2016 Nisan Anneleri

Bebeklerimizin Cinsiyetleri

• Ankete Katılan
    380
Kızlar yapan arkadaşa bilgilerimizi gönderirken takip kolaylığı için rumuzunun başına @ işareti koyun. Böyle o kişiyi etiketlemiş olacağız. Mesajlarımızı aramak zorunda kalmayacak. (Bilmeyenler için yazdım.)

mersah22 mersah22 bilgilerim şöyle canım:

Çocuk sayısı:2
SAT: 25.07.2015
M.D.T. : 30.04.2016

kızlar herkese merhaba, ya bu hamilelik basladığından beri kendimi kötü hissediyorum, mutsuz gibiyim (allah günah yazmasın) acaba hormonlardan mı, sürekli uyuşuk gibiyim, uykum var, hiçbişey yapasım yok, konuşmak bile gelmiyor içimden. eşim diyoki evimizin neşesi gitti, toparlan biraz diyo. haklı ama elimden gelmiyo. bulantılarım iki gündür yok, inş bi daha çıkmaz ama içim daralıyor :KK43: kızıma da haksızlık etmiş oluyorum ama elimden gelmiyo :KK43:

yarın 5+0 olcam randevum var. inşallah ben de keseyi bebeği görürüm. hatta kalp atışını da duysak ne güzel olur ama erken galiba :KK43:
Oo iyi sabretmissin sen ben gitmissindir diye dusunmustum keseyi buyuk ihtimalle gorrursun cnm bni eylulun 7 de cagirdi kalp atislari icin cok var daha yaaa

kızlar herkese merhaba, ya bu hamilelik basladığından beri kendimi kötü hissediyorum, mutsuz gibiyim (allah günah yazmasın) acaba hormonlardan mı, sürekli uyuşuk gibiyim, uykum var, hiçbişey yapasım yok, konuşmak bile gelmiyor içimden. eşim diyoki evimizin neşesi gitti, toparlan biraz diyo. haklı ama elimden gelmiyo. bulantılarım iki gündür yok, inş bi daha çıkmaz ama içim daralıyor :KK43: kızıma da haksızlık etmiş oluyorum ama elimden gelmiyo :KK43:
canım sorma ben de sinirliyim,uykuluyum ve aşırı mutsuzum.
14 ay beklediğim dualar ettiğim gelsin diye ağladığım bebeğim geldi ama dışardan bakılsa sanki istemiyomuşum gibi görünüyorum. hamilelik böyle geçerse bebek doğunca da huysuz olcak diye kendimi telki etmeye çalışıyorum
kalp atışlarını duyunca herşey düzelecek gibi geliyo onu bekliyorum :KK43:

Oo iyi sabretmissin sen ben gitmissindir diye dusunmustum keseyi buyuk ihtimalle gorrursun cnm bni eylulun 7 de cagirdi kalp atislari icin cok var daha yaaa
22sinde gel dedi canım bekledim ben de.
çok sabırsızım ya kalp atışlarını duyayım bi oh çekicem :)
çok gerginim bebek var mı yok mu emin olamıyorum.
iki kere hcg ölçtürdük doktorum çok iyi dedi ama yetmiyo.
annelik böyle bişey heralde ya. hem endişe hep düşünce içinde olcaz bundan sonra

X