2016 Nisan Anneleri

Bebeklerimizin Cinsiyetleri

• Ankete Katılan
    380
mrhaba beni hatrlayan varmi bilmiyorum dun dr gttm kesemizi gordum cok guzel bi duygu yarabbim simdi dusunuyorumda bugune kadar uzuldugum sevindigim agladigim guldugum hersey nekadar bosmus asil huzur buymus cok sukur rabbim banada nasip etti dilerimki isteyen herkes tatsin bu duyguyu

Gözün aydın cnm darısı kalp atışlarını duymaya inş

ben ilk hamileliğimde 23 kg alarak bir rekora imza atmıştım :) 53 ile hamile kalıp 76 ile doğuma gittim. şuan kızım 3.5 yaşında hiçbir zmn 53 kg ya dönemedim. 57 kg da kaldım. şimdi 57 ile ikinci hamileliğim eşim 10 kg dan fazla alma diyo ama imkansız biliyorum.

ben ilk hamileliğimde 23 kg alarak bir rekora imza atmıştım :) 53 ile hamile kalıp 76 ile doğuma gittim. şuan kızım 3.5 yaşında hiçbir zmn 53 kg ya dönemedim. 57 kg da kaldım. şimdi 57 ile ikinci hamileliğim eşim 10 kg dan fazla alma diyo ama imkansız biliyorum.
boyun kac canım , benım 1,58 bende 54 le kalıp 73 le doguma gıttım 57 ye kadar dustum dogum sonrası ama 57 den sonra 2 ılerı 1 gerı 55 lerın altına hıc dusemedım sayılır . Yanı hıc bır zaman tekrar aynısı olamadım , bunda almak istemıyorum bende

Merhaba kızlar,

Size iki sorum olacak. Hamileliğinizi herkese duyurdunuz mu? Ben ailelerimiz hariç kimseye söylemedim. Nazar değer dediler korktum o_O Bir de ben sadece Decavit kullanıyorum, yediklerime dikkat ediyorum. Farklı bir şeyler yapan var mı? Çatlaklar için krem alsak mı daha erken mi :anneadayı: Bir de ben bu ara çok yoğunum işyerinde çok korkuyorum bir şey olacak diye :KK43:

Merhaba kızlar,

Size iki sorum olacak. Hamileliğinizi herkese duyurdunuz mu? Ben ailelerimiz hariç kimseye söylemedim. Nazar değer dediler korktum o_O Bir de ben sadece Decavit kullanıyorum, yediklerime dikkat ediyorum. Farklı bir şeyler yapan var mı? Çatlaklar için krem alsak mı daha erken mi :anneadayı: Bir de ben bu ara çok yoğunum işyerinde çok korkuyorum bir şey olacak diye :KK43:
Merhaba canım korkma inş olucagı varsa evde yatarken de olur kötüyü düşünme canım.ben kımseye soylemedım ailelere de kalp atısını falan duyalım bır kac ay soylemeyı dusunmuyorum acıkcası ama zman ne gosterır bılmıyorum

Merhaba kızlar,

canım ben yakın 1-2 arkadasım dısında kımseye söylemedim ama nazar değer diye degılde , kalp atısını duymadan kesin olmaz diye .

Merhaba kızlar,

Bizde de öyle aileler dışında kimse bilmiyor henüz ama sebebi tatil ya cnm kimse yok yanımda tatil bitince arkadaşlarıma falan söyleyecm. Onun dışında ara ara dinlenmeye çalışmalısın küçük küçük aralıklarla mesela

Merhaba canım korkma inş olucagı varsa evde yatarken de olur kötüyü düşünme canım.ben kımseye soylemedım ailelere de kalp atısını falan duyalım bır kac ay soylemeyı dusunmuyorum acıkcası ama zman ne gosterır bılmıyorum

Ya maşallah nasıl dayanıyorsun ben çok zor tutuyorum kendimi söylememek için :) Haklısın aslında da ne bileyim ilk hamileliğim çok tecrübesizim. En ufak ters hareketimde bir şey olmuş mudur diye korkuyorum. İlk ayları bir atlatsak hayırlısıyla sağsalim.

canım ben yakın 1-2 arkadasım dısında kımseye söylemedim ama nazar değer diye degılde , kalp atısını duymadan kesin olmaz diye .

Haklısın aslında ben de kalp atışını duymadan söylemeyeyim en iyisi. Sonra kızacaklar bana ama olsun :)

Bizde de öyle aileler dışında kimse bilmiyor henüz ama sebebi tatil ya cnm kimse yok yanımda tatil bitince arkadaşlarıma falan söyleyecm. Onun dışında ara ara dinlenmeye çalışmalısın küçük küçük aralıklarla mesela

Anladım canım. Çok teşekkür ederim cevabın için. Bu ara sürekli ayakta çalışıyorum ama bulduğum her fırsatta oturuyorum. Meyve suyu, süt falan içiyorum. Allah hepimizin bebeklerini korusun. Çok kıymetli hediyeler onlar :)

Merhaba kızlar,

hayırlı olsun bence folik asit kullanmalısınız biz kullanıyoruz :)

X