2016 Nisan Anneleri

Bebeklerimizin Cinsiyetleri

• Ankete Katılan
    380
Yapmayın Allah aşkına ya yaptığınız şeyi aklınız alıyormu? Tamamen yanlış bu yaptığınız. Birincisi kağıt üretiminde kullanılan ham maddelere bir bakın. İkincisi üzerine yazı yazdığınız kalemin içindeki maddeye.Üçüncüsü bunu suyla karıştırıp içerek bebeginize neler gecirdiginizi görün. Bunun inançla falan ilgisi yok. Vücudumuzda bir bebek var ve bu ağrılar olcak.İnsanları saçma sapan şeylerle bilgilendirmeyin.Allah'a dua edin yeter.Bebeginizin vücuduna giren maddeleri söylemiyorum bile.isterseniz bu konuyu bi araştırın
bence sen araştır canım. bilgisizsin belli. bizim örnek almamız gereken bir peygamber gönderildi yeryüzüne ve bizde onun sünnetlerini işliyoruz Elhamdülillah. O hamile kadınlara ne önerirdi, ne yapmaları ne yapmamaları gerekiyor islamiyette ilk önce bunları araştıralım.Geri kalmayalım. Doğduğunda anne sütünden evvel ne verilirdi. Şunuda açıklayayım. Birincisi; Allahın isimlerinden birinin nuruyla bezenmiş bir su içiyorsun. O sudan çocuğunun nasıl manevi olarak faydalanacağını düşün.
ikincisi ise; yazdığın kağıdı katlayıp üzerine koruyucu yapabilirsin. suyun içinde olması yeterli çünkü. Nasılki bazı ilaçların direk yutulması sağlık açısından iyi olmadığı için bizim kapsül içinde yutmamızı sağlıyorlar. İşte aynen onun gibi Abidik Gubidik. Küyya bebeğe klasik müzik dinleticez diye mikrafonu karnına takıyorlar. Bu garibine gitmedi de benim söylediğim mi garibine gitti! Ruhu besleyen müzik değil RAHMANdır. Sen inanmıyorsan gücüne inanan vardır....:KK39:

bence sen araştır canım. bilgisizsin belli. bizim örnek almamız gereken bir peygamber gönderildi yeryüzüne ve bizde onun sünnetlerini işliyoruz Elhamdülillah. O hamile kadınlara ne önerirdi, ne yapmaları ne yapmamaları gerekiyor islamiyette ilk önce bunları araştıralım.Geri kalmayalım. Doğduğunda anne sütünden evvel ne verilirdi. Şunuda açıklayayım. Birincisi; Allahın isimlerinden birinin nuruyla bezenmiş bir su içiyorsun. O sudan çocuğunun nasıl manevi olarak faydalanacağını düşün.
ikincisi ise; yazdığın kağıdı katlayıp üzerine koruyucu yapabilirsin. suyun içinde olması yeterli çünkü. Nasılki bazı ilaçların direk yutulması sağlık açısından iyi olmadığı için bizim kapsül içinde yutmamızı sağlıyorlar. İşte aynen onun gibi Abidik Gubidik. Küyya bebeğe klasik müzik dinleticez diye mikrafonu karnına takıyorlar. Bu garibine gitmedi de benim söylediğim mi garibine gitti! Ruhu besleyen müzik değil RAHMANdır. Sen inanmıyorsan gücüne inanan vardır....:KK39:

burada din konusu yasak ancak Kuran'ı Kerime sihir kitabı muamelesi yapamazsın. Allah'a güven, dua dua dua ondan sonra da sağlıklı yaşam.

Allahın isimlerinden birinin nuruyla bezenmiş bir su içiyorsun.

sadece dua etse olmaz mı? bu sihir gibi uygulamalar neden? Rabbim bize şah damarından daha yakın değil mi? sen iyi müslüman/mümin ol görevini yap kul ol duanı et

Kızlar kan verdim bugünde. beta hcg 658 çıktı. Cuma günü 154 dü.. Asıl kadın doğumcum izinliymiş bugün aksi gibi. Yarın görüşcez kendisiyle. kanı verdim. sonucumu aldım. endokrin doktorumla görüştüm diyabetimle ilgili. Şekerim çok allak bullak çünkü. :KK43: Yarın yine hastane yolu göründü bana. Şimdilik durumlar böyle.
Guzel yukselmis gozun aydin

kızlarrr dün akşam dondurma yedim bi ağır geldi,, midem bulandı kustum normalde hiç kusmam bat a tam 6 günüm var acaba hamilemiyim ya nolur hamileliği öğrenmeden önce böyle kusan olmuşmuydu nisan anneleriii lütfennn cvp yazınnnn banaaaaaaaaaaaa :KK17::KK17::KK17:
Bende oyle birsey olmadi
göbişler ne zaman belli oluyo merak ediyorum göbişi belli olan var mı ve kaç haftalık .?:anneadayı::nazar:
Benim dumduz oglumda cok gec cikmisti 6 aylikken bile cok belli degildi 2. Hamileliklerde daha cabuk cikiyor derler bakalim
kalp sesini duydum çok şükür.
Gozun aydin

biz bugün 6+5 günlük olduk var mı bizim gibi aynı yaş:)

Kızlar bende bugün ilk defa doktora gittim, sata göre 4+5 im. Ancak doktor keseyi gördü çok şükür ve 5+2 gibi duruo erken döllenme olmus dedi. Çok şükür kesemizi gördük :nazar: inşallah kalp atışlarını da duyarız haftaya çarsambada onun için gidiceem :KK15::KK15:

kızlarrr dün akşam dondurma yedim bi ağır geldi,, midem bulandı kustum normalde hiç kusmam bat a tam 6 günüm var acaba hamilemiyim ya nolur hamileliği öğrenmeden önce böyle kusan olmuşmuydu nisan anneleriii lütfennn cvp yazınnnn banaaaaaaaaaaaa :KK17::KK17::KK17:
şekerli şeyler bu dönemde çok bulantı yapar canım tuzlu ve ekşi şeylere yönelirsen daha az yaşarsın bulantıyı

X