2016 Nisan Anneleri

Bebeklerimizin Cinsiyetleri

• Ankete Katılan
    380
Kızlar ya herkesin midesi açken falan bulanıyor sanırım ama benim tam tersi ne zaman yemek yesem hemen sonra bulantı başlıyor. Kusmaya sebep olacak kadar değil ama. Yemekten tiksinme koku hassasiyeti falan yok.

ben de tam bunu yazacaktım canım yalnız olmadığıma sevindim doğrusu :) bugün başladı benim bilmiyorum yediklerim mi dokundu ama 6+4 üm bugün sata göre. kahvaltıdan ve akşam yemekten sonra bulandı biraz kusacak kadar değil

ben de tam bunu yazacaktım canım yalnız olmadığıma sevindim doğrusu :) bugün başladı benim bilmiyorum yediklerim mi dokundu ama 6+4 üm bugün sata göre. kahvaltıdan ve akşam yemekten sonra bulandı biraz kusacak kadar değil
Bende de 2 3 gündür var canım, neyseki şükür yemek yiyememe vs olmadığından dert etmiyorum ama merak ettim yanlızmıyım diye bende :KK70:

Arkadaşlar ben günde bir kere progesteron alıyorum onuda akşam içiyorum. acaba hata mı yapıyorum? yani ilacın etkisini gösterdiği saatlerde hareket etmeyip uyuyorum. belki de sabaha etkisi bile kalmıyorken ben koşuşturmaya başlıyorum. :110:

Ay bu konuyu daha yeni okuyordum burda basima geldigi icin paylasiyorum arkadaslar.

Dr iliski icin yaasak vs demedi ben de inanmiyorum yasak olmasina ama bugun ilk defa iliskiye girdik ve sonrasinda uyumusum bi uyandim peceteye regl baslangici gibi kan geldi:KK43: kahverengi akintim vardi az az onun icin progestan aliyorum simdi kan gelince odum koptu! :KK43: dr a sordum hemen iliskiye girmeyin bi sure demia sadece.. Ay zaten girebilir miyiz boyle bi tecrubenin uzerine acabaa:) yani kanama devam ederse direk acile gidicem heralde ama devam etmezse soru olmaz diye dusunuyorum. Sahsen bu nedenle ben kendim 3 ay iliski fln girmem Rtik:) ama herkes kendi deneyerek bi sorun yoksa devam edebilir bence
Ya sorun düşük riski yoksa serbest diyorlar ama işte bende tam senin bu tecrüben sebebiyle ilk 3 ay ortak karar aldık eşimle 3 ay dikkat etmek için. Risk olmasa da böyle kanamalar olunca insanın ödü kopuyo. Tedbirli olmakta fayda var zarar yok yani. Geçmiş olsun canım sıkıntı yok dediyse doktor korkma artık

Arkadaşlar ben de kaa seyirmeai oluyor. Garip bir şey.vücudun herhangibir yerinde olabiliyor. Kendimi bildim bileli var aslında. Olan var mı hiç.dr a da hiç gitmedim buyuzden.

Slm kızlar. Akşamları çok fazla ayak ağrılarım oluyor. Bacaklarımı eşime sıktırıyorum sürekli yaşayan var mı benim gibi korkuyorum açıkçası.

X