2016 Nisan Anneleri

Bebeklerimizin Cinsiyetleri

• Ankete Katılan
    380
Maşallah çok sevindim.darısı bana.kalp atış sesini dışarı verip dinletiyor değil mi?
Evet canım dışarı verip dinletti, hatta eşime kayıt alabilirsin dedi. Kameraya çekti eşimde. Açıp açıp dinliyoruz şimdi, pıt pıt :) darısı inşallah bütün Nisan annelerimize

Evet canım dışarı verip dinletti, hatta eşime kayıt alabilirsin dedi. Kameraya çekti eşimde. Açıp açıp dinliyoruz şimdi, pıt pıt :) darısı inşallah bütün Nisan annelerimize
Ne guzel yaaaa. Biz kontrole gittigimizde ben girdim sadece iceri.kalp atisini da duydum.ama babasini cagirirmisiniz demedim.o duymadi. Dr da cikinca babasi duymadi ama neyse diyor. Ya sen tecrubelisin cagirsana babasini da.

Ne guzel yaaaa. Biz kontrole gittigimizde ben girdim sadece iceri.kalp atisini da duydum.ama babasini cagirirmisiniz demedim.o duymadi. Dr da cikinca babasi duymadi ama neyse diyor. Ya sen tecrubelisin cagirsana babasini da.
Cnm,heyecandan bazi seyleri akil edemiyo ,al babasini tekrar gidin dinleyin bence

:) benim kocam beni bırakıp önce girer muayeneye. Benden meraklı, heycanlı... Doktorun çağırmasını bekledimi bilmem :KK70: inşallah bi daha kine duyar kocanda... Daha çok duyacak zamanınız olur

15 gun sonra karindan duymak icin cagirdi zaten. Artik kismetse o zamana duyar. Vajinadan bakti diye ben de acele ettim biraz galiba bitsin hemen diye.

bu şimdi biçok kişiyi yıkıp geçecek :) Bulantı sıkıntısı yaşamayan annişler eyvahhh diye korkuyla geçircek saatleri. Benim bulantım hiç yok, dediğinizide okuyunca anında üzüldüm benimki tutunmuyor mu acaba diye.
Merak etme canim benimde hic bulantim olmadi ,ne kasik agrim ne bel agrim elimde tahlil olmasa inanamiycam ,ama bugun keseyi gorduk sukur icini ferah tut ,

Bende kocamla konuşmuyorum şuan tartışmadım da neden olduğunu bilmiyorum :) o da benimle konuşmuyo ben konuşmuyorum diye benden daha tripli bir adamla evliyim :KK43: :63::KK55:
Kizlar,bende test yapmaya yakin kucucuk bir seyi buyutup olay yapmistim ,esimde bu sefer alttan almadi ama sonucu aldiktan sonra unuttuk gitti ,buyutmeyin en guzel anlarinizi kuserek gecirmeyin ,bizler farkinds olmasakta eslerimizin sinirlarini zorluyoruz ,hormonlar ayakta ben diyorum alis bak halden anlaelime degil diyorum gulup geciyoruz

Kızlar bir şey soracağım kalp atışlarını duyduktan sonra düşük riski baya bir azalıyor değil mi? Bazı arkadaşlar eski tecrübelerinde kalp atışlarının durduğunu Yazmış yani kalbi attıktan sonra Durmuş yani bu risk ne zamana bitecek 9 ay hep risk altındamıyız bir türlü sevincini yaşayamıyor insan Beta artıyor mu kese yi göreyim kalbini duyayım sonrada sürekli kalp atışlarını kontrol ettireyim ben depresyona girdim sanırım hiç evden çıkasım yok zaten halimde yok ili gücü de serdim geceleri de sanki hamile Değilim de amaliyattan yeni çıkmış hasta gibi midem bulanıyor her yerim ağrıyor başın Dönüyor Işık rahatsız ediyor eşimin bazı hareketleri ki her zamanki Şeyler batıyor yani mutlu olacak yerde sürekli huzursuzum
Tam benim icimdekileri yazdin canim ,bende odaya cekildim oturuyorum,herkes hersey batiyor ne olacak bu halimiz ,bende diyorum anormalik mi var diye ama herkes tedirgin galiba ,birde benim tup bebekle oldu ,hep diken ustundeyim

Kizlar 6+2 deyim.fakat bugun adet agrisi gibi bir agrim oldu.ve afedersiniz tuvaletin ardindan cok acik kahverengi damlalar geldi peceteye.

X