2016 Nisan Anneleri

Bebeklerimizin Cinsiyetleri

• Ankete Katılan
    380
Bugun 5+4 üm ama dr a göre 5+0 ım...bulantım yok...herşeyi yiyorum..kilo almadım hala 52.4 kg...sadece üzerimde çok yorgunluk var,ama ona rağmen uyku problemim var,eskiye nazaran az uyuyorum,erkenden kalkıyorum...

bir de benim dr um her hafta çağırıyor,perşembe gittim,pazartesi gittim,haftaya pazartesi kalp atışı için gideceğim,bazı arkadaşlara kalp atışı için 2-3 hafta sonra gel demişler..nasıl duracaksınız :) ben merak tan ölüyorum.

Allah hepinizin kucağına almayı nasip etsin bu benim 3. Kayıp ben artık ümidi kestim sağlıkla bebekleronizi kucağınıza alın inş tek duam bu sizler için

Canım Kıyamam ya çok üzüldüm ne diyeceğimi bilemiyorum.Neden düşük oluyor acaba? Kanına bakıp araştırma yaptilarmi? Benim ark 5 düşük yaptı.Sonra kanı araştırıldı.Kanında çocuğun düşmesine sebep olan birsey buldular. Sonra ilaç kullandı hamilelik boyunca.Şimdi sağlıklı bir bebeği var. Nolur ümidini kaybetme olurmu? Çok zor ne desem boş ama araştırma hastanesine git lütfen

Artık nisan annesi değilim bebeğimi kaybettim
Allah sabir versin arkadasim inan bana burada senin acini anlayan ve paylaşan o kadar çok insan vardır ki.. Günümüzde bebek sahibi olmak ne kadar zorlasti, herseyimizi kirlettiler kullandigimiz herşey kimyasal yediğimiz herşey hormonlu.. Hicbir sebep olmasa bile minik bebeklerimiz saglikli olmayabiliyor ve tutunamaya biliyor benim de bir dusugum var ve su anda da tekrar yasayacagim korkusuyla geciriyorum günlerimi.. Ama herşey Rabbimin elinde bunlar da bizim imtihanimiz düşünsene 10 yil 15 yil deneyip de çocuk sahibi olamayan nice kişiler ya da mucizesine onca yilin ardından bin bir güçlükle kavusanlar var.. Rabbim bizlere de verecek saglikla geleceğe yönelik endişelerini çok iyi anliyorum çünkü aynen yasiyorum ama umudunu yitirme ve eşinin ve kendi sagligina çok dikkat et herşeyden önce çok iyi ve doğal beslenin yapay hiçbirşey yemeyin asitli içecekler sigara vb. İcmeyin. Size saglik katacak yumurta sut bal polen pekmez vb. Yiyecekler tüketim ve spor yapin cnm.Bunlar benim nacizane ttavsiyelerim umarim bu bebisimi kaybetmem ama bir dahaki sefere ben de bunlari kesinlikle uygulayacagim cnm

Bende geldiiiiiim diye sevincle girdimki konuya kaybi olan arkadaslarimi gorunce sevincim yarim kaldi...
Zaten ulkece kotu gunler geciriyoruz...
Doktorumada kizginim daha dogrusu tasinma isi bi aydir bitmeyen klinige....
Offff zaten hamileligi ogrendim ogreneli bi sevinmek nasip olmadi yaaa
6+4 oldum ama 1 kere kan testi 1 kere kese ve bebek gorduk o kadar... sanki ihmal ediliyorum benle ilgilenmiyo klinik. Boyle hissediyorum

Allah hepinizin kucağına almayı nasip etsin bu benim 3. Kayıp ben artık ümidi kestim sağlıkla bebekleronizi kucağınıza alın inş tek duam bu sizler için
Öyle deme be cnm, bnmde bir kaybım var,, bunun ne olacağını bilemiyorum bile ama ümidimi kaybetmiyorum. Lütfen sende kaybetme

İyi geceler kızlar , bende allah kısmet ederse nisan annesi olucam 6.haftam hiçbişeyim yok deyip nazar ettim kendime sabahtan beri midem ağzımda,inanılmaz bi his henüz kusmadım ama azıma attıgım herseyden midem bulanıyo sizlerdede benim gibi erken başlayan varmı kusmaları ne gibi çözümler buldunuz bana yardım edin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…