2016 Nisan Anneleri

Bebeklerimizin Cinsiyetleri

• Ankete Katılan
    380
Çok şükür kalp atışlarını duyduk kuzumun :) nasıl güzel bi sesti o hala kulaklarımda pıt pıtları:)))

4gün önceki kanamamı söyledim. Şu an için sorun yok dedi ama progestan başlayalım dedi. Hareketlerini kısıtla ağır bi iş yapma dedi.

Tekrar ne zaman gelelim demeyi unutmuşum sizi kalp atışından sonra ne zaman çağırmıştı.
Gözün aydın canım bebişin ne kadarlık görünüyor canım ulturasonda bende bugün gideceğim duyabilirmiyim diye merak ediyorum. Karından mı duydunuz o güzel pıtpıtları :)

O zaman bende 2hafta sonra mı gideyim tekrar? Yada progestan ilaç bitince mi gideyim?
Kanama ara ara geldigi zaman cagirdi tatlim kalp atisi icin bebegin son gittigimde 3 hafta sonra gel dedi sana bir tarih vermedimi
Kızlar Allah razı olsun hepinizden sağolun. Dr gttik evimizdeyz şimdi istirahat devam kanama hafifledi ama risk devam ediyor. Napicam bilmiyorum
Allahin izniyle tutunur bebis annesi sana yat dinlen 3 ay bitine kadar ben 1.5 aydir yatiyorum

:emir_bebek::anneadayı::nazar:
Kızlar Allah razı olsun hepinizden sağolun. Dr gttik evimizdeyz şimdi istirahat devam kanama hafifledi ama risk devam ediyor. Napicam bilmiyorum
Canm Rabbim meleğini sana bağışlasin yatacaksin başka yolu yok.bnde yatıyom annem bakiyo şimdilik salı günü gidecek kara kara düşünüyorum ne yapcam diye çok geçmiş olsun

canım bnm dikkat et kendine yemek yemek dışında kalkma boş ver kalsın ev işleri aç tv yi al suyunu yanına uzat ayaklarını yat güzelim bende çok şükür tehlike yok ama yinede korkudan hiç bşy yapmak istemiyorum sende oyle yap iyi olsan dahi şu ilk 3-4 ay yayılıp yatcz tatlım aklına kotu şeyler getirme güzel şeyler düşün tamam bebeğin tutunur bırakmaz seni inşallah bizde endişelendik senin için Allah kimseye kayıp yaşatmasın sana bol bol dua ediyorum :KK36: :KK60: :nazar: :nazar:

Merhaba güzel anneler,
Bugün doktora gittim ve doktordan çok memnun kaldım. Ataköy Tahibe Hanım. Arkadaşlardan biri de ona gidicekti.
Adetim hep düzenli olarak 5 gün öne atlardı. Sat a göre 5+5 keseye göre 6+4 haftalığım. 5 nisandan sonra bebeği bekleyin dedi. Haftaya kalp atışı için çağırdı.
Haftayı zor beklicem sanırım.

Canim leiden ve fibrinojende heterozigot mutasyon cikti. Esim ortopedi dr oldugu icin bu kan sulandirici ignelerden cok oluyor onlarda 1 2 hafta yapalim negatif cikarsa yavas yavas keseriz demisti iyi ki de baslamisiz.
Yani bunu bilmemek cok kotu olur surekli bebek kaybi sebebi yok gibi birsey olicakti. Coraspini de ben gebe kalmadan once de 3 ay falan kullandım hala kullanıyorum. Kollarim icler acisi mosmor ve igne daha çok acitiyor artik. Elimden geleni yapıyorum bebegim için oda bize gelsin artik. Hepimiz sağlıkla kavusalim inş. Su bulantili donem gecsin gerisi zaten su gibi akar gider zamanin.
İnş canım bu sefer kucaklarımıza alırız umarım benımkı temız cıkar da gerek kalmaz ignelere hakkımızda hayırlısı canım

Annişler ben dun gece rüyamda mevsiminde olmayan Bi meyveyi gördüm şmdi canım çok istiyo yutkunup duruyorum aklıma geldikçe internetten satın alcm 20 ile 40₺ arası fiyatları ama internetten hiç alışveriş yapmamıştım ve sitelere güvenemiyorum bildiğiniz alışveriş yaptığınız güvenilir Bi site bileniniz varmı avcumu yalamaktan Bi hal oldum valla canlarım:KK70::KK70::KK70::KK48: :-) :KK36:

I ilkbahar çok şükür canım bebeğin seninle. İnşallah atlatırsın bu günleri. Rabbim sizi korusun.

