2016 Nisan Anneleri

Bebeklerimizin Cinsiyetleri

• Ankete Katılan
    380
N

asıl çalışmayım devlet memuruyum ben onlar için çalışıyorum eşim taşeron işcisi çocuklarımın sigortası benim üstüme
Haklısın tabıkıde calıs canım , benımde 15 yıllık emegım var özel sektörde , öylece bırakıp gitmek ıstemıyorum ama 2 çocukla nasıl olacak onu düşünüyorum kara kara , bu nedenle sordum guzelım , benımde maddı olarak calısmam sart ama bakalım ne olacak hayırlısı olsun

benimde kimsem yok bakıcak. kreşlere bakcaz artık..
Canım tebrik ederim hayırlı olsun hamileliğin. Hem adaşız hem bebeklerimizin doğum tarihlerimiz bir hem de kaderimiz canım. :KK50:Benim de bebeğe bakacak kimsem yok yani çevrem akrabam var da hepsi ya çalışıyo ya da meşgul. Malesef doğuştan şanssız olacak bebeklerimiz :KK43:

kızlar niye öyle söylüyosunuz benim kızıma da bakacak kimse yoktu bakıcı tuttuk allaha çok şükür bakıcımız da iyi kızım da çok iyi. niye şanssız olsun kuzular. her işte bir hayır vardır. ikinci bebişimi de bakıcı bakcak.

cnm hayırlı olsun inş ne mutlu sana darısı başıma diyim cnm adetten önce ne gibi belirtiler yaşadın lütfen yazarmısın akıntı varmıydı olmuşmuydu yani lütfen cnm yazabilir misin
canım ben öyle belirgin bir belirti yaşamadım , meme hassasiyeti vardı , ağızda metalik tad ve gerginlik diyelim , ama ilk hamılelıgımde cok sevdiğimim bir yemegı yıyememıstım ,

mrhaba beni hatrlayan varmi bilmiyorum dun dr gttm kesemizi gordum cok guzel bi duygu yarabbim simdi dusunuyorumda bugune kadar uzuldugum sevindigim agladigim guldugum hersey nekadar bosmus asil huzur buymus cok sukur rabbim banada nasip etti dilerimki isteyen herkes tatsin bu duyguyu

Eklentiler

• IMAG2579_1.jpg
    IMAG2579_1.jpg
    60,9 KB · Görüntüleme: 72
mrhaba beni hatrlayan varmi bilmiyorum dun dr gttm kesemizi gordum cok guzel bi duygu yarabbim simdi dusunuyorumda bugune kadar uzuldugum sevindigim agladigim guldugum hersey nekadar bosmus asil huzur buymus cok sukur rabbim banada nasip etti dilerimki isteyen herkes tatsin bu duyguyu
Gozun aydin amin hepimiz saglikla kucaklarimiza alalim

Günaydın kızlaaar
Ay bu halsizlik ve mide bulantısı hali beni mahvedecek. Zorla yaptım kahvaltıyı, biraz hafifledi mide bulantım. Bi yerde okumuştum mideyi boş bırakmamak lazımmış hamilelikte biraz biraz atıştırım ki arada mide bulantısına olanak vermeyin. Minik bir tavsiye benden :KK52::KK72:

Evet kesinlikle katılıyorum kızlar tecrübe ile sabit. Benim iki gün sabahları üste üste kusmam oldu. 3. Günde kalkınca hemen ağzıma bir iki tane ceviz attım o gün bugündür böyle yapıyorum ve kusmuyorum

X