2016 Nisan Anneleri

Bebeklerimizin Cinsiyetleri

• Ankete Katılan
    380
Kızlar doktordan dönüyorum bugün 5+1 dim kesemizi gördüm. Herşey yolunda Allahın izniyle haftaya tekrar çağırdı. Gs 14.7mm yazıyor kağıtta sanırım kesenin boyu. Karından gördük.
Adet döngün kaç gündü canım? benzer durumdayız hatırlarsan. benim de adetim 4gün geçmişti 3+6 da değerim 186 çıktı sonra 4+3 de 860 çıktı yüksek ama araştırdım döngüm kısa olduğu için nornalmış

mersah22 mersah22 canım ben tablo konusuyla ilgili mesaj attım haberin olsun
Kızlar doktordan dönüyorum bugün 5+1 dim kesemizi gördüm. Herşey yolunda Allahın izniyle haftaya tekrar çağırdı. Gs 14.7mm yazıyor kağıtta sanırım kesenin boyu. Karından gördük.
evet canım aynen kesenin boyu benim ki 17,5 çıkmıştı ve yayvan dedi inşallah kötü bişey yoktur.

Tatlım eğer gebe kalmadan önce 14/9 ise tansiyon sorun yok ama eğer gebe kalmadan önce bu değerden düşük se gebelikte yükseliyor sa kesinlikle dr u na söyle durumu. Yüksek tansiyon bizim için çok risk
Normalde 12/8 12/9 dur tansiyonum ama hamilelikten sonra büyük 14 e çıktı söyleyeyim bugünkü kontrolde.canım sıkıldı bak şimdi ya off

Normalde 12/8 12/9 dur tansiyonum ama hamilelikten sonra büyük 14 e çıktı söyleyeyim bugünkü kontrolde.canım sıkıldı bak şimdi ya off
Canim sakin ol lütfen. Canını sıkma sakin. Sıkar san daha kötü olur unutma. Sadece biz tedbir alicaz. Hem evde ölçülen tansiyon lar çok doğru olmuyor eğer koldan olculmuyorsa. Birde stabil olması önemli. Bir kere çıkan değerler çok ta güvenilir olmuyor. Sen yine dr una mutlaka danış bakalım ne dicek

prensseess prensseess canın çarpıntı varken 14/9 nabız 90 çıkıyordu. Şimdi kendimi iyi hissederken ölçtüm 12/8 nabız 77. genel bi tansiyon sorunum yok galiba arada çıkıyo. Yine de doktora sorarım ama içim rahatladı şuan :)

prensseess prensseess canın çarpıntı varken 14/9 nabız 90 çıkıyordu. Şimdi kendimi iyi hissederken ölçtüm 12/8 nabız 77. genel bi tansiyon sorunum yok galiba arada çıkıyo. Yine de doktora sorarım ama içim rahatladı şuan :)
Sen stres yaptın ondan yükseldi. Merak Etme yokturdur birsey. Anne yüreği işte. Önemli olan düşmeden öyle stabil yüksek kalması. :KK51:

selam kızlar bugün 9.haftamıza girdik minnakımla :emir_bebek:ama bende çok fazla bulantı falan yok. mide ekşimesi yanması, koku değişiklikleri var bi de sürekli tembellik etme isteği. sizdede böylemi?hani yemek falan ayırmıyorum hiç çok yiyemiyorum ama çabuk midem kazınıyor.

Merhaba kızlar, burada aşırı rüzgar var. Yağmur yağacak sanırım. Dün gece üşüdüm, yorganla yattık.

Bu arada iştahım açıldı, ilk hamilelikte de böyle olmuştu. İlk 4 ay kilo almak istemiyorum. Yediklerime dikkat ediyorum. Canım bir şeyler yemek isterse, meyve ya da sebzelere yükleniyorum.

Saçma bir özenti olacak ama keşke azcık midem bulansa da iştahım kapansa diyorum. Sonra sizin yaşadıklarınızı okuyunca şükrediyorum.

Z zeyas bugün Bölge Hastanesine gideceğiz. Hem bilgi alıp hem hastaneyi gezmek istiyoruz. Büyük ihtimal ben de Oya Hanım a giderim. Ya Oya Hanım ya da Doğan Bey.

Merhaba kızlar, burada aşırı rüzgar var. Yağmur yağacak sanırım. Dün gece üşüdüm, yorganla yattık.

Bu arada iştahım açıldı, ilk hamilelikte de böyle olmuştu. İlk 4 ay kilo almak istemiyorum. Yediklerime dikkat ediyorum. Canım bir şeyler yemek isterse, meyve ya da sebzelere yükleniyorum.

Saçma bir özenti olacak ama keşke azcık midem bulansa da iştahım kapansa diyorum. Sonra sizin yaşadıklarınızı okuyunca şükrediyorum.

Z zeyas bugün Bölge Hastanesine gideceğiz. Hem bilgi alıp hem hastaneyi gezmek istiyoruz. Büyük ihtimal ben de Oya Hanım a giderim. Ya Oya Hanım ya da Doğan Bey.
Cnm bu bölge Hastahanesi nerde Sarıgazi de ki mi?

Canım oyle deme bende sen gibi diyodum inş midem bulanırda ymek yiyemem.ama şuan diyorumki 30kg almaya bile razıyım yeterki agzımın tadı geri gelsin. Sükret rahat gecirdiğin için. Hiç birşey canım istemiyor olan yemeklerden zorlaya zorlaya yiyorum çikolata tatlı delisi olan ben tatlı birşey görmek dahi istemiyorum.

selam kızlar bugün 9.haftamıza girdik minnakımla :emir_bebek:ama bende çok fazla bulantı falan yok. mide ekşimesi yanması, koku değişiklikleri var bi de sürekli tembellik etme isteği. sizdede böylemi?hani yemek falan ayırmıyorum hiç çok yiyemiyorum ama çabuk midem kazınıyor.
Mide kazınması bendede var canım ama mideM kazındıkca bulantımda artıyor Kısır dongu yani. Gun boyu bulantım dvam ediyor ama bende zorlayarak yiyorum bişiler.

X