2016 Nisan Anneleri

Bebeklerimizin Cinsiyetleri

• Ankete Katılan
    380
İnşallah duyarsın cnm. Bnm randevu pazartesi günüydü kalp atışını görmek için ama ben dayanamadım ve bugün gittim ve gördüm bebişimin kalp atışını gerçekten çok güzel bir duygu darısı senin de başına :KK66: pudink, sen de duyyyy şekerim:KK66: bugün öğrendim ben kalp atışını darısı başına :)
Çok sevindim arkadaşım darısı sağlıkla kucağına almaya inşallah sen kaçıncı haftamda gördün kalp atışını ben pazartesi tam 6 +0 olacam üstten görürümüyğm ki

İnşallah duyarsın cnm. Bnm randevu pazartesi günüydü kalp atışını görmek için ama ben dayanamadım ve bugün gittim ve gördüm bebişimin kalp atışını gerçekten çok güzel bir duygu darısı senin de başına :KK66: pudink, sen de duyyyy şekerim:KK66: bugün öğrendim ben kalp atışını darısı başına :)
Tam olarak kaç haftalık hamilesin. Ben de perşembe gitsem duyarmıyım diyorum perşembe 5+4 olacam. Ama eşimde yanımda değil oda olsun istiyorum bi yandan da deli gibi merak ediyorum:)

Pelinırmak, amin canım inş hepimiz sağlıcakla alırız bebişlerimizi kucağımıza. 6. Haftamdayım ben vajinal ultrason da gördük çünkü Dr karından görülmez dedi

Tam olarak kaç haftalık hamilesin. Ben de perşembe gitsem duyarmıyım diyorum perşembe 5+4 olacam. Ama eşimde yanımda değil oda olsun istiyorum bi yandan da deli gibi merak ediyorum:)

6. Haftamdayım cnm karından değil vajinal ultrason la gördük cnm perşembe günü belki görebilirsin sende çünkü 6. Haftaya az kalmış oluyor inş duyarsın cnm haber ver ok

Kızlar ben çok kararsızım ilk gebeliğimde Umut Hastanesi diye bir hastaneye gitmiştim doktorum da gayet ilgiliydi. Ancak bu gebeliğimde hastane çok kalabalık olmuş ve eski ilgiyi göremedim sonra da Acıbadem'e gittim arada ilgi alaka açısından uçurum fark var. Acıbademin tek dez avantajı biraz daha uzak olması ama oradaki doktoru aşırı sevdim, kadın çok güven verdi ve istediğim zaman istediğimi danışabiliyorum. Kesinlikle cevapsız bırakmıyor beni. Eşim de doğum ya trafiğin yoğun olduğu saate gelirse o zaman ne yapacağız diye soruyor ne yapsam bilemedim. Siz olsaydınız ne yapardınız?

Kızlar merhaba bebişin kalp atışını duyduk çok şükür:nazar::nazar::nazar::KK200::KK200: perşembe günü tatilde neler çektim önce gözükmüyor dediler başka hastaneye gittim orada gördüler miniğimi kalbiyle sata göre 6+4 tüm ultrassonda 6+2 çıktı 1 -2 günlük oynama normal dedi doktor . Bu arada sizden torch testleri istediler mi ?

Merhaba canım. Bende kullanıyorum sabah-akşam iğne olarak. Önceki gebeliğim düşükle sonuçlanmıştı. Transferden sonra kanda progesteron ve E2'ye bakıldı ve progesteron az çıktı. İğneye geçildi hemen. Kalp atışını görünceye kadar devam edecekmişim. Yinede korkuyorum iğneyi bırakınca sorun olmaz inşallah.

