2016 Nisan Anneleri

Bebeklerimizin Cinsiyetleri

• Ankete Katılan
    380
Kızlar sabah kalktim bi iki damla yine kan geldi bu progestan da mı ise yaramıyo anlamadım doktorumla konuştum sabah 10 dan önce gelemezmiş offf offf offf napcam ben korkuyom yaaa

Kızlar sabah kalktim bi iki damla yine kan geldi bu progestan da mı ise yaramıyo anlamadım doktorumla konuştum sabah 10 dan önce gelemezmiş offf offf offf napcam ben korkuyom yaaa
Al benden de o kadarprogestan başından beri kullanıyorum. Ama kosmet bir yerden sonra. Ben de ağrılar da devam ediyor.bir şeyler aökülüp gitmek istiyor gibi. Bir iki gündür göğüaler indi.midem bulanmıyor. Bu durumda çok olumlu değiim açıkçası.

niye böyle oluyor ki yatıyom paso ilaçtır dikkatte ediyom yok olmuyo ya kızlar dua edin bna Rabbim snnde yardimcin olsun bebislwrimizi bize bağışlasin inşallah

Merhaba hamile takvimin yok kaç haftalık hamilesin bilmiorum ama lütfen böle düşünme belirli bi zaman sora gögüs agrısı geçebilio ağrılar benimde var herkezin oluo olumsuz düşüme İnş sağ sağlim kucagına alacaksın

Günaydın güzel anneler.Geçmiş olsun,lütfen olumsuz kodlamayın kendinizi.Bu akıntılar kötüyle sonuçlanacak diye bir şey yok.Bebekleriniz sizinle inşallah.Bugün çok güzel bir gün cuma.Bu günün bereketine rabbim kimseye acı göstermesin.

Kanamasi olmayan yok heralde hepimiz icten distan kanamaliyiz Allah hepimizin yawrularini bagislasin su doktor randevularinin aralari niye bu kadar uzun ki nasi beklicem 15 gun bilmiyorm

niye böyle oluyor ki yatıyom paso ilaçtır dikkatte ediyom yok olmuyo ya kızlar dua edin bna Rabbim snnde yardimcin olsun bebislwrimizi bize bağışlasin inşallah
Canım belki üstüne adet görüosundur bi tanıdığımda olmuştu bu durum dr.a git ağrın yok sonuçta allah korusun düşük tehditiyse progestanın iğnesi var o daha etkili ama korkma kendinide bebeğinide üzme

Takvim bu sefer eklemek istemedim ya. Daha öncekiler olmayınca içimden gelmiyo.Zaten listede bile yokum.Bugun 7+5. Kahverengi akıntı ama adet başlangıcında olur ya kırmızıya dönecek gibi bür kahverengi. Geçen hafta da olmuştu.tam 1 hafta oldu yoktu.bugün 2 kez lavaboya gittim.ikisinde de haya baya geldi.

Bazen benim belirtlerimde düzenli ilerlemiyor.Mesela bugün göğüslerim hiç acımıyor,geçen haftada bir ara öyle olmuştu.Bence kötüye yormayın,bunların belirleyici olduğunu düşünmüyorum.

Canım korkma bazı gebelikte olabilio dr.a git iğnesini vursunlar daha önce düşük uapmışsın sanırım konuşmalarından anladığım kadarıyla bazen bebekler nazlı oluo gerekirse hastaneye yatarsın ama vazgeçme diğerlerini unut kısmet deilmiş ama bunun için öle düşünme elinden geleni yap takdir allahın seni anlıorum benimde bi düşüğüm oldu hep stres ya bunada bişi olursa die ama yanlış bunlara hiçbişi olmayacak allahın izniyle kucağımıza alıcaz

5 haftalıkken düştü Nisan ayında.bebek oluşmadı. Adet kanaması gibi geldi.bu sefer öyle de olmaz. Bilmiyorum ya moralim çok bozuldu.ilk kez bu kadar korktum.ağlamak istemiyorum ama kendimi tutamıyorum. Allah sabır selamet versin hepimize.

merhaba bende yaş 28 boy 1.69 kilo 63 şuan bulunduğum şehirde şanlıurfa bebegin doğacagı muhtemel tarihte 23 nisan

Amin canım benim 4+5 ti düştü aynen adet kanaması gibi attı ama diorumya bu sefer öle olmayacak bak 7 hafta olmuş annesi kocaman olmuş rabbimin izniyle kucagına alacaksın ben inanıorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…