2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
Canım sen kalp atışı için ne zaman gideceksin doktora 2 gun var aramızda, bizimde kese görünür heralde
görünür canim kalp atislari için cumartesi gideceğim ins duyarız keseyide 10 gün önce karından ultrasonla görmüştüm canim erken yumurtlama olmuş bende

Ben de perşembe günü yaptırmıştım kan testi ve 2989 çıkmıştı doktorum bu çarşambaya randevu verdi kese için inş bir sıkıntı olmadan atlatırız hep beraber bu dönemleri çarşamba günü bir kaç kişi dr da olacak anlaşılan mutlu haberlerle dönelim inş

vajınal bakmak ısterse baktırıyımmı arkadaslar ya.... 3 kaybım var ıkısı karnımda öldü 3. su dustu. kese gorunmesse cuma gunu karından vajınal baktrsam bısı olur mu? kese gorunmesı lazım ıgne baslamam ıcın

Bayanlar merhaba 2 martta hamis oldugumu öğrendim adetimden 4 gun gecmisti dr mesai saati bittiği için hemsireye tahlili gösterdik gebe oldugunu soyledi beta 135ti sizce kan değeri düşük mü çarşamba günü kontrole gidecegim

Kızlar henuz ilk muayenemize gitmedik çarşamba günü gidicem inslh ama bir şey sormak istiyorum ilk kontrole gidinece yanı smear testi yapılıyormuş dogrumu ben yaptırmak istemiyorum bilgisi olan cvp kayabilir mi

Kızlar kahverengi siyaha yakın akintim olmuş çamaşırılmi batirmis şimdi doktora gidiyorum dua edin bana çok korkuyorum

Kızlar sabah kan vermiştim, sonuç 240
Çok mutluyum, yarın sabahtan randevum var, hersey yolunda gider inşaallah
Haftayada keseyi görürüm, daha bi rahatlarim

E="ebyar, post: 45506486, member: 443239"]Kızlar kahverengi siyaha yakın akintim olmuş çamaşırılmi batirmis şimdi doktora gidiyorum dua edin bana çok korkuyorum[/QUOTE]
Bisey yoktur cnm inş.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…