Olmaz inşallah dua edicez başka çaresi yok Allah bizimde yüzümüzü güldürür insallah

Pelinırmak, amin canım inş hepimiz sağlıcakla alırız bebişlerimizi kucağımıza. 6. Haftamdayım ben vajinal ultrason da gördük çünkü Dr karından görülmez dedi
Anladım canım ama Dr bana vajinal bakarsak o rahim etrafındaki kanama Dışa gelebilir üstten bakalım d
Kızlar merhaba bebişin kalp atışını duyduk çok şükür:nazar::nazar::nazar::KK200::KK200: perşembe günü tatilde neler çektim önce gözükmüyor dediler başka hastaneye gittim orada gördüler miniğimi kalbiyle sata göre 6+4 tüm ultrassonda 6+2 çıktı 1 -2 günlük oynama normal dedi doktor . Bu arada sizden torch testleri istediler mi ?
ohhh çok şükür canım darısı Başımıza canım üstten mi baktılar alttan mı

Cep telefonundan yazdığımdan yarım yamalak çıkıyor bir önceki mesajım yarım çıkmış Dr Um bana alttan zorlamayalım yoksa kese etrafındaki kanama Dışa gelebilir Demişti o Yüzden hep üstten baktı bu durumda ben 6haftalıkken üstten bebeğimin kalp atışını duramayacağım değil mi kızlar acaba alttan baktırsam kanamam olur mu ki bilemedim

kilolar boylar konuşulmus. benım boy 163 kilo 68. iki gebeliğimdede 25-23 kg arası aldım.bu sefer il 3 ay kilo almamak hedefim sonradan vermesi cok sıkıntı oluyor.kalp atışlarını duyanları tebrik ederim bende persembe gunune randevu aldım 7+3 oluyorum.:anneadayı:

Kızlar ben çok kararsızım ilk gebeliğimde Umut Hastanesi diye bir hastaneye gitmiştim doktorum da gayet ilgiliydi. Ancak bu gebeliğimde hastane çok kalabalık olmuş ve eski ilgiyi göremedim sonra da Acıbadem'e gittim arada ilgi alaka açısından uçurum fark var. Acıbademin tek dez avantajı biraz daha uzak olması ama oradaki doktoru aşırı sevdim, kadın çok güven verdi ve istediğim zaman istediğimi danışabiliyorum. Kesinlikle cevapsız bırakmıyor beni. Eşim de doğum ya trafiğin yoğun olduğu saate gelirse o zaman ne yapacağız diye soruyor ne yapsam bilemedim. Siz olsaydınız ne yapardınız?
canım bende umut hastanesine gidiyorum evet kalabalık gercekten. eşin çok haklı trafiğin oldugu bi saate gelirse sıkıntı olabilir mümkün oldugunca yakın hastane tercih etmek lazım.

Cep telefonundan yazdığımdan yarım yamalak çıkıyor bir önceki mesajım yarım çıkmış Dr Um bana alttan zorlamayalım yoksa kese etrafındaki kanama Dışa gelebilir Demişti o Yüzden hep üstten baktı bu durumda ben 6haftalıkken üstten bebeğimin kalp atışını duramayacağım değil mi kızlar acaba alttan baktırsam kanamam olur mu ki bilemedim

Risk alma cnm bence Dr.unu dinle bana böyle bir uyarı hiç gelmediği için Dr alttan bakalım deyince tmm dedim kendi sağlığın ve bebişin için sabret azıcık biliyorum beklemek zor ben pazartesi yi bekleyememiş bir hamişken bunu nasıl söyleyebilirim demi
Ama beklediğin şeyi yani bebiş söz konusu olduğunda bende beklerim inş o süre göz açıp kapayıncaya kadar geçer

İyice kafam karıştı ne hissedecegimi sapittim. .Perşembe günü devlet hastanesi ndebeta hcg 4000 lerdeydi..cuma günü özelde 3000 cikti ...ya devlet hastanesinde yanlis ölçüldü. .yada dış gebelik ve henuz kanam olmadığı icin ilacla yada cerrahi yolla müdahale edilecek.....kafayı yiyeceğim artik ya sureklu bir sorun...yanlis ölçülmesi ihtimali var mi sizce

Ben varim canim .27 temmu transferim oldu ,10 agustos test gunumd,carsamba keseyi gormeyegidicez cok heyecanliyim ,sen naptin gordunmu keseyi ,tekmi koydular
Benimde 27sindeoldu canim transferim. 7sinde kan testi yaptirdim. Cift embriyo transferi yapildi. 10umda tekrar kan verdim. Ve 20gun sonra gelun dediler. Sanirim kese bebek hepsi icin ayni anda cagirdilar. Merakla bekliyorum. Kendimi hic hamileymisim gibi hiseetmiyorum belirtim olmayinca

X