2016 Nisan Anneleri

Bebeklerimizin Cinsiyetleri

• Ankete Katılan
    380
Slm kızlar Allahın izniyle keseyi gördük minicik ama kese dışında kanama var dedi protestan yazdı kullanicam. Düşük tehlikesine karşı önlem dedi. Sabahtan beri ağlıyorum bu durumda olup atlatan var mı
Canım aynı şey dün benimde Başıma geldi kesenin Etrafında kanama var dedi benimde dün 5+5 yazıyor ultrason kağıdında ama korkma bunu vücut emer dedi banada akşam 1 tane 200 lük pregestron iç dedi bana hep üstten ultrason bakmıştı.bende aynı Endişe içindeyim birde pazartesi belki kalp atışını duyarız gel bakalım dedi pazartesi 6.haftamda olacam benimde kafamdaki soru eğer kalp atışını üstten duymazsa Alttan baktırmak kanamaya sebep olur mu ki yani o kese etrafındaki kanamanın dışarı gelmesine bilemedim senin dışarı kanaman var mı bir de ne kadar Progesteron iç dedi

Canım 4+5 de 0,77 cm di 4 gün sonra 1,47 cm di alt tarafında beyaz bir yuvarlak vardı yolk sac dedi içinde de nokta gibi bişey bebiş dedi )) pazartesi dalı kalbini duyarız dedi günde 1-1,5 mm büyür kese dedi
Beni de 10 gün sonra çağırdı kalp atışını duymak için. Hayırlısı ile bakalım ne olacak

Canım aynı şey dün benimde Başıma geldi kesenin Etrafında kanama var dedi benimde dün 5+5 yazıyor ultrason kağıdında ama korkma bunu vücut emer dedi banada akşam 1 tane 200 lük pregestron iç dedi bana hep üstten ultrason bakmıştı.bende aynı Endişe içindeyim birde pazartesi belki kalp atışını duyarız gel bakalım dedi pazartesi 6.haftamda olacam benimde kafamdaki soru eğer kalp atışını üstten duymazsa Alttan baktırmak kanamaya sebep olur mu ki yani o kese etrafındaki kanamanın dışarı gelmesine bilemedim senin dışarı kanaman var mı bir de ne kadar Progesteron iç dedi
Bende internette çok araştırdım bu durumda olup bebeğine sağlıkla kavuşan çok hep ayaklarını uzatıp yatmışlar tüm gün bende öyle yapıyorum sende öyle yap canım ağlama lütfen olumsuz düşünceyi çağırma iyi Düşünelim iyi olsun lütfen bebeklerimiz bizimle olsun dua et canım

Ben düşünüyorum :) Zaten haftanın 4 5 günü fitness yapıyordum şimdi pilates yapmaya başlıcam doktorla konuşup :) bu arada ben hergün 40 dakika orta tempo yürüyorum umarım bişi olmaz:anneadayı::nazar:
Ben de spor yapmak istiyorum kızlar ama daha erken diye cesaret edemiyorum. Normalde cok hareketli bir insanım, ve hergün 1 saat yürürüm, şimdi böyle kaplumbağa gibi yaşamaktan sıkıldım. Ben de bi dahakime doktoruma danışıcam. Bana da bilgi verin ne dedi doktorlarınız spor veya pilates için

M Maysamoms ben de kendim ebru şalli ile yapiyordum. Bel kasi icin olan harekette feci hamladım. Sonra bıraktım. Hamile pilatesi çok istiyorum ama hoca yok o_O

Bence yürüyüşle başla sonra yavaş yavaş evde zorlamadan hamile pilatesi yap . En azından hareketsizlikten iyidir .

Ben de spor yapmak istiyorum kızlar ama daha erken diye cesaret edemiyorum. Normalde cok hareketli bir insanım, ve hergün 1 saat yürürüm, şimdi böyle kaplumbağa gibi yaşamaktan sıkıldım. Ben de bi dahakime doktoruma danışıcam. Bana da bilgi verin ne dedi doktorlarınız spor veya pilates için

Ben daha doktora sormadım ama 31 yaşındayım 10 senedir spor yapıyorum nerdeyse . Yürüyüşten bir zarar geleceğini sanmıyorum o yüzden hergün 40 dakika orta. Tempolu yürüyorum 4,5 5 km falan . Hem aşırı kilo almamış oluruz hemde Doğumu kolaylaştırırız. Bu arada sakınan Göze çöp batarmış :KK3::KK31::KK9:

Kızlar benim doktorum da ben sana tehlike olursa söylerim dedi. Ben aksini söyleyene kadar normal hayatına devam et dedi.
hem ilişki konusunda hem spor. tabi ağırlık kaldırma ama yürüyüş koşu ne yaparsan yap dedi.
hazır gıda tüketme dedi bisküvi çikolata vs. kilo var çünkü bende. bide şekerli şeyler yeme dedi.
zaten bir aydan fazladır hamurişi ekmek vs yemiyorum. aynen devam dedi. et önemli ama sebzeyi ihmal etme dedi.
bugün temizliğimi yaptım evişimi yaptım kendimi yormadan. bu hastalık değil fizyolojik bişey dedi. doktorum çok iyi çok güveniyorum kızlar Allah bozmasın. kafanıza takılan bişey olursa cumartesi sorarım

Geçmiş olsun . dışarı kanama yok kesenin etrafında benimki . progesteronu günde 3 tane kullanılanı söyledi

Onceki hamileligimde yürüyüş yapiyordum. 7. ayımda temizlik yaparken 1 cm açılmam oldu. Herşey yasaklandı. Doguma kadar yatak istirahati verildi. Normalde de hareketliyim. Fitnessa da gittim. Ama pilateste 1 ay kadar hoca kontrolu şart gibi. Gebelikten önce Ebru Şallı ve Leslie ile yürüyüş yapiyordum. 5 günde 5cm sıkılaşmıştım hatta. :KK47:

Son düzenleme:
Kızlar benim doktorum da ben sana tehlike olursa söylerim dedi. Ben aksini söyleyene kadar normal hayatına devam et dedi.
hem ilişki konusunda hem spor. tabi ağırlık kaldırma ama yürüyüş koşu ne yaparsan yap dedi.
hazır gıda tüketme dedi bisküvi çikolata vs. kilo var çünkü bende. bide şekerli şeyler yeme dedi.
zaten bir aydan fazladır hamurişi ekmek vs yemiyorum. aynen devam dedi. et önemli ama sebzeyi ihmal etme dedi.
bugün temizliğimi yaptım evişimi yaptım kendimi yormadan. bu hastalık değil fizyolojik bişey dedi. doktorum çok iyi çok güveniyorum kızlar Allah bozmasın. kafanıza takılan bişey olursa cumartesi sorarım

Abur cuburu kestin mi zaten tamam ne kilo olur ne bişey :)
Doktorum bana Gazlı içeceklerden hamur işinden çikolatadan uzak dur dedi .
Ben Planlı yemek günleri yapacağım artık hafta içi başlıyorum :)
2 gün balık 2 et 2 gün sebze 1 günde tavuk :) Et'İ hiç sevmem ama bakalım artık :)

Pudink, seninle Zamanımız aynı gidiyor cnm ben de senden haber bekliyordum ama bu habere üzüldüm inş en kısa zamanda normale döner herşey iyice dinlen

X