2016 Nisan Anneleri

Bebeklerimizin Cinsiyetleri

• Ankete Katılan
    380
Alın şekerim size g*t göbek. Bir gram göbüşüm yoktu şimdi 5 aylik geziyorum ortada.Cinsiyetini soran oldu gecen :KK70: Bunlar güzel göbüşler kızlar. Her hafta fotoğraf cekiliyorum. İlk kez göbeğim çıktığı için mutluyum
Maşallah diyim bizim eskiden mart anneleri gobek resimleri vardi koyardik boyle isterseniz boyle bir topik acalim
Merhaba kızlar hamilelikleriniz hayırlı olsun Allah sağlıkla kucağınıza almayı naip etsin inşallah bebişlerinizi .haftalarınıza baktım aynı haftalardayız bişey soracaktım
cuma günü doktora gittim kese 19 mm bebek 3 mm hamilelik 5+6 çıktı kalp atışı duyulmadı.
Sizin nasıl kalp atışını duyabildinizmi gelişmesi nasıl
Cuma gününden beri paniğim doktor kalp atışını duyabilirizde duymayabilirizde hazırlıklı ol dedi.
Endise etme canim duyarsin inşallah
Güzel anneler bu arada çatlak kremine Başlayan var mı ? Bana hemen başla dediler Biooil aldırdılar ciddi anlamda işe yarıyormuş muşş :KK76: Önerisi olan var mı ? :110:
Ben bebe yagi kullanmıştım catlak hiç olmadi %50kullandigimz seyler %50 genetikmis genetikte varsa malesef ne kullansak olurmus
selam nısannn annıslerııı.nasılsınız ?umarım guzel gecıyordur hamılelıkler ? Bız salı gunu gıttıgımızde 5+6 gunluktuk.yarından sonra kalp atısı ıcın gıdecegız ınsallah duyarız.ınsan tedırgın oluyor Rabbım hepımıze mınıgımı kucagımıza almayı nasıp etsınnn.Onlar bızımmm bıtanelerımızz.Buarada benı 5yasında kızım var bu ıkıncı hamıleleıgım kızcem kardesım kardesım dıye olup dırılıyor Rabbım kucagımıza alıp sevmeyı nasıp etsın ınsallah :)
İnşallah duyarsin pit pitlari guzel haberlerini bekliyoruz
Günaydııııınnn annişleerr. Evime döndüm bir problem olmadan çok şükür. Bugun dr a gidicez bakalım 4+0 iken gitmiştik hiçbir şey göremedik. Bugun 6+0 oldu.İnşallah bebişi görürüz.
Hosgeldin canim
Kızlar sırt üstü uzanabiliyor musunuz Dr unuz bir şey dedi mi bu konuda?
Suanda her sekilde yatiyorum
kızlar günaydııın:KK73: öncedende reflüm vardı ama şimdi felaket oldu lansor içiyordum acildeki doktor bırakmamı söyledı çok fena yanmam var midemde gaviscon gebelıkte guvenlı dedı henuz ıcmedım aranızda kullanan var mı kadın doğuma randevu en erken 25 ınde verıyorlar dayancak gıbı degılım rıske atmakta ıstemıyorum :KK17:
Gecmis olsun
Kızlar ben öyle birşey yaptım ki bu gibi sıkıntılardan kurtuldum Rabbime hmad olsun:KK66:
Bende merak ettim

kızlar ya ben daha 4. haftadayım bişey hissetmiyorum. bi kaç haftaya ben de sizin gibi halsiz ve mide bulantılı mı olcam? ilk günlerde de varmıydı bu bulantılar sizde?
Canım ben 6. haftadayım hala bulantı veya baş dönmesi olmadı. Kişiye göre değişiyor galiba herkes de her belirti hemen olmuyor galiba bende ilk başlarda endişeliydim ama daha az belirti oluyor bende de koku duyum baya gelişti şu 1 haftadır. :)
Sabretmek gerekiyor olmaması daha iyi galiba yazılanları görünce :KK43:

Dr.dan geldim kizlar karnimdan kalp atisini duyamadi alttan muayneye aldi hemen duyuldu sukur gösterdi dinletti kese duzelmis yirttin dedi coook mutlu oldum 7+3 gunluk usg.de 7+1 cikti gec dollenmeydi dr soylemisti daha once fark 3ken 2gune dusmus sukur.kalp atisini duyamayan anneler uzulmeyin benim bile duyulmadi hafta olarak ileri olmama ragmen alttan duyuldu endise etmeyin sakin

