2016 Nisan Anneleri

Bebeklerimizin Cinsiyetleri

• Ankete Katılan
    380
İyice kafam karıştı ne hissedecegimi sapittim. .Perşembe günü devlet hastanesi ndebeta hcg 4000 lerdeydi..cuma günü özelde 3000 cikti ...ya devlet hastanesinde yanlis ölçüldü. .yada dış gebelik ve henuz kanam olmadığı icin ilacla yada cerrahi yolla müdahale edilecek.....kafayı yiyeceğim artik ya sureklu bir sorun...yanlis ölçülmesi ihtimali var mi sizce
Var canım benim aynı gn bir yerde 5800 başka yerde 7500 çıktı ama Dr Um keseyi gerek ya Beta önemli değil dedi sen keseyi görmemişmiydin her zaman yaptırdığın yerde tekrar baktır bence Yada ultrasona gir zaten Budeğerde kese görülür tatlım

İyice kafam karıştı ne hissedecegimi sapittim. .Perşembe günü devlet hastanesi ndebeta hcg 4000 lerdeydi..cuma günü özelde 3000 cikti ...ya devlet hastanesinde yanlis ölçüldü. .yada dış gebelik ve henuz kanam olmadığı icin ilacla yada cerrahi yolla müdahale edilecek.....kafayı yiyeceğim artik ya sureklu bir sorun...yanlis ölçülmesi ihtimali var mi sizce
Kan testinin surekli ayni yerde yaptirilmasinin onemli oldugunu soyluyorlar canim. Makineden cikan farkliliklar olabiliyor. Imkanin varsa ilk verdigin uerde yaptir bence. Insallah bir sorun yoktur

Ben Varım canım, yalnız değilsin. Senin ne zaman yapıldı transferin.

QUOTE="sulltan, post: 42181418, member: 511153"]Arkadaslar topikte tup bebekle gebe kalan varmi .yoksa dogal gebelik mi burdaki herkes[/QUOTE]

Kese görüldü mü?

6. Haftamdayım cnm karından değil vajinal ultrason la gördük cnm perşembe günü belki görebilirsin sende çünkü 6. Haftaya az kalmış oluyor inş duyarsın cnm haber ver ok
aslında takvime göre aramızda 4gün var bende duyabilirim diye umut ediyorum tabi eşim yanımda olursa:) tabiki o heyecanımı da burda paylaşırım:)

Kızlar merhaba bebişin kalp atışını duyduk çok şükür:nazar::nazar::nazar::KK200::KK200: perşembe günü tatilde neler çektim önce gözükmüyor dediler başka hastaneye gittim orada gördüler miniğimi kalbiyle sata göre 6+4 tüm ultrassonda 6+2 çıktı 1 -2 günlük oynama normal dedi doktor . Bu arada sizden torch testleri istediler mi ?
Vajinal ultrasonla mı yoksa karından bakarak mı duydunuz kalp atışını:)

Ben varim canim .27 temmu transferim oldu ,10 agustos test gunumd,carsamba keseyi gormeyegidicez cok heyecanliyim ,sen naptin gordunmu keseyi ,tekmi koydular
Canim ben clexana bant kullaniyorum saglik ocagida
Benimde 27 temmuzda oldu transferim. Senin kaç tane embriyon vardı. 3 kişi olduk gibi tüp bebek tedavisi ile hamile kalanlar.
Iki tane koydular senin? Ayni gunmus sende gormemissindir o zaman keseyi

Ben Varım canım, yalnız değilsin. Senin ne zaman yapıldı transferin.

QUOTE="sulltan, post: 42181418, member: 511153"]Arkadaslar topikte tup bebekle gebe kalan varmi .yoksa dogal gebelik mi burdaki herkes
[/QUOTE]
Benimde transfer tarihim 27yemmuz canim. Ucumuzunde ayni gun olmus:-)diger topiklerdede var bizimle ayni haftalarda yaptiran arkadaslar. Sanirom burda dogal gebelikler var genelde

Kese göründü ama düzensiz ddedi ve rahim dışında sivi varmis. ..yinede içimi rahatlattiniz ...ilk hamileliğimde ne hamilelik ne doğum hakkında hiçbir şey bilmiyordum cok güzel geçmişti herşey. ...simdi bütün riskleri olasılık lari biliyorum ve cok sıkıntılı stresli günler geçiyorum bazen cok sey bilmek çokta iyi olmuyomus...sizde olmasaniz daha zor olurdu ...simdi sizde bir kelime bile umut verici bisey duymak cok rahatlatiyor beni teşekkür ederim hepinize

Herkesin ayni olmuyo demekki ,bende ayni aslinda sevinmemeiz lazim ,ne bulantim var ,ne agrim bende oyle igne yerlerim disinda belli eden hicbisey yok ,istahim bile kesildi heyecandan herhalde

Benimde transfer tarihim 27yemmuz canim. Ucumuzunde ayni gun olmus:-)diger topiklerdede var bizimle ayni haftalarda yaptiran arkadaslar. Sanirom burda dogal gebelikler var genelde[/QUOTE]
Amma rastlanti ,kendimi bende yalniz hissediyodum ,dogal yoldan olanlara gore biz daha panik atak durumundayiz sanki ,ben hala evden pek cikmiyorum ,tatile bile giden arkadaslar var bu topikte ,ben her hareketimden korkar oldum bisey olucak diye stresliyim cok

