2016 Nisan Anneleri

Bebeklerimizin Cinsiyetleri

• Ankete Katılan
    380

Ay bu konuyu daha yeni okuyordum burda basima geldigi icin paylasiyorum arkadaslar.

Dr iliski icin yaasak vs demedi ben de inanmiyorum yasak olmasina ama bugun ilk defa iliskiye girdik ve sonrasinda uyumusum bi uyandim peceteye regl baslangici gibi kan geldi kahverengi akintim vardi az az onun icin progestan aliyorum simdi kan gelince odum koptu! dr a sordum hemen iliskiye girmeyin bi sure demia sadece.. Ay zaten girebilir miyiz boyle bi tecrubenin uzerine acabaa:) yani kanama devam ederse direk acile gidicem heralde ama devam etmezse soru olmaz diye dusunuyorum. Sahsen bu nedenle ben kendim 3 ay iliski fln girmem Rtik:) ama herkes kendi deneyerek bi sorun yoksa devam edebilir bence

Tesekkur ederim canım tebrik ederim allah kucağına almayı da nasip etsin:)

Aynen canim bence de. Ins devam etmez surekli tuvalete korkarak gitmek surekli kontrol etmek yorucu olsa gerek. Rabbim bebisini sana bağışlasın. Biraz istirahat rahatlatır bu süreci. Bir daha da lekelenmen olmaz ins.Bir de senin amerika yolculuğu vardi sanirim o zaman kadar dinlen ki orda rahat rahat gezebilesin

Tesekkurler arkadasim:/ yatiyorum dinlenerek gecireyim dedim aynen.. Amerika yolculugu bu donemde sorun olmaz dedi dr bu arada ona sevindim ama hep dikkatli olmak lazim.. Sorun olmaz denilen seyler herkes icin ayni olmuyor gordugum kadariyla:)) ay allah sevincimi mutlulugumi gogsumde birakmasin insallah tabii allah hepimize yardimci olsun bu donemde kaygisiz endisesi gecirelim insallah hep birlikte..

Benim kanamam akıntım filan yok ama doktor banada iki hafta yasak dedi hatta yolculuk fazla hareket herşeyi Yasakladı

Kizlar ya benim kanamamdan sonra kahverengi akinti baslamisti 1 haftadir devam ediyo ayaga kalktikca pecetem.islaniyo ama baya koyu kahve hemsire kanamaya donerse arayin dedi bide adet olcakmis gibi agrim var(

Canım sagol bilgi için biraz ara vermek mantıklı allah korusun bebeğini

Kizlar ya benim kanamamdan sonra kahverengi akinti baslamisti 1 haftadir devam ediyo ayaga kalktikca pecetem.islaniyo ama baya koyu kahve hemsire kanamaya donerse arayin dedi bide adet olcakmis gibi agrim var(
Canım Allah korusun inşallah bişey olmaz bencede hastaneye gitmek mantıklı acil bi durumda müdahale edilir

Aynen bende tatlıyla aram çok yoktur ama şimdi hiç cnm istemiyor
Daha çokca ev yoğurdu ekşi ve bulgur işi kısır çiğköfte felan
İstanbul ve ilk bebeğim hayırlısıyla

Tmm cnm pazartesi ekleyim

Bugün dışardaydık tabii halsizlik full devam ediyor ö.sonra da mide bulantım başladı çıkarmadım ama çok rahatsız etti

Birde akşam olunca elim ayağım yüzüm yanıyor ateş fışkırıyor sanki birde sürekli elim yüzüm kırmızı zaten açık tenliyim hava sıcak normalde de kızarırdım ama gören genel kişiler aaa denizden mi diyecek kadar dr a çarşamba gidim bunu da sorcam

O ağrı bende hep var. Dr önemli değil dedi normal dedi. Bu adet ağrılarını yumurtlama gününden beri çekiyorum.

Slm kizlar.Bugun 7 haftalik olduk fakat dunden beri adet olacakmis gibi agrim var.Hatta nefes alis verisim degisiyor agridan.Ayni durumda olan var mi?Daha oncede dusuk yapmistim tedirginim

Kızlar ya herkesin midesi açken falan bulanıyor sanırım ama benim tam tersi ne zaman yemek yesem hemen sonra bulantı başlıyor. Kusmaya sebep olacak kadar değil ama. Yemekten tiksinme koku hassasiyeti falan yok.
Benimde acsam bulantim oluyor.İnsallah cabuk gecer bulanti kismi.Benim ilk hamileligimde 13.haftaya kadar hicbir sikayetim olmamisyi.13ten 16.haftaya kadar hafif bulantim olmustu.Bu sefer gozumu acmaya halim yok ve bulantimda var

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…