2016 Nisan Anneleri

Bebeklerimizin Cinsiyetleri

• Ankete Katılan
    380
kanaması olan arkadaşlar tek cözümü hicbirsey yapmadan yatıp dinlenmek. Sakın yormayın kendinizi. Çalışanlar işten izin alabilirseniz alın yatın.Ben özel okulda çalıştığım için seminerler sabahtan aksama kadar.Bu hafta yorgunluktan kasık ağrım başladı kimse ne yasadigimizi bilmiyor o yüzden bunu kendimize cevremizdekilere söylemek ve yardım istemek en mantiklisi.Umarim güzel bir hamilelik geciririz.Bu arada baş dönmelerim arttı bu da son belirti

Merhaba herkese. Mutlu ve saglikli gunler diliyorum arkadaslar.. Ben pazartesi ilk defa doktora gidecegim.6+1 olacak. Kalp atisini duyar miyim acaba?

Kızlar ben de 5. Haftamdayım bugün kesemizi gürdük çok mutluyuuum kalp atışlarını da duymak nasip etsin inşallah . Selamlar herkese

Maşallah canım, darısı kalp atışlarını duymaya inşallah. Doğum günlerimiz aynı. Gerçi benim ikinci bebek üstelik sezeryan olacağı için daha erken olur. Ben daha gitmedim doktora. Seni ayrıca takip edeceğim.

Ayy hafrkaa bakalım birlikte süreç takibini yapalım canım o zaman.. Yeme içmede dikkat etmeye başladın mı sen şimdiden?

Canım bu aralar mürdüm erikleri var ya ondan al. Bana da bi arkadaşım tavsiye etti. Gittim en sertlerini seçtim, yedim yedim. Hem mide bulantıma iyi geldi, hem ferahladım sanki. Yeşil erik bulamazsan bi de onu dene. Yeşil elma da biraz olsun seni tatmin edebilir

O zaman bende 2hafta sonra mı gideyim tekrar? Yada progestan ilaç bitince mi gideyim?
Canım seninle takvimlerimiz ayni. Çok sukur bende bugun kalp atislrini duydum. Kaçıncı cocuk olursa olsun insan heyecanlaniyor doktora da sordum ne zaman geleyim diye 8+ larda gel dedi yani 2 hafta sonra cok sevindim Seninde duymana. Darisi duymayanlarin başına inss

Bende rüyamda gördüm 2 gün once ama o kadr cok yedmkı ruyamda esımde carsıda calısıyo dondurulmusnu buldu yerını tutmadı tabı ama yınede güzeldi
hmm ne güzel benim bulmam çok zor eşim zaten 12-13 saat çalışıyor bulması imkansız o yüzden bende nette araştırıyorum ama pek güvenemedim siteye bilgilerimi vermeye canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…