2016 Nisan Anneleri

Bebeklerimizin Cinsiyetleri

• Ankete Katılan
    380
Allahin izniyle duyarsin inşallah minik pit pitlari

Gecmis olsun canım bu sekilde calismak cok zor

Canim bendede oluyor bel agrisi

Günaydin kızlar

Guzel haberlerini bekliyoruz

Cok gecmis olsun dr.unu arasan belki onercegi birsey vardir

Guzel haberlerini bekliyoruz kizlar
Canım öğleden sonra doktor randevum var sorıyım bebeğe zaearı oolur mu acaba ya virüs sonuçta :KK43:

Hastaneden şimdi geldim miniğim 5+4 olmuş ve vajinal muayenede kalp atışı görünüyo minik minik atıyo :) Çok şükür :KK200: Allahım herkese nasip etsin inşallah
Ay cnm ne guzel ya, cok sevindimbizde busun altıncı haftamızı doldurduk, tatilecıkacagız ama kalp atısını duyamadan gidiyorum. insallah döndüğümüzde. Bizde. DuyarıZ sizin gibi

Ay cnm ne guzel ya, cok sevindimbizde busun altıncı haftamızı doldurduk, tatilecıkacagız ama kalp atısını duyamadan gidiyorum. insallah döndüğümüzde. Bizde. DuyarıZ sizin gibi

Çok minik ama pıt pıt yanıp sönüyoo çok güzel bişey tarifi imkansız mutluluk:) Tez zamanda sizde görür ve duyarsınız inşallah :anneadayı:

Bende çok çarpıntı oluyor 14/8 çıkmıştı çarpıntı varken nabız da 90. Doktora sordum bazısında öyle olur dedi.
Okudum biraz da kalp carpıntıları yuksek nabız normalmis, bebege besin tasınması icin olabiliyormus hamilelikte, a la a dusmesi de normal deniyor. E o zaman. Gic takmayalım mı nabızı ne yapalım bu hafta duzenli olcup haftaya doktoruma bi sorayım bakayım. Buluttan nem kapıyorum

canim bunun cevabini en iyi doktrun verir ona sor bidahaki gittiginde. Benim bildigim ve uyguladigim eger kanaman falan yoksa iliski seebest. Eger doktorunda onay verirse kendini ve esini bu konuda sikmamani tavsiye ederim.
Şimdi doktordan geldik.
2 düşüğüm olduğu için. 9 haftadaya ilişki yok. Ve iğne verdi göbekten vurdurcam. Kan sulandırıcıymış.

Canlarım doktora gittim doktor karından ultrasonla baktı rahim duvarın baya kalınlaşmış dedi ama kese görünmedi kan testi yapalım dedi verdim kanı iki saat snra alacağım sonucu inşallah güzel Bi değer vardır bu gün doktora gidecek arkadaşlarım sizler ne yaptınız miniklerinizi görebildiniz mi:KK36:

Gunaydın annecikler, tansiyonlarınız nasıl, ben bebe aspirini de kullanıyorum ama normalden dusuk cıktı. Hamilelikte duser mi acaba nabızEki Görüntüle 1612374
Tansiyon konusunda uzmanlaştim diyebilirim.cok araştırdım ve dr um yonlendiriyor. Gebeligin ilk 3 ayında normal çıkan tansiyon değerinden 2 adım düşük çıkabilir tansiyon. Bu iyi birsey. Bebeğinizin daha rahat beslenmesine de faydası varmış. Benim tansiyonum normalde düşüktür gebelikte yükseliyor o yüzden günde en az 4 defa tansiyon olcup dr uma rapor veriyorum. Tansiyon yükselmesi bizim için tehlike. 14 /9 olmamali

betul8516 betul8516 yok artık ne aldatması töbe ya. kız az sakin ol ve kendine güven. şimdi canım cinsel ilişki kanama olmazsa yasak değil. kanama varsa yasaklanıyor. yalnız hamilelik öncesi gibi rahat cinsel ilişki yaşamamakda da fayda var. yani dikkatli ve sakin olunmalı. gayet açık yazdım sanırım?
Sagolasın tatlım.
Doktordan geldik şimdi.
2 düşüğüm olduğu için 9. Haftaya kadar yasakladı.
Göbekten yapılcak iğnede verdi.

Okudum biraz da kalp carpıntıları yuksek nabız normalmis, bebege besin tasınması icin olabiliyormus hamilelikte, a la a dusmesi de normal deniyor. E o zaman. Gic takmayalım mı nabızı ne yapalım bu hafta duzenli olcup haftaya doktoruma bi sorayım bakayım. Buluttan nem kapıyorum

Canım tabi takip et kendini ama çok da kafana takma takıntı yaparsan kendini üzersin boş yere rahat ol herkesin hamileliği farklı geçer

Tansiyon konusunda uzmanlaştim diyebilirim.cok araştırdım ve dr um yonlendiriyor. Gebeligin ilk 3 ayında normal çıkan tansiyon değerinden 2 adım düşük çıkabilir tansiyon. Bu iyi birsey. Bebeğinizin daha rahat beslenmesine de faydası varmış. Benim tansiyonum normalde düşüktür gebelikte yükseliyor o yüzden günde en az 4 defa tansiyon olcup dr uma rapor veriyorum. Tansiyon yükselmesi bizim için tehlike. 14 /9 olmamali
14/9 yüksek mi canım sence ? Benim hep öyle çıkıyo nabız da 90

Kırmızı kan gelmedıgı sürece korkmayn der doktorlar canım ama dıkkat et kendıne fazlalasmasın akıntın doktora gittiginde söyle muhakkak progestana baslatabılır canım uzan haftasonu hep eşin yapsın işleri bıkac gün geçer inş

Dün akşamdan beri yatıyorum. Iki kez geldi ve artık kesildi sanırım. Gelmiyor çok şükür. Ilgine çok teşekkür ederim. :KK15:

X