2016 Nisan Anneleri

Bebeklerimizin Cinsiyetleri

• Ankete Katılan
    380
Merhaba kızlar maşallah sayfalar ne çabuk ilerliyor. Yazılanları okuyorum ama telefondan cevap yazmak zor oluyor yazamıyorum. Ben hala doktora gitmedim randevum 31 ağustosta o zaman da 6+5 falan oluyorum. Acaba o zamanda gidip kalp atışı duyan var mı gerçi ben daha keseyi bile görmedim :)

Bir de ben otururken veya yatarken kalktığımda gözüm çok kararıyor 1 dk bir şey göremiyorum resmen size de oluyor mu yaklaşık 2 gündür her kalkmamda oluyor nerdeyse?
Göz kararmasi cok aşırı oluyor bana da. Kalp atışını da 6+4 te duymustuk. Duyarsin insallah sen de

damla38 damla38 yok canım daha kontrole gitmedim biraz geç gitmek istedim stres yapmamak için inşallah duyarım :)

sweet_drop sweet_drop ben de korktum kimse yazmamış acaba tek bende mi var diye

prensseess prensseess inşallah duyarım

G gullsee teşekkürler ben de duyarım umarım içim rahatlar diğer türlü insan evhama kapılıyor :KK43: canım sen vajinal olarak mı duydun yoksa karından mı?

merhaba arkadaşlar umarım herkesin durumu iyidir benim ilk hamileliğimde olduğu gibi mide bulantısı hat safada bakalım ne zaman bu bulantı bitecek

damla38 damla38 yok canım daha kontrole gitmedim biraz geç gitmek istedim stres yapmamak için inşallah duyarım :)

sweet_drop sweet_drop ben de korktum kimse yazmamış acaba tek bende mi var diye

prensseess prensseess inşallah duyarım

G gullsee teşekkürler ben de duyarım umarım içim rahatlar diğer türlü insan evhama kapılıyor :KK43: canım sen vajinal olarak mı duydun yoksa karından mı?
Karindan duydum canım

umut oldun bana ya inşallah duyarım daha önce kontrole gitmedim biraz bekleyeyim dedim :KK51:
Iyi yapmışsın. Benim lekelenme felan olmasaydi ben de biraz gec gitmeyi düşünüyodum ama böyle sıkıntılar yasayinca sık sık gittim Allah daha yasatmasin. Allah herkesin yavrusunu kucağına sağlıkla almayı nasip etsin insallah

Bu arada kızlar ne yeyip ne içiyorsunuz özel olarak yediğiniz bir şey var mı bu dönemde? yoksa normal beslenmeye devam mı ediyorsunuz?

Beni de listeye ekleyebilir misiniz? :)
24 yaşındayım 1.63 boy,62 kg
kürtaj var bitane ama doğarsa bu ilk çocuğum olacak inşallah
sinop'tayım bir de.
mdt 20 nisan 2016
sat 14 temmuz 2015

bende öyle yazmışım içime doğmuş :)
Canım beni de ekler misin listeye. Hersey kesinlessin diye bekliyodum ama olsun ekleneyim gitsin dedim ☺ bu arada sana da cok gecmis olsun. Cok dikkatli olmak lazım.
Yaş 30
Sat 07/07/2015
Bdt 12/04/2016
Boy 166
Kilo 62
İl samsun
Bu arada 3 yasinda bi kızım var. Bu ikinci insallah.

Midem bulanmıyor ama sürekli deniz tutmuş gibiyim hiçbir şey yemek istemiyorum kendimi zorlayarak canımın istediği ya da henüz nefret etmediğim üç beş şeyi yiyebiliyorum, yoğurt, sebze, galeta gibi... =( İyi beslenemiyorum düşüncesi içimi kemiriyor ama biliyorum ki ağzımı açıp yiyemiycem... Bi hafta öncesine kadar et, omlet falan yiyebiliyordum ne güzel

yaa kızlar tam kanama lekeler geçiyor yine kan geliyor. az önce geldi namaz kılarken öncesinde eşim evi süpürüyrdu yastıkları fln düzelttim ağır bir iş değil ki bu. sweet_drop sweet_drop senin kanaman böyle ara ara geliyor muydu

X