Merhaba kızlar, burdan mı etkileniyorum ne dün gece rüyamda çok fazla kanamam olduğunu gördüm. Çamaşırım ve peçete kıpkırmızıydı. Rüya tabirine baktım olumsuz bir yorum yok ,bir de kız bebeğine işaret demiş. Eşim de sarışın bir bebek görmüş. Sevip oynamış onla. Kız mıydı erkek miydi bilmiyorum, saçları yoktu diyor.. Hayırlısı olsun artık.

Umarım kötü, olumsuz haberler-olaylar bir an önce son bulur. Herkes müjdeli haberlerini yazar. Allaha a emanet olun...

:-):KK45:
Annişler ben dun gece rüyamda mevsiminde olmayan Bi meyveyi gördüm şmdi canım çok istiyo yutkunup duruyorum aklıma geldikçe internetten satın alcm 20 ile 40₺ arası fiyatları ama internetten hiç alışveriş yapmamıştım ve sitelere güvenemiyorum bildiğiniz alışveriş yaptığınız güvenilir Bi site bileniniz varmı avcumu yalamaktan Bi hal oldum valla canlarım:KK70::KK70::KK70::KK48: :-) :KK36:
Ne gördün merak ettim soylesene

Bende bi test istemedi doktorum. Hadi insallah bebek varmi goreceğiz yarın öyle mi :) tesekkur ederim :)

Himm anladim canim doktoeum hic bisey soylemeyince kafamda deli sorular dolaniyordu. Bizimki de insallah senin minnagin gb gösterir kendini :KK200:

Haklısın canım ama doktor hicbirsey soylemeyince bi sıkıntımı var diye kurdum bende. Teşekkür ederim inşallah güzel haberler veririm yarin sizlere. Iyiki varsınız nisan annişleri :emir_bebek:

Naaptın canım ne dedi doktorun bi sorun yoktur umarım

Ben daha hiç gitmedim doktora. 10 gün sonra anca gidebileceğim. Kızımı bırakıp gidecek kimse yok zaten acele de etmiyorum hayırlısıyla 8+.. larda olacağım gittiğimde bakalım ne olacak :anneadayı: bir de cinsiyetleri öğrenseydik insan merak ediyor :emir_bebek::KK200:

Gözün aydın canım bebişin ne kadarlık görünüyor canım ulturasonda bende bugün gideceğim duyabilirmiyim diye merak ediyorum. Karından mı duydunuz o güzel pıtpıtları :)
canım ultrasonda 7 haftalık dedi. Sat a göre de 6+5teyim:) evet karından duyduk :)) çok güzeldi:))

Kanama ara ara geldigi zaman cagirdi tatlim kalp atisi icin bebegin son gittigimde 3 hafta sonra gel dedi sana bir tarih vermedimi

Allahin izniyle tutunur bebis annesi sana yat dinlen 3 ay bitine kadar ben 1.5 aydir yatiyorum
Bana tarih vermedi bende sormayı unuttum. Zaten beslenmeyle alakalı bi kaç bişe sorcaktın onuda unutmuşum :) ilaç 15gün sonra bitiyo O zaman bi daha giderim bende:)

Bende 7.haftafayım ama bu yasak olanların hepsini yaptım inşallah bişe olmaz :KK43:

Cnm bende dun melegimi gördüm 6.haftadayız inş.doktor banada dedi esinle birlikte olma diye bende merak etmistim bi sorun mu var diye ama doktor sorun var demedi.benim dune kadar göğüslerim ağrıyordu bugün ağrımıyor normal mi ki.

X