2016 Nisan Anneleri

Bebeklerimizin Cinsiyetleri

• Ankete Katılan
    380
Kız larrrrr peçeteye bulaşan kahverengilik iç çamaşırıma da gelmişşşş.sanki adet başlaması gibi.

Canım kahverengiyse korkma ama kirmiziysa hemen doktora git.Benim kahverengi gelmişti ya progestan kullandım ve o günden beri cok hareket etmedim.Dinlen demişti doktor.Zorlayacak bir iş yaptinmi yada stres?

İnş bnde nisan annesiyim Dün duydum ilk kez kalp atışını,nutkum tutuldu yaa Allah sağlkla kucağımıza almayı nasip etsn inş
Gozun aydin cidden mucize o kalp atisini duymak usg.de gormek
Kizlar 6+2 deyim.fakat bugun adet agrisi gibi bir agrim oldu.ve afedersiniz tuvaletin ardindan cok acik kahverengi damlalar geldi peceteye.
Canim gecmis olsun kahverengi tehlikeli degil kirmizi tehlikeli ve parcali olursa sen yorma kendini yat dinlen
Artık nisan annesi değilim bebeğimi kaybettim
Coook uzuldum sabir versin allah ama umudunu yitirme saglikla bir bebegin en kisa surede seninle olsun
Hoşgeldiniz bebisinizle topige cubuk kraker sari leblebi yemeyi dene istersen iyi geliyor derler ama bana birsey fayda etmemisti

Merhaba arkadaslar bende nisan annesiyim insallh Rabbim nasip ederse ogreneli iki gun oldu bebegimi biraz erken ogrendim daha uc bucuk haftalik doktor kucuk oldugu icin goremiyrm on gun sonra gel dedi bi on gun gecsin gorucem insallh

Günaydın arkadaşlar. Uykusuz bir geceydi bizim için. Oğlum hasta teyzeleri. Şu yaz günü çok kötü usutmus ateş düşmüyor.
Çocukların hastalanmasi o kadar kötü ki Allahim o hasta olmasın ben olayim diyorum.
Dünden beri ilaç kavgamiz var ilac icmiyor bi de. Hamileliğin tadini çıkarın dogunca arada böyle zor günler de oluyor işte. Ben hamileliği unutmuş durumdayım. Ilk gebelik ne kadar rahatmis meğer. İstediğim zaman ayaklarimi uzatip yatardim. Dün tüm gün nerdeyse ayaktaydim. Haliya kustu bi de hali yikadik eşimle :)
Bizde durumlar böyle. Dua istiyorum hastanelik olmadan iylessin kuzum inşallah

Ayy canimsinnn cok sagol tatlim bundan 5 yil once sizlerle 2011 mart ayni annelerinde ayni heyecani yasadim cok güzel dostluklar kurduk buyuduler okullu oldular inşallah burdada cok güzel dostluklar kurulur.beni duygulandirdin
Mrhba kzlar dun yolculuk gecirdim baya sarsintili gecti bebege bi zarari olurmu 7haftalik hamileyim bi zarar olmz insallh

Merak etme canim benimde hic bulantim olmadi ,ne kasik agrim ne bel agrim elimde tahlil olmasa inanamiycam ,ama bugun keseyi gorduk sukur icini ferah tut ,
al benden de o kadar :) ilk günler bel ağrısı ve kasık ağrısından başka bişiycik yoktu. dediğin gibi tahlil olmasa inanmıycam. insan bi görmek duymak istiyo sanırım. orda bi minik bişey görsem,kalbini duysam heee hamileyim yaa diycem gibi garip değişik bi his :)

Canım kahverengiyse korkma ama kirmiziysa hemen doktora git.Benim kahverengi gelmişti ya progestan kullandım ve o günden beri cok hareket etmedim.Dinlen demişti doktor.Zorlayacak bir iş yaptinmi yada stres?
Aslında pek bir şey yapmıyorum yatıyorum bol bol.progestan en başından beri kullanıyorum.daha önce bir düşük olduğu için. Gelen şey kahverengi su gibi bir şey.pıhtı veya koyu kıvamlı değil.kalbini de duymuştuk ne güzel.

Gunaydın guzel annişler.bugun benim içinönemli birgun dualarınızı esirgemeyin. Bugun hem bebeişim kalp atısı ıçın randevum var saat 11de. İnş sıkıntu yoktur duyulur miniğimin kalbi. Birdeee ben bugun rabbimin izniyle ilk defa teyze oluyorum cok değişik bir duyguymuş. Bebeğimiz zayıf biraz 2kilo. suyu bittiği için acil sezeryana alıyolar. dua edin ne olur küveze koymasınlar sağ salim doğsun inş. Hepinize musmutlu gunler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…