2016 Nisan Anneleri

Bebeklerimizin Cinsiyetleri

• Ankete Katılan
    380
Merhaba kızlar ben de kısmetse Nisan annesi olcam inşallah ikinci bebeğim oğlum beş yaşında herkese hayırlı evlatlar diliyorum

Hoşgeldinn. Benim de 3 yaşında oğluşum var.

Günaydın arkadaşlar

Bir insan 12 saat kesintisiz uyurmu bn uyuyorum işte halen de kendimi yorgun bitkin hissediyorum
Uyur valla ben kolayını bulsam 24 saat uyumak istiyorum ve elim kolum kalkmıyor.
Günaydın:) birazdan bebişi görmeye gidecez:)) dua edin bize olur mu:))
Biz de bugün öğleden sonra gidicez 8+3 olduk benim hesabıma göre bakalım gelişimi nasıl :-) Gelince yaz hemen inşallah pıt pıtları duyarsın.

5 haftalıkken keseyi gördük bi daha ki çağırışı da kalp atışını dinlemek için dedi doktor. Beni de 6. Haftanın içinde çağırmış oluyor.
Hadi inşallah duyabiliriz kalp atişini daha 6+0 o yüzde çok ümitlenmemeğe calışıyorum ama ne güzel olur. Randevum 13.20 de inşallah güzel habeelerle dönerim.

bayanlar, naçizane tavsiyem internette yazılanlara çok itibar etmeyin, tecrübeyle sabit :)
onun dışında bu ilaç konusunu doktorunuzla netleştirin mutlaka,
bende içilmesi taraftarı değilim kesinlikle,
malum gebelik, hassasiyet normalden fazla,
birileri ilaç içmiştir geçmiştir, birileri içmeden geçirmiştir, ama bünyeler farklılıklar gösteriyor,
özetle güveniyorsanız doktorunuzu dinleyin, güvenmiyorsanız zaman kaybetmeden doktorunuzu da değiştirin :)
Ben gebelikte kesinlikle ilaca karşıyım ilk bebeğim ilaçlar yüzünden düştü drlar veriolar bi zararı yok diyolar ama var işte tercih yinede kişiye kalmış ben yaşadım kimsenin yaşamasını istemem

İnşallah canım seninde umarım bu randevun güzel geçer.
Benim 9:20 de ne yazıkki karşılaşamıcaz.
Canım şu anda randevunda olmalısın. Insallah minik yavrunu görürsün yüzün gülerek çıkarsın arkadaşım. Güzel haberlerini bekliyorum. Benimde öğleden sonra Tahibe hm.a randevum var heyecanla bekliyorum.

Çok şükür kalp atışlarını duyduk kuzumun :) nasıl güzel bi sesti o hala kulaklarımda pıt pıtları:)))

4gün önceki kanamamı söyledim. Şu an için sorun yok dedi ama progestan başlayalım dedi. Hareketlerini kısıtla ağır bi iş yapma dedi.

Tekrar ne zaman gelelim demeyi unutmuşum sizi kalp atışından sonra ne zaman çağırmıştı.

Kızlar dualariniza ihtiyacım var.. Kanamam çoğaldı galiba bebeğimi kaybediyorum :KK43:
Seydacim naptin merak ettim gittinmi dr.a
Merhaba kızlar ben de kısmetse Nisan annesi olcam inşallah ikinci bebeğim oğlum beş yaşında herkese hayırlı evlatlar diliyorum
Hoşgeldiniz
Günaydın arkadaşlar

Bir insan 12 saat kesintisiz uyurmu bn uyuyorum işte halen de kendimi yorgun bitkin hissediyorum
Günaydin canim aynen hep bir bitkinlik uyku gali uyudukca uyuma istegi
Günaydın:) birazdan bebişi görmeye gidecez:)) dua edin bize olur mu:))
Guzel haberlerini bekliyoruz canim

Çok şükür kalp atışlarını duyduk kuzumun :) nasıl güzel bi sesti o hala kulaklarımda pıt pıtları:)))

4gün önceki kanamamı söyledim. Şu an için sorun yok dedi ama progestan başlayalım dedi. Hareketlerini kısıtla ağır bi iş yapma dedi.

Tekrar ne zaman gelelim demeyi unutmuşum sizi kalp atışından sonra ne zaman çağırmıştı.
Gozun aydin tatlim ben sik gittim en fazla 2 hafta gitmedim

Canım benımde bir kaybım var 17 haftalık bütün testlerımız temızdı basından beri hiçbir sıkıntı yoktu ama nasıbı okadarmıs canım bugun Corasprn verdı kullan zararı olmaz faydası olur dedi bizde hem doktorun hem bizim içimiz rahat olsun diye yaptırdık 1350 liraydı test doktor indirimiyle 1.100 lıra ödedik 2 haftaya cıkıcak pekı sende cıktı mı pıhtılasma basladın mı iğneye canım inş temiz cıkar tahlıllerde sadece içimiz rahatlasın diye yaptırmıs olalım

Canim leiden ve fibrinojende heterozigot mutasyon cikti. Esim ortopedi dr oldugu icin bu kan sulandirici ignelerden cok oluyor onlarda 1 2 hafta yapalim negatif cikarsa yavas yavas keseriz demisti iyi ki de baslamisiz.
Yani bunu bilmemek cok kotu olur surekli bebek kaybi sebebi yok gibi birsey olicakti. Coraspini de ben gebe kalmadan once de 3 ay falan kullandım hala kullanıyorum. Kollarim icler acisi mosmor ve igne daha çok acitiyor artik. Elimden geleni yapıyorum bebegim için oda bize gelsin artik. Hepimiz sağlıkla kavusalim inş. Su bulantili donem gecsin gerisi zaten su gibi akar gider zamanin.

4gün önceki kanamamı söyledim. Şu an için sorun yok dedi ama progestan başlayalım dedi. Hareketlerini kısıtla ağır bi iş yapma dedi:KK43:

Tekrar ne zaman gelelim demeyi unutmuşum
Günaydın canım güzel haberlerle gelirsin inşallah.. Bu arada geçici olarak antepteyim sen de burdasin sanırım hangi Dr a gidiyorsun acaba tavsiye istesem?

Canım benim evime yakın olduğu için yaşam hastanesine gidiyorum. Ama hatem hastanesindeki doktorlarada çok iyi dediler :)

Hoşgeldinn. Benim de 3 yaşında oğluşum var.

Uyur valla ben kolayını bulsam 24 saat uyumak istiyorum ve elim kolum kalkmıyor.

Biz de bugün öğleden sonra gidicez 8+3 olduk benim hesabıma göre bakalım gelişimi nasıl :-) Gelince yaz hemen inşallah pıt pıtları duyarsın.

Dünyadaki en güzel sesi duydum da geldim :)

X