2016 Nisan Anneleri

Bebeklerimizin Cinsiyetleri

• Ankete Katılan
    380

İnşallah gün gelir abi olur ama düşün sen annelik duygusunu tattın ya tatmasaydın nolurdu bir düşün inşallah oğlun da abi olur

Dualarımız seninle olsun dinlen cnm sende inşallah tutunur bebek

Teşekkürler aynen alışveriş listesini çıkartmaya başladı. Araştırıyorum:)) dr a sorucam en azından ing yazımalcam xray lerden fln geçerken belki işe yarar.. Amerikada doğumu araştırıcam ben de artısı eksisi bakmak lazım.. Haberleşelim bu konuda da o zaman:)

Evrt bakalım neler olacaaak .. Yanıma atıştırmalık krakkerler fln alırım bi şekilde inş rHat geçiririm dr yasak koymasın da bakalım daha erken zaten..

Merhaba arkadaşlar
Bugün doktora gittim.Bebeğimin kalp atışını duydum çok duygulandım darısı duymayanların başına.bebek iki gün geride doktor kilolu olmandan olabilir dedi.Bebek çok şükür iyi.CRL:1.75 cm çıktı.tsh yüksekliği Kafamı çok karıştırıyordu.Doktorum dahiliyeye sevk etti.Dahiliyeci tekrar tsh hormonuna baktı.sağlık ocağındaki tsh ölçümleri Güvenilir değil dedi.Tsh gebelikte 2 ile 2.5 arası olmalıymış.benim 4,29 çıktı.ilaç verdi.ilacın dozu biraz fazla gibi geldi ama bilmiyorum 50 mcg.bir ay sonra tekrar duruma bakacak
Bu arada ikili test için doktor Eylül sonu Ekim başı gel dedi.@sweet_drop geç değil mi?
Her şey gönlünüzce olsun.Sevgiler

Nerde hangi dr a gidiyordun cnm?

Canim gozun aydin 11-14.haftalar arasinda yapılıyor 2li test ben direk 11.haftada gidicem kocaeline bayramda doncem oyuzden gec olur diye 11.haftada yaptiriyim sonucunuda alirim diye dusundm 1 hafta suruyor cikmasi bayram tatili giriyor bi hesaplasana tatlim hangi dr.a gidiyordun

Aynrn bend de bu ağrılar çok şiddetli olarak ara ara oluyor ve bitiyor ve regl oldugumda bu kadar agrımazdı zaten :) dr bı acıklama yapmayıp sorun var mı diye bakmıştı sotun yok dedi ve sorgulamadım:) ctesi tekrar gidicem keseyi görmeye kısmetse.. Bugün kahverengi akıntım geldi onun için de pregstron verdi sabah akşam almaya başladım baakalım.. Ağrıların ne zamana kesilmişti senin hatırlar mısın? Ben gece ağrıdan uyanıyorum bazrn hatta

Burada o kadar çok bos gebelik yada kalp duyamama gebeligin sonlandirilmasi falan duydumki yarin randevu var ama asiri korkuyorum ya görünmezse bisey ya şöyleyse falan hamilelik psikolojisimden midir cok korkuyorum yaa

Hahaaa :) o zaman kaçamaz da:)
Okudugun zaman yaz mutlaka canim tepkiyi cok merak ediyorum
Burada o kadar çok bos gebelik yada kalp duyamama gebeligin sonlandirilmasi falan duydumki yarin randevu var ama asiri korkuyorum ya görünmezse bisey ya şöyleyse falan hamilelik psikolojisimden midir cok korkuyorum yaa
Allah korusun icini ferah tut duyarsin inşallah minik pit pitlari

Buna bakarken son regl tarihinizi mi alıyorsunuz? :) ben 25 temmuzda son regl tarihim ama ağustosta döllenme olmuştur hangi aya bakmak lazım şimdi?:)
Canım cin takvimi hesaplayicisi var cin takvimine göre cinsiyet hesaplama yaz cikar google da ust sırada. Sitenin adresi de www.cin takvimi.org Yüzde doksan filan tutuyor bence. Sadece son adet tarihi ve dogum tarihini giriyorsun oraya. Böylece doğruluk payi artiyor Hadi bakalim ne cikacakk

Tesekkür ederim canım.Bana da bayram sonrası geç olur gibi geliyor 14.hafta olmadan yapmak da fayda var diyorlar.Okul başlamadan yaptırmak istiyorum aslında.Ben Darıcadayım.İzmit'e gelmek zor olabilirdi. Normalde Medical parka gidecektim ama çok dolular 2 Eylül'de gidebilecektim oraya bugün ani karar değişikliğiyle tavsiye üstüne Gebze Merkez hastanesinde Cihangir bey var ona gittim çok memnun kaldım Cihangir bey ile devam etmeyi düşünüyorum.

Bende korfezdeyim canim oyuzden ozel korfez marmarayi tercih ettim oglumda acil durumda benimde izmitteki hastanelere gitmem zor olur birde dr.umdan cok memnundum sende iyi yapmissin yakin yer olmasi cok onemli hele dogum icin

Ilk hamileligimde kiz cikmisti oglum oldu simdi erkek çıkıyor bakalim cinsiyet ne olcak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…