Canım ben 6. haftadayım hala bulantı veya baş dönmesi olmadı. Kişiye göre değişiyor galiba herkes de her belirti hemen olmuyor galiba bende ilk başlarda endişeliydim ama daha az belirti oluyor bende de koku duyum baya gelişti şu 1 haftadır. :)
Sabretmek gerekiyor olmaması daha iyi galiba yazılanları görünce :KK43:
Doktor da böyle dedi herkes farklı dedi. Ama burda herkes yazınca bi irkildim açıkcası bende sıkıntı mı var diye :) yalnız değilmişim. sen de tecrübe ederek söylüyorsun demek ki gerçekten öyle herkes aynı değil.

Doktor da böyle dedi herkes farklı dedi. Ama burda herkes yazınca bi irkildim açıkcası bende sıkıntı mı var diye :) yalnız değilmişim. sen de tecrübe ederek söylüyorsun demek ki gerçekten öyle herkes aynı değil.
aynen aynı düşünceleri bende yaşadım ama daha ileride olur herhalde 1 - 2 haftaya benim olur mesela 2- 3 haftaya da senin olsa bir dert olmasa ayrı dert gerçekten hayırlısı olsun :)

Merhaba kizlar
Ben de 5 haftalik hamileyim gecen hafta ogrendim ve keseyi gordum. Kismetse on gun sonra kalp atisi icin gidecegiz.
Bugun devlet haatanesine gittim toxoplazma icin ama doktor yapmadi daha cok yeni falan dedi. Siz yaptirabildiniz mi ve yaptirdiysaniz nerede yaptirdiniz.

Hani bu kasık ağrıları. bacak kasılmaları. gibi olağan şikayetler için. Kitabımda şöyle yazıyor: kim Er Rahman isminin vefkini temiz bir kağıda yazar ve ardından bu kağıt bir suya konulur.Bu suyu içen kimse birçok hastalıktan dolyı şifa bulur yazıyor. İnanki geceleri uyuyamıyordum bile. Şimdi okadar rahatım ki. Ne ağrı ne sızı ne bulantı....

Yapmayın Allah aşkına ya yaptığınız şeyi aklınız alıyormu? Tamamen yanlış bu yaptığınız. Birincisi kağıt üretiminde kullanılan ham maddelere bir bakın. İkincisi üzerine yazı yazdığınız kalemin içindeki maddeye.Üçüncüsü bunu suyla karıştırıp içerek bebeginize neler gecirdiginizi görün. Bunun inançla falan ilgisi yok. Vücudumuzda bir bebek var ve bu ağrılar olcak.İnsanları saçma sapan şeylerle bilgilendirmeyin.Allah'a dua edin yeter.Bebeginizin vücuduna giren maddeleri söylemiyorum bile.isterseniz bu konuyu bi araştırın

Dr.dan geldim kizlar karnimdan kalp atisini duyamadi alttan muayneye aldi hemen duyuldu sukur gösterdi dinletti kese duzelmis yirttin dedi coook mutlu oldum 7+3 gunluk usg.de 7+1 cikti gec dollenmeydi dr soylemisti daha once fark 3ken 2gune dusmus sukur.kalp atisini duyamayan anneler uzulmeyin benim bile duyulmadi hafta olarak ileri olmama ragmen alttan duyuldu endise etmeyin sakin

Çok sevindim canım süper bir haber bu! :))

Merhaba kızlar... ben çok kötüyüm dünden beri ne yesem sürekli yediklerimi çıkartıyorum. Sürekli mide bulantısı.nasıl beslenecem bilmiyorum bu şekilde

Kızlar mide bulantısı genellikle hepimizde başlamış durumda.Hicbirsey yiyemedigimiz için kaygilaniyoruz haliyle.O yüzden size bir öneride buluncam.Sütü çok sevmeme rağmen bu aralar midem bulanıyor. Ama içmek için de zorluyordum.Şunu yaptım gece yatarken sütü ısıtıyorum ve içine bal, tarçın koyup içiyorum.Gece uyanmalarim iki gündür azaldı.Mide bulantisiyla uyaniyordum şimdi kayboldu.Sizde deneyin belki iyi gelir

X