2016 Nisan Anneleri

Bebeklerimizin Cinsiyetleri

• Ankete Katılan
    380
Keseyi görürsün büyük bir ihtimalle ama kalp atışını duymayabilirsin erken çünkü ben geçen cuma keseyi görmüştüm bu cumada kalp atışı için gidicem inşallah sen duyarsın tabiki 2 kere gitmezsin.
Inşallah canım bende yarın gittikten sonra cuma ya yada cumartesi ye tekrar randevu versin de kalp atışını duyayim istiyorum çünkü cumartesi tatile gidicem, bi hafta zor geçer duymazsam pit pit ları.

Ben kan verdim sabah saglik ocaginda. Doktor e siz gebeydiniz dedi. Ebeler emin olamadi tekrarliyacaz dedim. Tam kan tahlili istedi. Insallah bugun cikar

Inşallah canım bende yarın gittikten sonra cuma ya yada cumartesi ye tekrar randevu versin de kalp atışını duyayim istiyorum çünkü cumartesi tatile gidicem, bi hafta zor geçer duymazsam pit pit ları.
aynen aynen ben günümden hesaplıyorum şuan 6+1 im inşallah geç döllenme vs. olmamıştır da duyabilirim izin almak sıkıntı oluyor çünkü sen çalışıyor muydun.

Bana dr. decavit verdi sadece 2 hafta önce geçen haftada progestan verdi. 2 ilacı aynı anda yutabilir miyim sizce bilginiz varmı dr. a sormayı unuttum ne yapsam bilemedim.
Progestan ile vitamin i alabilir sin canım. Ben sordum alabilirsin dedi eczacı. Ama sana tavsiyem progestan i vajinal alman. Hem daha etkili oluyor hemde baş dönmesi gibi yan etkileri aza iniyor

bu arada hayirli olsun. Insallah esinden uzak bi yere atanmazsin. Brans neydi ?
Çok teşekkür ederim branş Türkçe :) bebek sınava girdiğim akşam oldu sanırım o gün yumurtlamıştım kafamda sınav stresi vardı 5 aydır olmamıştı bebiş sınavla beraber kısmetiyle geldi :) Eşim benimle gelmeyi düşünüyor ama gönlümüzden geçen İstanbul olması bakalım sıralama fena sayılmaz ama kontejan ve açılacak yer önemli hayırlısı artık hakkımızda . Senin branş nedir ?

Progestan ile vitamin i alabilir sin canım. Ben sordum alabilirsin dedi eczacı. Ama sana tavsiyem progestan i vajinal alman. Hem daha etkili oluyor hemde baş dönmesi gibi yan etkileri aza iniyor
Dr. öyle birşey söylemedi ama kapsül şeklinde ilaçta, farklı mı oluyor vajinal alınca . Büyük bir risk yok dedi dr. ama her ihtimale karşı kullan diyerek verdi. Sadece 1 gün 3 - 4 damla leke geldiğini söyledim oda öyle dedi. Benim şuana kadar hiç baş dönmesi olması cumadan beri kullanıyorum progestanı da.

Dr. öyle birşey söylemedi ama kapsül şeklinde ilaçta, farklı mı oluyor vajinal alınca . Büyük bir risk yok dedi dr. ama her ihtimale karşı kullan diyerek verdi. Sadece 1 gün 3 - 4 damla leke geldiğini söyledim oda öyle dedi. Benim şuana kadar hiç baş dönmesi olması cumadan beri kullanıyorum progestanı da.
Seninle aynı şeyleri düşündüm canım ve kk okuduğum bilgilerle dr a sordum. Şöyle aynı kapsül ilacı hem ağızdan hem vajinal alabiliyorsun. Vajinal almak en ii si. Ama sana yan etkisi yoksa öyle devam et

Çok teşekkür ederim branş Türkçe :) bebek sınava girdiğim akşam oldu sanırım o gün yumurtlamıştım kafamda sınav stresi vardı 5 aydır olmamıştı bebiş sınavla beraber kısmetiyle geldi :) Eşim benimle gelmeyi düşünüyor ama gönlümüzden geçen İstanbul olması bakalım sıralama fena sayılmaz ama kontejan ve açılacak yer önemli hayırlısı artık hakkımızda . Senin branş nedir ?
Hayirli olsun
İnsallah gonlunuzdeki yer olur.benim branş edebiyat

Kızlar kan verdim bugünde. beta hcg 658 çıktı. Cuma günü 154 dü.. Asıl kadın doğumcum izinliymiş bugün aksi gibi. Yarın görüşcez kendisiyle. kanı verdim. sonucumu aldım. endokrin doktorumla görüştüm diyabetimle ilgili. Şekerim çok allak bullak çünkü. :KK43: Yarın yine hastane yolu göründü bana. Şimdilik durumlar böyle.

Merhaba kızlar benım gebelıgımın ılk günlerinden beri felaket şekilde ayak agrım var dizden aşağısı kopuyo sanki bütün gün oturuyorum bel ve ayak ağrısı bitirdi beni geceleri uykumdan uyanıyorum bidaha da zor uyuyorum sersem gibi oldum valla kan dolasımından dolayımı acaba bu ayak agrısı anlamadım valla benmde daha bulantı falan baslamadı ınsallahta baslamaz bende o şanslı kısılerden olurum :)

kızlarrr dün akşam dondurma yedim bi ağır geldi,, midem bulandı kustum normalde hiç kusmam bat a tam 6 günüm var acaba hamilemiyim ya nolur hamileliği öğrenmeden önce böyle kusan olmuşmuydu nisan anneleriii lütfennn cvp yazınnnn banaaaaaaaaaaaa :KK17::KK17::KK17:

X