Kese göründü ama düzensiz ddedi ve rahim dışında sivi varmis. ..yinede içimi rahatlattiniz ...ilk hamileliğimde ne hamilelik ne doğum hakkında hiçbir şey bilmiyordum cok güzel geçmişti herşey. ...simdi bütün riskleri olasılık lari biliyorum ve cok sıkıntılı stresli günler geçiyorum bazen cok sey bilmek çokta iyi olmuyomus...sizde olmasaniz daha zor olurdu ...simdi sizde bir kelime bile umut verici bisey duymak cok rahatlatiyor beni teşekkür ederim hepinize
Evet cok sey bilmek strese sokuyor canim icini ferah tut inanıyorum bebegin gobisinde

Benimde transfer tarihim 27yemmuz canim. Ucumuzunde ayni gun olmus:-)diger topiklerdede var bizimle ayni haftalarda yaptiran arkadaslar. Sanirom burda dogal gebelikler var genelde
Amma rastlanti ,kendimi bende yalniz hissediyodum ,dogal yoldan olanlara gore biz daha panik atak durumundayiz sanki ,ben hala evden pek cikmiyorum ,tatile bile giden arkadaslar var bu topikte ,ben her hareketimden korkar oldum bisey olucak diye stresliyim cok[/QUOTE]
Benimde tatilim bitmek uzere ama gidemedim canim hicbiyere. Memleketimizde yasamiyoruz. Memleketw bile gidemedik. Bin bir emekle.bu sonucu alinca esimde kipirdamak istemiyor hic biyerw. Bir sikinti cikmasinda ins. Ben 9ay biyerw gitmemeyede raaziyim

Kese görüldü ise korkma, dış gebelik değildir. Birşey olmaz inş.

İyi akşamlar kızlar. Umarım her şey yolundadır. Tatilde olduğumdan pek bakamıyorum. Yarın tatilimizin 10. Gunü ve bitiyor. Düşe kalka bitirdik karadeniz turunu. Son iki gündür hafif mide bulantısı var ama virajlı yollardan dolayı da olabilir. Çok şükür bir problem olmadı tatilde ama şöyle bir baktım doktorların Size söylediklerine, endişelendim ben de. Bir problem olsa belli ederdi di mi kızlar. Göğüslerim çok fena.bie de çok çok nadir karın kasık bel ağrıları oluyor.

Amma rastlanti ,kendimi bende yalniz hissediyodum ,dogal yoldan olanlara gore biz daha panik atak durumundayiz sanki ,ben hala evden pek cikmiyorum ,tatile bile giden arkadaslar var bu topikte ,ben her hareketimden korkar oldum bisey olucak diye stresliyim cok
Benimde tatilim bitmek uzere ama gidemedim canim hicbiyere. Memleketimizde yasamiyoruz. Memleketw bile gidemedik. Bin bir emekle.bu sonucu alinca esimde kipirdamak istemiyor hic biyerw. Bir sikinti cikmasinda ins. Ben 9ay biyerw gitmemeyede raaziyim[/QUOTE]
Bizde izmitte oturuyoruz ,esim senelik iznini tedavi icin kullandi ,bursada yaptirdik ,esim dondu testten sonra ben kaldim burda ,yoksa yaz tatili falan dusundugum yok ,2 saatlik yol ama guvenip gidemedim ,esiminde akli bende kaldi ,sevincimizi bile ayri ayri yaziyoruz neyseki tedavi surecinde yanimdaydi

Benimde tatilim bitmek uzere ama gidemedim canim hicbiyere. Memleketimizde yasamiyoruz. Memleketw bile gidemedik. Bin bir emekle.bu sonucu alinca esimde kipirdamak istemiyor hic biyerw. Bir sikinti cikmasinda ins. Ben 9ay biyerw gitmemeyede raaziyim
Bizde izmitte oturuyoruz ,esim senelik iznini tedavi icin kullandi ,bursada yaptirdik ,esim dondu testten sonra ben kaldim burda ,yoksa yaz tatili falan dusundugum yok ,2 saatlik yol ama guvenip gidemedim ,esiminde akli bende kaldi ,sevincimizi bile ayri ayri yaziyoruz neyseki tedavi surecinde yanimdaydi[/QUOTE]
Bu arada bursaliyim ailem butun akrabalarim burda

Bu arada tekrar söyliyim benim bat 3 ağustostu. Beta iyi artıyordu ama erken diye keseyi bile görememiştik. İnşallah pazartesi

Canım sen neden bir daha Beta baktırdın doktor mu dedi soruyorum çünkü bende Dr gerek yok dediği halde baktırmıştım Çarşamba 7500. Çıkan değer cuma 10.000 çıkınca panik oldum Drumu Aradım iki gğnde iki katına çıkmamış diye bana dediği keseyi gördükten sonra Beta bize yok göstermez artsada düşsede önemli olan içinde bebek ve kalp atışı görmek dedi ve yaptırdığım için kızdı sen içini ferah tut tatlım sana Dr mu baktır dedi tekrar kan

Bir de bi arkadaş sormuştu enox iğne kullanan var mı diye. Ben kullanıyorum.tedbir amaçlı verdi. Bir tanesini alışveriş merkezinde vurmuştum. O morarttı sadece.12 tane yaptım şimdiye kadar. Hatta enox bittti clexane buldum ona geçtim.

X