2016 Nisan Anneleri

Bebeklerimizin Cinsiyetleri

• Ankete Katılan
    380
internette var ama bilgilerimi vermeye korkuyorum zaten kredi kartı kullanmıyoruz ama yinede tel numarası vermeye bile korkuyo insan güvenemedim açıkçası tatlım buralarda manavlara sorarım nasıl bulabilirim die :)
Aynn manavdan yada halden sordum inşallah bulursun:)
Bnm canım pek bişey istemiyo niyeyse ama bugün simariklik olsun diye esimden trilece istedim

haklısın canım çok zor bulmam sanki neyse avuç yalamaya devam ekşi ne varsa toplcm pazardan mide fesadı geçirmesem bari Allah razı olsun tatlım

Aynn manavdan yada halden sordum inşallah bulursun:)
Bnm canım pek bişey istemiyo niyeyse ama bugün simariklik olsun diye esimden trilece istedim
aynen benimde hiiiiç aşerme durumum olmadı ama rüyama girince Bi istek arttı iste tabi canım arada şımarıklık yapmamız hakkımız yani bu ağrıları çekmek kolay mı dimi ama

Kızlar 21-22 Eylül'de pazartesi-Salı bayram öncesi hastaneler açık olur mu ?
Ikili test yaptırmak istiyorum okul açılmadan
12.haftam olacak hayırlısıyla
Bir de bu ikili testi devlette yaptır dediler.

Selam kizlar cok enteresan bir sekilde uyandigimdan beri bulantim yok kasik agrim var aklim hep bebegimde birsey mi oldu acaba diye bu kadar yogun bulanti yasarken bir anda kesilmesi korkuttu beni

Ayy hafrkaa bakalım birlikte süreç takibini yapalım canım o zaman.. Yeme içmede dikkat etmeye başladın mı sen şimdiden?

Yeme içmeye hem de çok dikkat ediyorum. Bu hamileliğimde, ilkine göre 4 kilo fazladan başladık. Bu sebeple bitişi daha az kiloyla yapmak istiyorum. Bakalım sağlık sorunları olmazsa, nefsime de hakim olursam başaracağım.

Senin ilk bebek mi?

Bnde çok hevesleniyorum ama tutuyorm kndimi yinede :)
Cinsiyetini ne zaman öğrenirz ki acaba :)

İlk hep heyecanlı oluyor ama inan ikinci daha heyecanlı. İlkinde cinsiyet farketmiyor diyoruz. Benim 4 yaşında bir kızım var. Şimdi oğlum olsun istiyorum. Gerçi kız olursa da çok mutlu olurum.

Bu arada ben kızımda 11 haftalıkken öğrenmiştim. Bakalım bunda ne zaman öğreneceğiz. Biz bir de daha kimseye söylemedik. Aileler dahil herkese cinsiyeti öğrenince söyleyeceğiz.

Bnde çok hevesleniyorum ama tutuyorm kndimi yinede :)
Cinsiyetini ne zaman öğrenirz ki acaba :)
Ilk hamileligimde 13+4gunlukken ogrendim
Kızlar 21-22 Eylül'de pazartesi-Salı bayram öncesi hastaneler açık olur mu ?
Ikili test yaptırmak istiyorum okul açılmadan
12.haftam olacak hayırlısıyla
Bir de bu ikili testi devlette yaptır dediler.
Aciktor buyuk olasılıkla tatlim egerki tatil yapmazlarsa tabi
Selam kizlar cok enteresan bir sekilde uyandigimdan beri bulantim yok kasik agrim var aklim hep bebegimde birsey mi oldu acaba diye bu kadar yogun bulanti yasarken bir anda kesilmesi korkuttu beni
Allah korusun canim birsey yoktur insallah endiselenme
Slm annisler kimsecikler yok nasilsiniz
Uyumamak icin zor duruyorum

Rabbim gonlumuze göre versin aminnnnnnn inşallah :)

Yani ben anlamadım şimdi sorun olmasada birliktelik yasak mı ilk aylarda öyleyse yapmayalım allah korusun cocuga bişey olur fln

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…