneleri

Bebeklerimizin Cinsiyetleri

• Ankete Katılan
    380
merhaba nisan anneleri insallah rabbimiz isteyen hepimizin kucagini bos birakmaz bende 9+1 günlük hamileyim Allah Kismet ederse nisan 2 bebegin dogum tarihi adet tarihim 25 26 temmuzdu 5 gün evvel kahverengi lekelenmem oldu reglim baslicak sanmistim ama sadece temizlenirken gelen lekelerim oldu 5 gün ama ne agrilar sizilar cektim acayip uyuyor basimi kaldiramiyordum daha günüm gelmeden test yaptim 2 gün önce pozitif cikti 5gün sonunda lekeler tamamen gecti ilk kizimda öyle birsey yasamamistim 7+3 günlükken sükür kalp atislarini gördük karin ve kasik agrilarim oldu agiz tadim bozuk istigfar edemesemde migdem alt usttu ilk baslarda Tatli felan yiemedim fasla Eksi tuzlu seylerde buldum cagreyi gögüsler cok sis ve agriliydi büyüyor gibiydi ama birden gecen hafta bi gribe yakalandik öksürük felan belirtilerim gecti agiz tadim felan duzeldi herseyi yiebiliorum artik tatlida simdi sadece biras gögüs agrim var siskinlik gaz problemi agiz tadi bozuklugu midemin bulanik ve agirlik yapisi gitti gibi bazen hamile deilim gibi hissediyorum bazi belirtilerin birden kaybolmasi normalmi sizce hamile olan arkadaslar sizlerde buna benzer oldumu ilk hamileligimle kiyasliyamiyorum kizimda hic birsey anlamadim sadece belim agrirdi oda 3 aydan sonra gecmisti uzun oldu hakkinizi helal edin bilgilerinizi paylasirsaniz sevinirim.

canım ıns bisey olmaz, cook geçmiş olsun kanaman da bir an once durur da sen de bebeğin de rahat bir hamilelik geçirirsiniz rabbim sana bağışlasın dikkat et tatlım

hey massallah ıns görürsünüz canım ya benımde beta hcg m yuksektı ama seninki resmen uçmuş 4+5 de benim 2767,77 idi canım bana bile ikiz olabilir dediler ama tek kese tek bebek gördük şükür. eğer yanlış değer girmediysen 5. haftalarda böyle değerler görülüyormuş ikizlerde. istiyorsan inş ikizdir diyelim
aynen canım bende dun test yaptırdım daha 2 ay önce de endokrine gitmştim bir sorun yoktu. dünde 1.43 cıktı değerim netten araştırdım düşük gibi ama seninki baya düşük. bebeğin zekasını etkiliyormuş ilaca başlıyorlarmış genelde. inş önemli bişey değildir.

canım yaa bende sana yazacaktım dün bana da test yapıldı sonucu doktora da gösteremedim çıkmış. eğer 2 filan olması gerekiyorsa benimde 1.43 çıktı. sanki cok dusuk de değil gibi ama yarın doktoru arayım da sorayım bari bi... bir de ben 3 saate filan hemen acıkıyorum ellerim filan titreyiveriyor acaba tiroidle bi ilgisi olabilir mi? annem tarafında guatr var baya bi kişide bu arada

keseyi tek gördük ama bir keseden ikiz olur mu? hiç bilmiyorum hayırlısı bakalım :)

hayırlısı olsun canım, ne tahliliymiş onlar ya, ben de kan verdim, ertesi gün öğleden sonra aldım. Bir sürü de test vardı.
İyi haberler alman dileğiyle.
teşekkür ederim kan idrar hormon ve daha birsürü tup vardı sanırım 7 taneydi ayrıntılı bakamadım kan alma birimi aceleyle aldı kapanmak uzereydi

Benim bulantım hala geçmedi Çok kötüyüm yaa Sadece 2 kase Çorba 2 paket Çubuk kraker yiyebildim Çok açım çoookk
Salatalik domates meyve falan da mi yiyemiyorsun tatlim. Ayran falan icsen belki biraz iyi gelir. Gerci ben de oyle aman aman yemiyorum.birkac lokma ancak yiyebiliyorum.ama ayni gidalar olmasin diye degistiriyorum arada.

Salatalik domates meyve falan da mi yiyemiyorsun tatlim. Ayran falan icsen belki biraz iyi gelir. Gerci ben de oyle aman aman yemiyorum.birkac lokma ancak yiyebiliyorum.ama ayni gidalar olmasin diye degistiriyorum arada.

2 tane köfte yedim zorla ama yok olmuyo canım ya tek yiyebildiğim Çubuk kraker ben günde 3 lt su içen insan şimdi 2 bardak ANCA içiyorum

Canım seninki Sınıra yakın ama yine de bilemiyorum.En kısa sürede doktora danışmanı öneririm.Ben bir ay ilaç kullanıp tekrar Ölçüm yaptıracam.

Tek tarafta var canım çok yoğun değil ama var batma hissi inşallah benim de düşük belirtisidir. Kendi gider inşallah kürtaj düşüncesine alışamadım...
ben de haziranda sağlıksız gebelik yaşadım,7 hafta 5 günlüğe kadar bekledim,1 hafta boyunca kanamam oldu,ağrılarım oldu.Düşmesini bekledik ama düşmedi.13 mm kese kürtajla alındı.1 adet sonra yine hamile kaldım hem de doğal yolla...şubattan beri 3 aşılama yaptırmıştım,onlar tutmadı,Allahın işi bu sefer kendi oldu...
sen de üzülme,kürtaj çoğu kadının başına geliyor,inşallah ağrısız acısız geçirirsin,uyutulursun,ben uyutulmadan yapıldım,biraz acıyor ama 20 dk sonra geçiyor,evine gidebiliyorsun...hakkında hayırlısı olsun.dualarımız seninle...allah yardımcın olsun.

Hayırlı olsun ,gayet yüksek ...benim 5+ 1 de 6400 dü sizinki ikiz herhalde ...belki süpriz olabilir bu hafta ,iki kalp görebilirsiniz :)

hevesin kırılmasın,hepimiz keseden sonra bi hafta bekledik,bebek zaten en erken 6 da görülüyor,7 ve 8 de görülen bile var.dr un haklı,boş gebelikte olabilir,ben ilk gebeliğimde boş gebelik yaşadım.keseye bakıp bakıp durduk,bebek oluşmadı.yine de canın sıkılmasın,hakkında hayırlısı olsun.güzel düşün güzel olsun.

Canlarım karnımda bı ağrı var. Eşimde işe gıttı. Bende randevu aldım sabah gıdıcem dktorA.

Benim değerim 2.9 çıktı ama doktor normal dedi ilaç falan vermedi. Başka bir doktora gitsem mi acaba ya?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…