2016 Nisan Anneleri

Bebeklerimizin Cinsiyetleri

• Ankete Katılan
    380
dün yine kanamam oldu. İki haftadır böyle dua edin bir şey olmasınkesede değil kanama dedi ama korkuyorum yine de
Bu kanamaların lekelerin bir sebebi olmalı diye düşünüyor insan ve hep endişeyle bekliyoruz bir sonrakı kontrolü. Hamileliği hiç böyle hayal etmemiştim. Önceden yolda çocuk bebek görünce ay nw şeker der geçerdim.şimdi vay be diyorum ne güzel sağlıklı bie çocuk doğurabilmiş kadın.

Canım Sağol hiç ağrım yok kanama yok sadece dünden beri çok şiddetli olmayan batma hissi var. Dr Yurtdışında yarın geliyor. Dün biraz yoruldum evi topladım temizledim ağır Şeyler kaldırdım belki ondan olmuştur gerçi bunları yapmadan önce de vardı. Kürtaj fikri çok zor geliyor yaşamadığını bile bile çok zor geliyor kendi gitsin istiyorum dün ondan zorladım kendimi ama pek gidecek gibi değil sanırım

Ben daha once dusuk yaptim.Dusukten bir gun once kasiklarima igne batiyor gibi hissediyordum,sabahinanda kanamam basladi zaten.Gecmis olsun hakkinizda hayirlisi..
Tek tarafta var canım çok yoğun değil ama var batma hissi inşallah benim de düşük belirtisidir. Kendi gider inşallah kürtaj düşüncesine alışamadım...

Herşeyin hayırlısı olsun nasipten ötesi yok ama henüz hamileligin tadını hiç çıkartamadım kaygı endişe.acaba yine kanama varmı DİE ne olacak DİE Dr.umunda heran kaybedebilrsin demesi öyle umutsuzlandirdiki beni

Hehe seni burda gormek guzel canim tecrübeli anneler de uğrasın ki yeni annelerimizin heyecanları korkuları yatissin demi ama sayin 2014 ekim annesi prenseslerini op yerimize

M mersah

Canım bende aynen ne yapacagimi bilmiyorum atlayacagiz inşallah senin kanamam nasıl oluyor. İlaç kullaniyomusun
baya oluyor pet koyuyorum sonra azalıyor kahve lekeye dönüyor tam biterken tekrar kanama oluyor. günde 3 kez hap kullanıyorum işte. kan sulandırıcı hap ve iğne vuruluyordum onu 3 gün önce bıraktırdı dr. onun etkisiyle mi bilemedim.

Canım ben de pzt aynı şikayetle gece yarısı acile gittim ama benim gogus kafesimin dört parmak altından başlayıp kasiga doğru giden bi agrim vardı dediğin yer de hafif ağrı yapiyordu. Tahlil yaptırdım idrar yolu enf. Çıktı biraz ilerlemiş tabi idrarda kan var dedi ama ben görmedim urolojiye sevk etti böbrekte kum ya da taş olabilir diye pzt ona gidicem.. Biraz uzun yazdım ama tüm ihtimaller aklında bulunsun senin de..

Bende kan sulandırıcı iğne vurunuyorm biraktirmadi bana Dr.um acaba o yüzden mi durmuyor kanamam benim kahverengi az az arada bir artiyor kanama. Progestanida 200 lük 2 tane gece fitil olarak kullanıyorum ve haftada bir pr

Slm kizlar benimde bulantim kesildi birden dun hic bulanmadi bitek gece yatarken bulnti biraz bugunde yok normalmidir sizce bulantinin birden kesilmesi

Bende kan sulandırıcı iğne vurunuyorm biraktirmadi bana Dr.um acaba o yüzden mi durmuyor kanamam benim kahverengi az az arada bir artiyor kanama. Progestanida 200 lük 2 tane gece fitil olarak kullanıyorum ve haftada bir pr
bana başta bırakma dedi sonra ben sana bırak demiştim dedi
bilmiyorum bir sebep söylemeyince dr kendi kendime sebep arıyorum.düşük önleyici iğne vermiyor bana neden anlamadım.
bide hapı fitil olarak almayı da bıraktım. devamlı bir şeyler deniyorum iki haftadır.
çalışıyor musun sen

Hehe seni burda gormek guzel canim tecrübeli anneler de uğrasın ki yeni annelerimizin heyecanları korkuları yatissin demi ama sayin 2014 ekim annesi prenseslerini op yerimize
hiç aklıma gelmiyor ki böyle başlıklara uğramak. ama arada moral açısından uğramak lazım. sağol canım öperim uyansınlar :)

Ben hopladim zıpladim saatlerce sıcak duş aldım. Türlü türlü hareketler yaptım. O da o kadar düşük ilacı aldım hem vajinal hem oral yoldan. Düşmeyin ce düşmüyor istekurtajdan korkma anestezi altında olunca hiç birşey hissetmiyon. Sadece maddi açıdan zor olan manevi acisi. Ancak tek teselli bu canı verene Rabbim dedim alan da. Tevekkül edip Allah a sığınmaktan başka çaremiz yok. Allah beter in den daha açısından korusun bizleri.

Evet canım çalışıyorum ama yıllık izin ardından da 2 haftadır raporluyum. Bende sürekli birşeyler deniyorm. Bir ara progestanida içtim şimdi sabah içip akşam fitil olarak kullaniyorum. Kanamam için eski kanama diyor Dr. Ama her düşük yapabilirsin diyor sebebini soruyorum bir türlü net bir cevap yok prolutan da haftada bir vuruncam

Canim kan sulandirici iğne ve aspirin kanama yi tetikler haberin olsun. Bende kullanıyorum biraz risk taşıyoruz.

Oncelikle gecmis olsun. Ben de yedinci haftanin icindeyken dusuk yapmistim. Doktor dusecegini anlayinca agri kesici vermisti canim o nedenle cok fazla kasik agrilarim olmadi. Kanamam oldugu icin iki hafta vucut kendiliginden atsin diye bekledik ama hepsini atamayinca kurtaj oldum bende. Kurtaj sirasinda hicbirsey hissetmiyorsun zaten. Sonrasinda da yatip dinlenebilirsen acisiz atlasin umarim.

Arkadaşlar merhaba. Sabah kanamam oldu acile gittik. Dr ultrasonda keseyi göremedi önce. İyice bastırdı falan sonra gördü. Kese 5 haftalık dedi. İğne verdi 1 tane onu vururdum. Progestan verdi. Eve geldim yatıyorum ama kanama devam ediyor. Ağrım yok bakalım ne olacak

Merhabalar forum o kadar hızlı ilerliyor ki , yetişemiyorum hepsini okumaya. Ben de 6+1 haftalığım bugün.
5+2 hafta da Beta hcg 45787 çıktı. O haftaya göre yüksek gibi geldi bana. Sizde değerler nasıldı. Kesemizi gördük, haftaya da nasipse kalp atışlarını duymayı ümit ediyoruz. Hepimizin Allah yardımcısı olsun, isteyen herkese nasip etsin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…