2016 Nisan Anneleri

Bebeklerimizin Cinsiyetleri

• Ankete Katılan
    380
zeseda canım moralim çok bozuk kocamla kavga ettik. sırf senin için girdim haber bekliyoraun diye.değerim 850 gibi bişey çıktı. Senin kaç çıkmıştı ikinci ölçtürdüğünde?
Yürüyüşe çıkmıştım canım kusura bakma ne olur. hormonlardan herhalde çok duygusalız alınganız. zamanla bizde eşlerimizde bu değişime alışacaklar inşallah. o yüzden Sıkma hiç o güzel canını. benim işim çok stresli sıkıntıları sallamayacağım. bebişimizden Kıymetli mi öyle düşün. canım benim sat ımda 18 Temmuz bende 3+4 de 301 dün de yani 4+3 de 1955 çıktı. bence değerin gayet güzel artmış. buradaki her mesajı okudum ve anladığım fazla artıyor olması da problem. bir de benim aynı günkü ilk değerimde fazla farkındaysan benim ki erken Döllenme olabilir. sanıyorum ki şuna odaklanmalıyız değerimiz artıyor ve bebeklerimiz bizimle. Biz de onları bırakmayacağız. değerin tam olması gerektiği gb geliyor bana ki çok az Artış gösterip sonra arayı kapatıp şimdi sağlıklı olan hamişler var aramızda içini rahatlat lütfen canım. hatta keyfini çıkar bu güzel artışın :)

Canim gayet iyi masallah beklenenden biraz fazla artmis ama o gayet normal bir artış. Benim 3+2de 63.5 3+4 de 279.5 çıktı bi dahada baktirmadim esim surekli baktirilmaz falan dedi ortalikda karisik cikamadim.hic

Kizlar sizce benim degerlerim cok mu anormal ya kafayi yiyeceğim gercekten mol gebelik midir sizce oof of bir yıkım daha kaldirabilir miyim bilmiyorum
canım bu saatlerde hamişler genelde uyumuş oluyor o yüzden pek giren olmuyor. neden değerlerinin anormal olduğunu düşündün ki canım. inan bende benden yüksek değerli bir arkadaşımızı görünce az mı düşük bir arkadaşımızı görünce fazla mı yüksek diye endişeniyorum. ama yaptığımız doktor aksi bişey söylemedikten gereksiz bir evham. herkesin bünyesi farklı hem Döllenme Günü'nde bilemeyiz ki satı bizimle aynı olsa da bizden erken ya da geç döllenmiş olabilir karşılaştırma yaptığımız arkadaş. ee bu değerlerde de bir iki gün bile büyük fark ediyor. o yüzden içini rahatlat lütfen canım.

Canim benim gecen gebeligimde 4+0da 49du degerim dusuk yuksek takmam ama 48 saatte 4.5 kati artmis olmasi ve cok guvendigim doktorumun bu degeri sevmedim demesi beni endişelendiriyor cok.

Merhaba kızlar bende 4+6 yım bugun hamılelımı ılk ogrendım zamanlarda cok karnım agrıyodu kasıklarım ama artık pek agrı yok ınsan agrı olmayıncada korkarmı ya agrımayınca sankı gelısmıyomus gıbı gelıyo cuma gıdıcem doktora ama korkuyorum cok sizlerde agrısı olmayan varmı

slm kızlar...bende dün gittim doktora..çok şükür hersey yolunda..kese büyümüş ...kandeğerim yükselmiş ....5+1...6900 beta hcg......kesin olarak dış gebelik falan yok ...bu sefer güzel haberler aldım nihayet biraz içim rahatladı...merak ettimde sanki tanıdık birilerini gördüm aranızda 2012 şubat annesi olan var mı

Ara ara sanci oluyordu simdi olmuyor tatlim. Hic agrisi olmayan hatta hic hissetmeyenler var korkma hic. Daha cok yeniyiz.

Cok güzel canim masallah gayet iyi artmis kesede büyümüş bebegi ne zaman gorursun dedi dr?

Kızlar bu değerlere bu kadar takmayin lütfen bnm doktorum daha hic betama baktırmadi bizim için suan önemli olan bebeğin düzenli büyümesi ve kalp atışıddeğerlerine bu kadar takma dedi bana hiç bakmadı bile canlarim sizde takmayin bebeğim iyi diye düşünün yeter bu meleklerinizi strese sokmayin anneleri

Ara ara sanci oluyordu simdi olmuyor tatlim. Hic agrisi olmayan hatta hic hissetmeyenler var korkma hic. Daha cok yeniyiz.
Sagol canım ınsallah oyledır adet tarıhlerınde aybı adet sancılarını cektım sankı ama kesılınce agrılar korktum ıkı defa yaptrdım beta hcg persembe bıdaha gıdıcem saglıj ocagına hem kayıt olmal grekıyomus bakalım ne cıkıcak

Hadi gözün aydin. Rahatlamissindir

Korkma canim hic biseycik olmaz allahin izniyle. Bugunku degerlerin kac cikti senin? Bide ben saglik ocagina hic gitmedim ya cok da ilgisizler zaten gicik oluyorum onlara.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…