2016 Nisan Anneleri

Bebeklerimizin Cinsiyetleri

• Ankete Katılan
    380
Merhaba güzel anneler. Ben bugün doktora gittim. Ama ne kese ne bebebiş hiç bir şey görünmedi :KK43: 2. Gün önce beta hcg 448 di. İstersen test yapalım tekrar değerine bakalı ama bugün yapılırsa test ptsi çıkar dedi doktor. Bende şuan evimde olmadığından kalsn yaşadığım şehre gidince yaptırırm dedim. Birde devlet hastanesinde aletler çok duyarlı dğl vs die okumuştum burda. O yüzden mi neden görünmedi ki :KK43:
bende seninle aynı durumdayım çarşamba günü gitmiştim değerim 1221 di gözükmedi karından ultrasonda bide değerim iki kat artmamış %70 artmış büyük ihtimalle sağlıksız dedi doktor düşebilir falan dedi iki gündir kendimi çok kötü hissediyorum:KK43:

Gozun aydin canim

Arkadasima yazmis banada ismini yollamisti cok etkili iyi geliyor demisti dr. Verdiyse zaten zararli olcagini sanmam

Tabikide yardimci olabiliriz inşallah

Ben inanıyorum bebisin saglikla dogucak dualarim seninle
8 ağustos sat tarihim. Temizlendiğim gunden bugune aşırı goğus ve kasık ağrım var. Goğus ucumda da yeşil bi damar belirginleşti. Daha onceki gebeliklerimde de aynı belirtileri yaşamıştım diye çok umutlandım bugun kan vermeye gittim. (ilişki olalı 5 gun oldu) ..
malesef değerim 0,01 çıktı.. Acaba diyorum kesin gebe değil miyimdr yoksa çok çook erken mi davrandım..
nette araştırdım şupheli ilişkiden sonraki 5-8 gunde bile sonuç çıkıomuş kanda...
fikriniz nedr acaba??

Sor canım sıkıntı ne

8 ağustos sat tarihim. Temizlendiğim gunden bugune aşırı goğus ve kasık ağrım var. Goğus ucumda da yeşil bi damar belirginleşti. Daha onceki gebeliklerimde de aynı belirtileri yaşamıştım diye çok umutlandım bugun kan vermeye gittim. (ilişki olalı 5 gun oldu) ..
malesef değerim 0,01 çıktı.. Acaba diyorum kesin gebe değil miyimdr yoksa çok çook erken mi davrandım..
nette araştırdım şupheli ilişkiden sonraki 5-8 gunde bile sonuç çıkıomuş kanda...
fikriniz nedr acaba??

Döllenmiş yumurta tüpler tarafından yaklaşık 3-4 gün içinde rahim boşluğuna taşınır. Kendisi için hazırlanmış olan rahmin iç tabakasına 2-3 gün içinde gömülür. Artık gebelik oluşmuştur. Yani kafadan zaten gebeliğin oluşması 7-8 gün bunun hcg hormonunu arttırıp kanda çıkması en az 12 -13 gün oda tam birlikte olduğun an Döllenme olduysa bir kaç gün geçte olabilir sonuçta

Mesajım içinde kalmış
Sakin takilma bana duzensiz kese dedi 1 hafta sonra duzeldi kırmızı et tuket bol su ic stres kesinlikle yok duzenli beslen dedi
fikriniz nedr acaba??
Sanmam canım bu kadar erken cikicagini yani adet donemine yakin cikmasi lzm belki gec dollenir sen şimdiden sikinti yapma tez zamanda inşallah bebisin gobisine konar

fikriniz nedr acaba??
Bence kesinlikle negatif olmayabilir bikere beş günlük bi ilişkiyle asla çıkmaz benim ilişkinin 11.gününde kanda negatif çıktı 12.günüde çıktı oda 16gibi düşük bi degerdi ona biletamgebelik demediler bi hafta ssora oldukca yükseldi o yüzden şüpheliilişkinin üstünden 12 gün geeçince kanda çıkıo öle birgünlük bile olsa kanda çıkar diyenlere inanmayın

