2016 Nisan Anneleri

Bebeklerimizin Cinsiyetleri

• Ankete Katılan
    380
Kızlar selam canınız neler çekiyo tatlı mı tuzlu mu?Çok ilginç sürekli tatlı pasta çikolata yerdim çok severim 1 aydır ağzıma tatlı bişe süremiyorum görünce tiksinmeye başladım,sizede böyle oldu mu

Yani ben anlamadım şimdi sorun olmasada birliktelik yasak mı ilk aylarda öyleyse yapmayalım allah korusun cocuga bişey olur fln

Cnm ilk zamanlar dikkat etsek iyi olur,benim obur kizda hamileliğin başında ilişkide bulunmuştum kahverengi lekem geldi doktorumda kızmıştı ben sana demedim mi bulunma diye dedi.düşük önleyici iğne yapti,demekki düşük tehlikesi yaratıyor.cnm ben şey sorcam dune kadar göğüslerim sizliyodu bugün hic sizlamiyo bi sorun yoktur demi korkuyorum.

Naaptın canım ne dedi doktorun bi sorun yoktur umarım
çok şükür ki herşey yolunda arkadasim bebegi kesenin icinde gorduk ekranda kalbinin pırpır attıgınıda gorduk ama sesini duyamadik. 2 hafta sonra cagirdi o zaman artik kalp atisini duyacagiz insallah. Iki kere bir iki damla kada4 kan pihtisi geldigini soyledim. Endise edicek bisey yok olabilir dedi. Tekrar olursa panik yapma gel bak bebegin buyumus panik olucak bis3y yok dedi arkadaslar. Adete gore 6+0 im ulturasonda 6+2 çıktı.

Canım rahat ol her gün her belirti olucak diye bişey yok farklı günlerde belirtilerimiz yogunlasabiliir benimde dün mesela bulantım daha yogundu bugün iyiyim çok şükür,kötü düşünme bnde salı günü gidicem kalp atısı için doktora sorucam ilişki olayını beni hiç uyarmadı ondan korktum unuttu sanırım

selam canım bende tatlıyı çok severdim özellikle çikolata 2 aydır ağzıma süremiyorum canım sadece meyve çekiyor :)

Hadi gözün aydın iyi bari maşallah herşeyi kötüye yormamak lazım iyi düşünelim ki iyi olalım bak bişey yokmuş inşallah darısı salı günü benim başıma 7+4 olucak duyulur inşallah

selam canım bende tatlıyı çok severdim özellikle çikolata 2 aydır ağzıma süremiyorum canım sadece meyve çekiyor :)
Yaa aynen bende öyle ağır şeyleri görmeye bile dayanamaz oldum acaba 3.aydan snra geçer mi bu his annem bulantılar bitince iştah açılıyo herşeyden yiyiosun dedi çok kilo almayız inşallah

erkekse erken gösteriomuş heralde 3 aylıkken gösterir 2li teste girincede belki doktor tahmin eder
Canım kızda 13+2 de erkek de 11+0 da öğrendim. Erkek kesinlikle erken belli oluyor dediğin gibi. Şu anda Benım cinsiyet sıkıntım yok ama yine de meraktan çatlıyorum. Kızımla ayni aya denk geliyor kiz olursa kıyafetleri de yepyeni. Doğsun on gun sonra mini eteği hazır kizsa hemen giydirecem

Yaa aynen bende öyle ağır şeyleri görmeye bile dayanamaz oldum acaba 3.aydan snra geçer mi bu his annem bulantılar bitince iştah açılıyo herşeyden yiyiosun dedi çok kilo almayız inşallah
:) ben tatlıyı iyemeyince kilo vermeye başladım şu an yemesemde hiç önemli değil çünki yemeye başlarsam kendimi tutamam :) o zamanda 100 kilo olurum heralde :)

Yani ben anlamadım şimdi sorun olmasada birliktelik yasak mı ilk aylarda öyleyse yapmayalım allah korusun cocuga bişey olur fln
Canım bana spor ilişki herşey serbest dedi. Kanaman veya daha önce bir kaybın yoksa yasak da yok. İnsaallah diğer arkadaslarinda özellikle kanama durumları bir an once biter. En cok korktuğum seyRabbim kimseye vermesin herkes ins doya doya tadını çıkarır artik hamileliginin

Bnde tatlı yiyemiyorum önceden çok severdim halbuki bide evde pişen eti falan yiyemiyorum nedense garip ve guzel bi dönem
Ama bugün trilece istedim esimden :)

Kızlar bebislerinize yavaş yavaş bişeyler almaya basladiniz mi :)
Bn bi iki zibin falan aldım ama
Canım hiçbirsey almadm almayıda düşünmüyorum 5 aya kadar nisanda 17 haftalık bebegımı kaybetmıstm ona arabasını mama sandalyesını oto koltugunu oyun parkını ates ölcerini biberonlarını hep almıstım sonra onlara baka baka agladım hep zaten bebesın bütün ceyızlerı hazır bir beşiği birde cinsiyetıne göre kıyafetlerı eksık sıpam sanslı gelicek Rabbım nasıp ederse

:) ben tatlıyı iyemeyince kilo vermeye başladım şu an yemesemde hiç önemli değil çünki yemeye başlarsam kendimi tutamam :) o zamanda 100 kilo olurum heralde :)

Aynen canım bende bi yandan memnunum tatlı yiyemiyorum ağır şeyleride hiç canım istemiyo ama bi yandan da bu bulantı bezdirdi eskiye dönmeyi iple çekiyorum bakalım artık kısmet

Anladım canım evet kanamam vs şimdilik yok çok şükür dikkatli davranmak lazım sanırım gerekli olan şeyleri doktorum söyler umarım çok sagol

Bnde tatlı yiyemiyorum önceden çok severdim halbuki bide evde pişen eti falan yiyemiyorum nedense garip ve guzel bi dönem
Ama bugün trilece istedim esimden :)

Ben ette yiyemez oldum. Et ve tatlı asla yiyemediğim şeyler bakalım değişicek mi böyle kalıcak mı ama tatlı yememek avantaj şekerin hem bi faydası yok hem kalori ve kilo aldırıyo yemesekte olur

Biz de daha kimseye söylemedik. 3 aylık olsun bi insallah ondan sonra. Bundan bi oncekini kaybettim malesef kürtaj oldu. Simdi bunda da lekelenmelerim oluyo. Allahin izniyle bi tutunsun,hersey yoluna girsin ondan sonra soylicem insallah. Yoksa cok dilleniyo. Kem gözler dolu nazar ediyorlar. Bu arada benim de bi kızım var 3 yaşında gönlümden bu seferde erkek olsun geciyo ama kiz olursa da kizimla arkadas gibi olur ☺ ama gercekten en onemlisi sağlığıyla kucagimiza almamız..

Hadi inşallah nasibiyle gelsin kuzun

Ama etin faydası çok onu ne yapcaz ki :)

Benim ilk bebek canim. Su anda biraz panik halindeyim aslinda henuz keseyi gorduk 5 haftalik sonucta vr iliski gln yasak degildi bugun iliski sonra 1-2 saat sonra peceteye bayaa kan geldi dr a yazdim bi sure iliskiye girmeyin dedi sadece su anda onemli bi durum oldu mu vs nasil anlariz surekli gidip kontrol ettiren biri olmak istemiyorum ben de ama kan gorunce sinirlerim bozuldu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…