2016 Nisan Anneleri

Bebeklerimizin Cinsiyetleri

• Ankete Katılan
    380
cnm hayırlı olsun inş ne mutlu sana darısı başıma diyim cnm adetten önce ne gibi belirtiler yaşadın lütfen yazarmısın akıntı varmıydı olmuşmuydu yani lütfen cnm yazabilir misin
canım ben 18 temmuzda adet oldum en son.
5 ağustostada doktora gittik.
dün yumurtlamışsın dedi.
(zaten 4 ağustos akşama işten eve gittiğimde. iç camaşırama sütün kaymağı gibi bişi düşmüştü.
eşimde izne ayrıldık. hadi bugün yapalım dedi..
bende yarın iş yok diye öle uzandım yatağa..)
doktorda herşey allahtan dedi..
bide mantarım varmış.
hap verdi.
1,5 senelik evliliyim. 9 haftalık iken 2 düşük yaptım daha önce.
bir sürü test yaptırdım
hepsi temiz çıktı
dün sabah namazından sonra azcık uyumuştum. 6da kalktığımda gelinlik giymiştim tertemiz. ve çok mutluydum.....
bütün günde midem bulandı.
tek böbrekliyimde.
dedim herhalde susuz kaldım o yüzden midem bulanıyo.
sıksıkta çişe gidiyom.
işten çıktım 5 te eczaneye uğradım.
2 tane aldım.
eve geldim hemen yaptım.
bi baktım çift çizgi
akıntımda var...hala daha akıntım var.. ct gidicem bakalım
bide gögüslerim 75 numara ama baya şişti. ateş gibide yanıyolad. acıyolar..
o kadar büyükmüşki sarkıyomuş gibi geliyo.

B brcky hayırlı olsun canım. Biz eşimle karar aldık. İlk 3 ay kimseye söylemeyeceğiz. Sadece yarın doğuma girecek arkadaşım var. Ona söyledim.

Ben ağustos başından beri folic trio kullanıyorum. İlk hamileliğimde çatlak vs. olmamıştı. O sebeple krem vb. kullanmayı düşünmüyorum. Sürekli panikle, korkuyla yaşamayı bırak bence. Psikolojik olarak kendine ve bebeğe zarar verirsin. Hareketlerine dikkat et, atlama-zıplama-koşma yapma. Gebeliğinde kanama gibi sorunun yoksa ( inşallah olmaz) normal hayatına devam et.

Merhaba kızlar,

Size iki sorum olacak. Hamileliğinizi herkese duyurdunuz mu? Ben ailelerimiz hariç kimseye söylemedim. Nazar değer dediler korktum o_O Bir de ben sadece Decavit kullanıyorum, yediklerime dikkat ediyorum. Farklı bir şeyler yapan var mı? Çatlaklar için krem alsak mı daha erken mi :anneadayı: Bir de ben bu ara çok yoğunum işyerinde çok korkuyorum bir şey olacak diye :KK43:
Ben soyledim 2 katina cikinca kan degerim cogu kisiye allah korusun olcagi varsa soylesemde olur soylemesemde ben boyle dusunuyorum

mrhaba beni hatrlayan varmi bilmiyorum dun dr gttm kesemizi gordum cok guzel bi duygu yarabbim simdi dusunuyorumda bugune kadar uzuldugum sevindigim agladigim guldugum hersey nekadar bosmus asil huzur buymus cok sukur rabbim banada nasip etti dilerimki isteyen herkes tatsin bu duyguyu
canım çok sevindim kalp atışlarını da duyarsın inşallah haftaya. kaç hafta kaç günlük şimdi?

kızlar merhaba, bikaç gündür çok fena haldeyim, halsizlik çok yoğun. hatta c.tesi günü duştan çıkınca üstümü giyinmek için yatak odasına gittim yere yığıldım. çok ağladım bebeğe bişey olcak diye ama kanama falan olmadı. artık hayırlısı. yarın kalp atışı için gidicem testleri de yapmamı isterse yaptırcam bakalım ne çıkıcak. dua edin her şey yolunda olsun. malumunuz ilk gebeliğimin olumsuz sonucundan sonra hep korkuluyum.

kızlar merhaba, bikaç gündür çok fena haldeyim, halsizlik çok yoğun. hatta c.tesi günü duştan çıkınca üstümü giyinmek için yatak odasına gittim yere yığıldım. çok ağladım bebeğe bişey olcak diye ama kanama falan olmadı. artık hayırlısı. yarın kalp atışı için gidicem testleri de yapmamı isterse yaptırcam bakalım ne çıkıcak. dua edin her şey yolunda olsun. malumunuz ilk gebeliğimin olumsuz sonucundan sonra hep korkuluyum.
Korkma o halsizlik bendede cok hep yatiyorum kalkcak enerjim hic yok yarin guzel haberlerini bekliyoruz

Merhabalar kizlar. Benim sat 17 temmuz. 10 agustosta bhcg 63.7 cikti 48 saat sonra 279.5 çıktı. Progesteronumda 21.5 çıktı. Doktorumla dun konustum degerleri sevmedim dedi progesteron iceren igne ve tablet verdi. Ctesi keseyi gormemiz lazim dedi. Benim gibi 48 saatte 4.5 kat artışı olan var mi aranizda? Hepiniz saglikla kucaginiza alirsiniz inşallah.

Merhabalar kizlar. Benim sat 17 temmuz. 10 agustosta bhcg 63.7 cikti 48 saat sonra 279.5 çıktı. Progesteronumda 21.5 çıktı. Doktorumla dun konustum degerleri sevmedim dedi progesteron iceren igne ve tablet verdi. Ctesi keseyi gormemiz lazim dedi. Benim gibi 48 saatte 4.5 kat artışı olan var mi aranizda? Hepiniz saglikla kucaginiza alirsiniz inşallah.
Bu hamileligimde 3 katina cikti degerim ama ilkinde baya yukselmisti korkma allahin izniyle hersey yolundadir

benimde sat 22 temmuz 28 günde bır olurum 12 sınde 25 cıktı 44 saat sonra 100 cıktı doktor guzel dedı prolaktınede bakmadı yarın kese için gıdıcem tekrar.. inşallah saglıkla koklarız bebıslerımızı:nazar::KK200::emir_bebek:

Cok stresliyim ilk gebeligimide 5 ay once 22 haftalikken kalbi durdugu icin kaybettim. Uyku uyumuyorum desem yeri. Dua edin bana lutfen. Teşekkür ederim cevabin icin bir nebzede olsa rahatladim.

canım sakın korkma allahın izniyle kucagına alırsın , bu değerlerede takılma , sen doktorunun dedıklerını yap allaha dua et ,
hiç bir sey olmayacak allahın izniyle

Kokulucilek123 erken degil mi kese icin haftaya ptesi transvajinal gorebilirsin cuma abdominal doktor hesabina göre. Ins gorursun bizede yaz
bencede erken ama doktor gorürüz dedi bakalım göremezse moralim bozulcak :mad: 22 haftalıkken bebegını kaybetme sebebın neydı kuzum pıhtılasma falan mı dedı doktor ? içini ferah tut inşallah saglıkla alırsın kucagına :KK200:

X