2016 Nisan Anneleri

Bebeklerimizin Cinsiyetleri

• Ankete Katılan
    380
Sevgili kokulu çilek benimde satım 22 Temmuz batım 18 Ağustos.. Aynı günlerimiz seninle
Ben henüz dr a gitmedim.... Dr sana neler söyledi, ben kan dahi vermedim
aa tesadüf canım ben ilk adetime 6 gün kala ayın 12 sinde gittim 25 çıkmıştı bhcg 2 gün sonra ayın 14 ünde 95 çıktı dünde 1000 üzeri yazıyordu sonuçta doktor bhcg yükselmen gayet düzenli normal bir gebeliğin var dedi vajinal ultrasonla keseyi gördük daha minicik ama iki hatfa sonra çağırdı kalp atışı ve bebeği göremek için ama ben haftaya başka doktordan randevu aldım

kızlar geçen hafta cuma günü keseyi gördük 17,5 cm di . bu cuma tekrar randevu aldım kalp atışı için sizce duyabilir miyim? Beta değerimi bilmiyorum kan vermedim geçen hafta.

Maşallah canım Rabbim sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin....
İnşallah çok rahat, güzel, kolay bir gebelik geçirirsin
Neden dr unu değiştirdin özel değilse

herkes kesesinin santimini şusunu busunu biliyo ben niye bilmiyorum yaaaaa. Benim doktorum mu beni bilgilendirmemiş oluyor anlamadım ki. giriyoruz bakıyor alttan güzel cümlelerle benimle konuşuy oyolunda herşey diyo tamam. üf sanırım benim doktor tıbbi terimlerle bilgisiyle açıklamıyor banaaa.

geçmiş olsun canım Allah tez zamanda şifasını versin inşallah...
geçmiş olsun canım. Allah tez zamanda şifaaını versin inşallah...

Maşallah canım Rabbim sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin....
İnşallah çok rahat, güzel, kolay bir gebelik geçirirsin
Neden dr unu değiştirdin özel değilse
amiiin canım inşallah cümlemizin bebekleri sağlıkla büyür inşallah...doktoru değiştirmedim aslında küçük bir ilde yaşıyorum devlet hastanesinde 2 tane kadın dogumcu var erkek olan daha ıyı bılgılı ve daha ılgılı ondan aldım randevuyu bayan olana erkek olan amelıyatta oldugu gunler gıdıyorum sadece

kuzuna sağlık versin Allahım sende dikkat kendine canım

canım bende yeni öğrendim ultrason görüntüsünde yazıyor zaten kaç cm olduğu, herşeyi soruyorum buradan öğrendiğim kadarıyla tabiki yavaş yavaş öğrenicez galiba ilk gebeliğin mi seninde ?

Kızlar merhaba
Son regl tarihim 1 Temmuz bugün itibariyle 7+0 hamileyim baştan herşey yolundaydı geçen hafta 5+5 te Vaginal ultrasonda kese 10’25 olarak izlendi 5+0 olarak hesaplandı regl tarihine göre 5 gün geriden geliyordu. 8 gün sonra bugün yapılan Vaginal ultrasonda kese 16 mm ve yolk kese oluşmuş ancak embriyo ve kalp atışı görülmedi , Dr 2-3 sonra bakılıp kürtaj ile sonlandıralım dedi internette 10. Hafta da bile kalp atışının Çıktığı yazılı olduğu tecrübeler var. Kese 6 haftanın Başında gibi bu nedenle alınsın denildi bunun gelişme ve yaşama ihtimali yok mu ? Biraz daha beklenmesi sonucu değiştirir mi ? Dün bakılan Bhcg 20.900 çıktı progestan 40 çıktı kan sulandırıcı iğne de kullanıyorum ama bir ağrım ya da kanamam bebeği çok geç Görenler var mı sizi uzun zamandır takip ediyorum kalp atışını duyunca yazacaktım ama kısmet olmadı böyle yazmak nasipmiş

Amin canım...
Anladım. Ben de 2 yıldır hastanelerdeyim yaşadığım tecrübelerden tanık olduğum olaylardan çıkardığım sonuç şu ki erkek dr lar daha sabırlı, daha anlayışlı, daha güleryüzlü...v.b.....
Bende bu yüzden erkek dr tercih ediyorum çünkü gerçekten kaygılarınızı anlayıp o kaygılarınızı gidermek adına ellerinden gelen çabayı gösteriyorlar...
İnşallah bu gebelik sürecinde de haklı kaygılarımı anlayışla karşılar dr. Um.
Ben haftaya gitmeyi düşünüyorum dr. A

Canım değerlerin iyi aslında biraz daha beklemenin sana zararı olurmuymuş dr un daha iyi bilir geç duyaları çok okudum bu forumda Allahım hakkında hayırlısını versin

Rabbim gönlüne göre versin canım belki geç döllenme olmuştur bebeğin geriden geliyodur zaten şuanda o bebek seni zehirlemez beklesen bile o yüzden hemen kürtaj olma başka daha iyi ultrason olan bi doktora git biraz daha bekle bence

başka bir Dr arkadaşım 1-2 hafta daha bekleyebilirsin, çok nadir de olsa bazen dönebiliyor dedi, aslında geç yumurtlama olmaz çünkü zaten tedavi ile olmuştu bana bir zararı yokmuş

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…