2016 Nisan Anneleri

Bebeklerimizin Cinsiyetleri

• Ankete Katılan
    380
Kızlar bebeğim beni bırakıyor. Dun aksamdan beri cok fazla kanamam var. Doktora gittim düşük yaptigimi söyledi
Cok uzgunum. Oysa çok uzun zaman beklemistim onu.

Canım üzme kendini yine olur.Ne teselli versem boş biliyorum çok zor bir durum iyice öğren bir bakalım. Bazı insanlar kanamayla hamilelik geçiriyo

Bir de bi arkadaş sormuştu enox iğne kullanan var mı diye. Ben kullanıyorum.tedbir amaçlı verdi. Bir tanesini alışveriş merkezinde vurmuştum. O morarttı sadece.12 tane yaptım şimdiye kadar. Hatta enox bittti clexane buldum ona geçtim.
Cnm ,gobege vuruyorum ama cok morardi,biseyde suremiyorum

Benimde transfer tarihim 27yemmuz canim. Ucumuzunde ayni gun olmus:-)diger topiklerdede var bizimle ayni haftalarda yaptiran arkadaslar. Sanirom burda dogal gebelikler var genelde
Amma rastlanti ,kendimi bende yalniz hissediyodum ,dogal yoldan olanlara gore biz daha panik atak durumundayiz sanki ,ben hala evden pek cikmiyorum ,tatile bile giden arkadaslar var bu topikte ,ben her hareketimden korkar oldum bisey olucak diye stresliyim cok[/QUOTE]

Merhaba canım. Haklısın, benim 3. Denemem. Bir Sürü Sıkıntılar çektik. Hiç kolay olmadı. Transfer sonrası 12 günü beklemek ve 2 defa negatif sonucu almak.....neyse ki bu defa başardık. Eee malum zor elde edince çok tedirginiz. Bol bol dinlenme ve uykuyla geçiriyoruz. Kilo derdini düşünemiyoruz bile biz. Üzerine birde gebelik Şekerim var. Günde en az 8 defa parmaklarım deliniyor, kalçadan 2 defa progesteron iğnesi, karından ve bacaktan insülin iğneleri......herşey bebeğim için. Yeterki sağlıkla onu kucaklayalım ve koklayayım.

Jager, Muhesra, Sulltan....üçümüzde 27 Temmuzda transferimiz olmuş. Ne güzel. Bakalım kaç kese görünecek. BetaHSG değerleriniz nasıldı, kaç transfer edildi, kaç günlüktü kızlar. Benim transfer saatim tam olarak 13:13 dü ve 3 embiryocuk transfer edildi.

Sulltan canım senin neden 17 Nisan , Muhesra da 14 Nisan doğum Zaman'ınız. Kaç günlük embriyo veridi size. Benim doğum zamanım 13 Nisan. 5. Gün embriyosu olduğu için mi acaba farklılık.

İyice kafam karıştı ne hissedecegimi sapittim. .Perşembe günü devlet hastanesi ndebeta hcg 4000 lerdeydi..cuma günü özelde 3000 cikti ...ya devlet hastanesinde yanlis ölçüldü. .yada dış gebelik ve henuz kanam olmadığı icin ilacla yada cerrahi yolla müdahale edilecek.....kafayı yiyeceğim artik ya sureklu bir sorun...yanlis ölçülmesi ihtimali var mi sizce

Hastaneler kan ölçümleri ve haftalık değerleri birbirinden farklı olur.Gebeliklerde tek bir hastanede ölçüm yapılması daha sağlıklı sonuçlar verir.İnsallah sizde bi sıkıntı yoktur.

Sulltan canım senin neden 17 Nisan , Muhesra da 14 Nisan doğum Zaman'ınız. Kaç günlük embriyo veridi size. Benim doğum zamanım 13 Nisan. 5. Gün embriyosu olduğu için mi acaba farklılık.
Cnm benim 3.gun embriyosu ben internetten transfer tarihini yazinca 14 nisan verdi dogum tarihini ,tup bebek hamileleik hesaplama yaziyodu ordan girmistim.

Ben de yazayım kızlar
Boy: 160
Kilo: 54 (2 kilo aldım şimdiden )
Hamile kaldigimi bilmeden önce rejim yapıp 48 e düşerek hamile kalmayi planlıyordum. Ama kilo veremedigimi farkettigimde hamileymisim meğerse :)
Neyse 52 ile hamile kaldım şimdi 54 oldum şişlik ten de olabilir birde kabızlık.
Bu arada kızlar kusmalarim başladı midem fena gecmiyor butungun tam gaz bulantı :KK43:

gun embriyosu ben internetten transfer tarihini yazinca 14 nisan verdi dogum tarihini ,tup bebek hamileleik hesaplama yaziyodu ordan girmistim.[/QUOTE]
Bu gunler zzten yaniltabilir ,doktor soyluyecek kac hafta kac
Jager, Muhesra, Sulltan....üçümüzde 27 Temmuzda transferimiz olmuş. Ne güzel. Bakalım kaç kese görünecek. BetaHSG değerleriniz nasıldı, kaç transfer edildi, kaç günlüktü kızlar. Benim transfer saatim tam olarak 13:13 dü ve 3 embiryocuk transfer edildi.
Benim 3.gun embriyosuydu , 2 embriyo transfer edildi.12 gun degerim 473,iki gun sonra 1282 ydi ,carsamba kese gormeye cagirdi ,senin ?

Benim 3.gun embriyosuydu , 2 embriyo transfer edildi.12 gun degerim 473,iki gun sonra 1282 ydi ,carsamba kese gormeye cagirdi ,senin ?[/QUOTE]

3. Gün embriyoya göre değerin epey yüksek canım. Ikizlik olabilir gibi. Hadi Hayırlısı.
Benim 5. Gün embiryo, 3 adet,
9. Gün değerim 51.7
11. Gün 91.6.
18. Gün 1839.

Iyi akşamlar bana yardımcı olabilirmisiniz benim sat 14 Temmuz .10 temmuzda kan testinde hcg 489 çıkmıştı bugün doktora gittim kese görmedi ama sonra test yaptırdım bugün doktor istemeden 3568 çıktı bi problem olabilirmi

Iyi akşamlar bana yardımcı olabilirmisiniz benim sat 14 Temmuz .10 temmuzda kan testinde hcg 489 çıkmıştı bugün doktora gittim kese görmedi ama sonra test yaptırdım bugün doktor istemeden 3568 çıktı bi problem olabilirmi
kese görülmemesi normal,benim de sat 11 temmuz,13 ağustosta 1559 da kese görülmedi,pazartesi 6000 lerde olacağım inşallah,o zaman keseye bakılacak.

Canım üstten baktıysa görülmemiştir belki birde Beta sabah ve Öğlen bile farkediyor cihaza göre de Değişiyor bence Salı günü baktır o zamana kesin görülür değerin de 7000 leri geçmiş olur

kese görülmemesi normal,benim de sat 11 temmuz,13 ağustosta 1559 da kese görülmedi,pazartesi 6000 lerde olacağım inşallah,o zaman keseye bakılacak.
Çok tedirgin oldum dış gebelik mi acaba diye bu kadar yüksek bir degerde kese görülmemesi normal mi yani bu arada inşallah sağlıklıydı hamileliğin olur senin de:)

X