2016 Nisan Anneleri

Bebeklerimizin Cinsiyetleri

• Ankete Katılan
    380
Kalp atışını duymaya gidecektim ama gideceğim doktor izinde bir hafta sonra gitsem sıkıntı olur mu sizce?
Bir de rutin testlerde t3 t4 normal tsh Sınırın bir değer üstünde çıktı ona çok Kafamı takıyorum.

evet canım benmde bulantım yok cok sukur ben bıle sasırıyorum kendıme normalde en ufacık seyden mıdem bulanırdı :) benm sadece bel ağrım var bakalım kan verdım bugunde rahat edemedım cumaya cok var
Merak etme cnm ,bugun biz keseyi gorduk sukur ,darisi basina ,her bunye ayni olmuyo demekki bulantimiz olsa daha kotu aslinda

Gozun aydin canim ne harika bi duygudur. Bende cumartesi ilk kez gidicem kismetse. Anca keseyi gorebiliriz diye dusunuyorum. Darisi bizlere insallah ❤
Go
bugün miniğimin kalp sesini duydukAllah'ıma şükürler olsun ki umarım herşey hepimiz için yolunda gider...
Gozunaydin ,bizde bugun keseyi gorduk cok minik daha ,kalp atisini duymak ic in sabirsizlaniyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…