Döllenmiş yumurta tüpler tarafından yaklaşık 3-4 gün içinde rahim boşluğuna taşınır. Kendisi için hazırlanmış olan rahmin iç tabakasına 2-3 gün içinde gömülür. Artık gebelik oluşmuştur. Yani kafadan zaten gebeliğin oluşması 7-8 gün bunun hcg hormonunu arttırıp kanda çıkması en az 12 -13 gün oda tam birlikte olduğun an Döllenme olduysa bir kaç gün geçte olabilir sonuçta
ben daha oncede 2 kere hamile kaldım.. Şuan yaşadığım belirtilerin birebir aynısı.. (kan pıhtılaşması yuzunden duştu)
o kadar emin gidip kan verdim ki ama malesef..
bide nette 5. Gunde çıkar diyo o yuzden gittim hemn... Sence gebelik var mı.. Bat.a daha 15 gun fln var.. Şimdiden bu kadar ağrı olması sencede belirti değil midr

tabloya devam edemiyorum simdi tekrar kanamam basladi. sabah dr cagirdi. ins birsey yoktur.
progestan vermisti dr vajinal aldim ondan mi bilemedim. dua edin nolur cok korkuyorum
Çok teşekkür ederim yardımın için. Benim henüz hiç belirtim yok bi aksilik mi var diye endişelnmiyorda değilim. Inşallah güzel haberlerle dönerim. Ömrümün en uzun 1 haftasıydı :)
Mrh canim ,bende senin gibi endiseliydim ,transferden bu yana hicbir agrim ,hicbir sikayetim olmadi .halende yok ,ben carsamba keseyi gordum sukur ,sakin endiselenme herkeste belirti olacak diye birsey yok ,

Bence kesinlikle negatif olmayabilir bikere beş günlük bi ilişkiyle asla çıkmaz benim ilişkinin 11.gününde kanda negatif çıktı 12.günüde çıktı oda 16gibi düşük bi degerdi ona biletamgebelik demediler bi hafta ssora oldukca yükseldi o yüzden şüpheliilişkinin üstünden 12 gün geeçince kanda çıkıo öle birgünlük bile olsa kanda çıkar diyenlere inanmayın
ayy gerçkten mi canm.. Benm o kadar belirgin belirtilerim varki.. Goğuslerim kopacak gibi kasık ağrısından vallahi gece uyuyamıyorum. Ve goğuslermde damarlar belirginleşti.. Bide daha oncede 2 defa hamile kaldığım için çok iyi tanıyorum belirtilerimi. Ama negstifi gorunce dunyam yıkıldı.. Kanda kesin çıkar dediler o yuzden çok umutluydum..

ben daha oncede 2 kere hamile kaldım.. Şuan yaşadığım belirtilerin birebir aynısı.. (kan pıhtılaşması yuzunden duştu)
o kadar emin gidip kan verdim ki ama malesef..
bide nette 5. Gunde çıkar diyo o yuzden gittim hemn... Sence gebelik var mı.. Bat.a daha 15 gun fln var.. Şimdiden bu kadar ağrı olması sencede belirti değil midr
Belki hala yumurtlama dönemindesin ağrında o Yüzden bak ben her ay 14-15-16 .gğnler yumurtlarken hamile kaldığım ay 20.gn yumurtlama olmuştu ovulasyon testlerinde takip ediyorum ondan biliyorum istersen bir ovulasyon testi al yap pozitifse senin belirtilerin Ondandır gebelik belirtisi için çok erken bence

Belki hala yumurtlama dönemindesin ağrında o Yüzden bak ben her ay 14-15-16 .gğnler yumurtlarken hamile kaldığım ay 20.gn yumurtlama olmuştu ovulasyon testlerinde takip ediyorum ondan biliyorum istersen bir ovulasyon testi al yap pozitifse senin belirtilerin Ondandır gebelik belirtisi için çok erken bence
yumurtlama olması imkansız çunku 5 gundur aralıksız ağrılarım var.. Daha onceki iki gebeliğimde de yumurtlamadan sonraki 2. Gunden kese gorunene kadar aynı bu şekilde olmuştu ağrılarım.. O yuzden çok iyi tanıyorum o ağrıları.. Ama negatifi gorunce yinede umidim kırıldı..

ayy gerçkten mi canm.. Benm o kadar belirgin belirtilerim varki.. Goğuslerim kopacak gibi kasık ağrısından vallahi gece uyuyamıyorum. Ve goğuslermde damarlar belirginleşti.. Bide daha oncede 2 defa hamile kaldığım için çok iyi tanıyorum belirtilerimi. Ama negstifi gorunce dunyam yıkıldı.. Kanda kesin çıkar dediler o yuzden çok umutluydum..
Canım benimde bigebeliğim olmuştu düştü bundada belirtilerim aynıydı bi kaç değişiklik haricinde inş hamilesindir ama bencesabret en erken adetine bi iki gün kala yaptır kanda ve bu aralar günaşırıilişkiyede devam et adetine 15 gün varsa tam gebe kalabilme zamanındasın belkide yumurtlama belirtileri yaşıosun günleri kaçırma rabbim tez elden nasip etsin inşallah

X