2016 Nisan Anneleri

Bebeklerimizin Cinsiyetleri

• Ankete Katılan
    380
kızlar herkese merhaba, ya bu hamilelik basladığından beri kendimi kötü hissediyorum, mutsuz gibiyim (allah günah yazmasın) acaba hormonlardan mı, sürekli uyuşuk gibiyim, uykum var, hiçbişey yapasım yok, konuşmak bile gelmiyor içimden. eşim diyoki evimizin neşesi gitti, toparlan biraz diyo. haklı ama elimden gelmiyo. bulantılarım iki gündür yok, inş bi daha çıkmaz ama içim daralıyor :KK43: kızıma da haksızlık etmiş oluyorum ama elimden gelmiyo :KK43:
Ben de öyleyim ev kalkmos gocuyor ben boş boş dolaniyorum nette.uyku düzenim de bozuldu. Cok gerginim

yarın 5+0 olcam randevum var. inşallah ben de keseyi bebeği görürüm. hatta kalp atışını da duysak ne güzel olur ama erken galiba :KK43:
Senle gunlerimiz ayni matsiyahoje matsiyahoje ben de daha gitmedim haftaya bugun gitmeyi düşünüyorum kalp atisi o zaman duyulur mu acaba ?

Merhaba güzel anneler bende 7 haftalık hamileyim inş nisan anneleri olarak hepimiz sağlıklı bit şekilde bebeklerimizi kucağımıza alırız.benim 2.gebeliğim olduğu için öncelikle sağlıklı sıhhatli olmadından sonra cinsiyetini çok merak ediyorumdoktordan ne duysam kadınlar kulübünde takibe alıorum benim gibi olan varmıı??takıntımı yaptım??

Ben de öyleyim ev kalkmos gocuyor ben boş boş dolaniyorum nette.uyku düzenim de bozuldu. Cok gerginim

Senle gunlerimiz ayni matsiyahoje matsiyahoje ben de daha gitmedim haftaya bugun gitmeyi düşünüyorum kalp atisi o zaman duyulur mu acaba ?
canım kalp atışı 7. haftada duyulur diyolar. ama doktor keseye bakıcak ya mesela yarın 5+0 olcam ama keseye göre atıyorum 5+3 derse o zaman ona göre 7 haftada duyulması lazm. haftaya bugün 5+6 olcaz canım yine bile erken olabilir.

Merhaba güzel anneler bende 7 haftalık hamileyim inş nisan anneleri olarak hepimiz sağlıklı bit şekilde bebeklerimizi kucağımıza alırız.benim 2.gebeliğim olduğu için öncelikle sağlıklı sıhhatli olmadından sonra cinsiyetini çok merak ediyorumdoktordan ne duysam kadınlar kulübünde takibe alıorum benim gibi olan varmıı??takıntımı yaptım??
benimde 2. gebelıgım bende cinsiyetı cok merak edıyorum , meraktan ötel oglum oldugu ıcın kız ıstıyorum

benobeno benobeno gel canım zaten başlığımız var. Bu arada henüz doktora gitmedim. Bugün normalde regl günüm. Gitsem de keseyi göremem, kalp atışı zaten duyulmaz. Garanti olsun diye eylül ü bekliyorum. 6 haftalıktan önce gitmeyeceğim. Bu arada vajinal baktırmak istemiyorum. Amacım karından görmek.
Ben de aynen öyle düşünüyoruum. Doktorum 6haftalik olunca gel dedi. Umarim görünür ayın 28ine gün aldım bakalim:KK17:o_O:KK200::KK200::emir_bebek::KK200::KK200:

Aynen cnm haberleşiriz. İlk soru benden gelsin o zaman. Kalp atışlarını duydun mu? Üff bende hep bir endişe hep bi korku, ya duyamazsam diye. Sizde de öyle oluyor mu?
Yok canım henüz duymadık. Dün keseyi gördük, kalp atışı için iki hafta sonrasını söyledi. Sen de duymadın henüz sanırım. Endişe etme canım Allah hayırlısıyla herşeyi yoluna koyacaktır, bol dua et. Ben 2. kez anne oluyorum o yüzden ilk bebişe göre daha iyiyim. Oğlumda bende çok fenaydım her dakika aklımdaydı, endişeliydim. Bende bu arada doktora karar vermeye çalışıyorum. Eylül de onunla başlarım artık...

Kızlar selam benim gibi midesi bulanan yok mu , 3 gündür yatağa bağımlı kaldım resmen hiçbişe yiyemiyorum herşeyden midem bulanıyo ilaç kullananlar varmı dr ilaç verdi ama kullanmaya korkuyorum bebeğe bişey olur diye :KK43:

Ben oglumdada kk.daydim cok guzel paylasimlarimiz oldu dostluklarimiz oldu yani girip bakman cok normal bende cinsiyeti cok merak ediyorum tabikide ilk once saglikli hayirli evlat versin allah ama bir kizim olsun cok isterim 2 duyguyuda tatmak

Kızlar selam benim gibi midesi bulanan yok mu , 3 gündür yatağa bağımlı kaldım resmen hiçbişe yiyemiyorum herşeyden midem bulanıyo ilaç kullananlar varmı dr ilaç verdi ama kullanmaya korkuyorum bebeğe bişey olur diye :KK43:
benımde bulanıyor ama kusma yok , calısıyorum , sabah ve oglen yemek yemekte zorlanıyorum , aksam bir seyım kalmıyor

Ben malesef ayaga kalkcak halim yok yiyorum ama azcik suanda hala zor tutuyorum cikarmamak icin kendimi. 2 kilo kaybetmisim bile mide bulantısı icin vermisti ilk hamileligimde ama fayda etmedi gene yazdi dr ama almadim korkma bebege birsey olsa yazmaz

X