2016 Nisan Anneleri

Bebeklerimizin Cinsiyetleri

• Ankete Katılan
    380
ben zor gunler beklıyor benı diye dusunuyorum , sizin cocuklarınız nasıl bilmiyorum ama benımkı cok hassas , paylasmayı sevmeyen , normaldede cok kıskanc bır cocuk
Paylasan bir cocuk ama duygusal cok geçen seneden beri anaokuluna gidiyor okulun cok yarari oldu paylasmada ozellikle ben 2. Bebegini doguranlara büyük olan cocugada hediye goturdum uzulmesin diye hep ilgi bebege yonelince kiskanmalari cok normal

Eminim zamaninda gelcek bebis buyuk sikintilar yasamissin canim allah oglusuna uzun omurler versin

Arkadaşlar progestanı fitil olarak kullanıyorum. Ama beyaz akıntı olarak akıyor gibi geliyor bana. Böyle olunca faydası olur mu? Yoksa ağızdan mı kullanmalıyım

inşallah canım,
yürüyüş yapmamda sıkıntı yokmuş, devam ediyorum yürüyüşe, spor 3.aydan sonra..
Biz yeni geldik amerikadan, aktarmayla 17 saat yolculuk, meğerse bebek varmış :)
Bide direk uçuş yapacaksın rahat gider dönersin, bol bol alışveriş de yaparsın ortak renklerden :)
Arabasını ordan al mesela gidersen :)
Amerika da doğum düşünüyorum ama bakalım hayırlısı net birşey yok henüz... 3 aydan sonra o kısmı düşünmeye başlıycaz,
Sanmıyorum sorun yaşayacağını ama sor tabi sen...
Bende 8.haftada kısa bir tatile gitcem, arabayla gitcez ama yine yol 6-7 saat, sorcam bakalım bende ne diyecek doktorumuz,

Bende bugün 4'te gidiyorum canım inşallah bir problem yoktur ve miniciğimi görüp sesini duyarız heyecan basıyo yaklaştıkça :) Allahım hayırlısını nasip etsin hepimize inşallah.
Duyabildiniz mi canim bir de kac haftalikti senin

Son düzenleme:
Cumartesi doktora gittiğimde dicem eşime anlatın nasıl bi süreç olduğunu diye belki anlar o zaman

cok mantıklı 1. cocugada hedıye goturmek ben hıc dusunmemıstım , bundan sonra bende oyle yapayım

bence sen mucize insanlardan birisin rabbim tek evladını bağışlasın

aslında bende diyorum bazen bu zor dünya da tek evlat daha iyi gibi
Canım benim gerçekten böyle diyorum ya baştan çok üzüldüm ama şimdi çok daha iyi hissediyorum. Tek evlada insanın verebilecekleri kesinlikle daha fazla oluyor. Ama belirli bir yaşa gelince onlarda kardeş özlemi başlıyor. O özlem öyle yoğun oluyor ki beni tanıyanlar ikinci çocuğu düşünüyorum dediğimde inanamıyor. Çünkü o kadar net tek çocuk istiyorum diyordum ki, Ama onun o bitmez tükenmez kardeş sevgisi ve isteği bizi de artık onu yalnız bırakmaya hakkımız yok moduna getirdi. İnşallah bir süre sonra onun bu hayali gerçek olur. Çok iyi bir ağbey olacağına eminim...

Zararı yok demi canım bn çok istiyorum yaaaa :)

Selam canım bulantın olmazsa sorun olmaz sanırım ama nolursa olsun 2.üç ay dışında seyahat önermedi benim doktorum bide 8 9.haftalar bulanti ve kusmanın en yoğun oluğu zamanlar inşallah sende olmaz tabi ama bnm tatilim 7.haftada resmen zehir oldu

Bende ayın 7 sınde cıkıyorum tatıle benımde bulantım var umarım zehir olmaz banada

Zararı yok demi canım bn çok istiyorum yaaaa :)
Olsa sanirim cok cagirmazdi canim sen genede sor dr.una belki karsi olan bir dr.dur videosunu bile cekmisti bana renkli 14 saniyelik
Slm annisler nasilsiniz kimseler yok bugun
Halim hic yooook bugun uykum var hep birde mide agrisi eklendi ayy hayirlisi ile 3 ayi doldursak ondan sonra rahat dönem basliyor

Kızlar şimdi çıktık hastaneden kanama kesenin yanında az ama gözüküyor dedi Dr.bebeğe fazla umut. Bağlama heran kaybedebilrsin dedi ama onun minik kalbi öyle güzel atiyoduki bunları dinlerken... Herşeyin hayırlısı... 10 daha rapor dinlencem ve inşallah benimle kalacak.

Sen ssakin uzulme eminim tutuncaktir banada kalbinin attiginu ogrendigim gun dusebilir dedi sukur siki siki tutunuyor genelde yatip dinleniyorum sende yat dinlen agir kaldirma allahin izniyle tutuncak

Sen ssakin uzulme eminim tutuncaktir banada kalbinin attiginu ogrendigim gun dusebilir dedi sukur siki siki tutunuyor genelde yatip dinleniyorum sende yat dinlen agir kaldirma allahin izniyle tutuncak
Teşekkür ederim .İnşallah canım bebeklerimize kavuşunca bu günleri yadedecegiz... Hayirlisiyla

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…