2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
Bak mesela burada bunlarin biliniyor olması bile güzel. Yani insan tanıdığı insanlarla bir arada oluyor diyeyim :)) hikayemi biliyorsunuz ☺
Unutulmuyor birde ne garip değil mi demek o zamanlar işte birinin derdini kendimize dert etmekten aklımızda mıh gibi kalıyor. Kim erken dğrudu kim ne sorun yaşadı hastalıklar vs güzel geçirdik birlikte o dönemleri bir nevi kader arkadaşı oluyorsun :)) aynı süreçlerden geçiyorsun çünkü

Bizim hala pek düzdldi denilemez 2yle 4 arasında yine gece uyanıyor yine çok zor uyuyor .uyumamak için kırk takla devam
Bizimki de gece uyudu sabah kalktı yok canım wc için kalkar tam uyudu derken su ister hadi uyuyacak derken saçma bi konu bulup sohbete başlar. Kesintisiz uykuyu bulamadık henüz.....

Alparslan da sana hayrandır. Hele şu 3 yaş dönemi çok keyifli. Bizimki her şeyi baba ile yapmak baba ile oynamak babaya benzemek istiyor. Baba evdeyse bizim yatakta yatmak istiyor aramızda ama baba evde değilse kendi yataginda yatmak iatiyor
Çok geçmiş olsun. Ben bu dış cikarmalari unutmuştum ya hu...
Aklıma gelmişken sana sorayım. Menenjit B yaptırdınız mi? Bexsero muydu neydi

Köyde çocuklar dışarda akranla. Anneye bağımlı değil. Bizimkilerin tek hayatı anne. Ana baba çocuğu görmüyor bile. Sabah ah

Yeni grupta bir kişi hariç kimseyi öğrenemedim.ben toplasan 3 5 kişi var

E Emnis rint az mı sabahladık sizlerle
Ahhhh ne günlerdi... Emerken uyuyakalmalar....

Aminnnnnn :))) ben bu deli oğluma hiç öyle dua etmemiiştim meğer ne önemliymişş :))

İlk olunca bilemedik nasıl dua edeceğimizi
Sormayın ben kendim ettim kendim buldum
Benim yeğenim uykusuz bir bebekti ki 12 yaşında hala gece uykusunu pek sevmez 7 yaşına kadar canına okudu bizimkilerin. Dedim ben onu gördükten sonra uykusuz bebek vız gelir. Aaa Kayra çok fenaydı Ediz ne ki... Birgün yengem dedi ya oğluma haksızlık etme, Kayra bu kadar kötü değildi.

Bizim hala pek düzdldi denilemez 2yle 4 arasında yine gece uyanıyor yine çok zor uyuyor .uyumamak için kırk takla devam
Bizimki de gece uyudu sabah kalktı yok canım wc için kalkar tam uyudu derken su ister hadi uyuyacak derken saçma bi konu bulup sohbete başlar. Kesintisiz uykuyu bulamadık henüz.....
Arada tek fark var kızlar. Artık birlikte sabahlamiyoruz. Zira bizim bebeler hala aynı. Sabah en geç 8'de kalkıyor. Öğle uykusu zar zor uyuyor ve 45 dk. Akşam??? 11 'de uyuyunca çok şükür erken uyudu diyorum. 12 sıpanın uyku saati. Bazen o kadar uyumuyor ki... diyorum oğlum bu uyku bana babana yetmiyor sana nasıl yetiyor.

Benimkinin gündüz uykusu bitti maalesef sabah 8 akşam 10.30 mesai saatlerimiz

Aynı aynı öğlen bazen uyuyor bazen uyumuyor uyuduğında en fazla yarım saat sonra uyanıyor böyle geldiler böyle gidiyorlar valla alıştık ama değil mi :)) eskisi gibi niye neden falnn demeyi bıraktım

Aynı aynı öğlen bazen uyuyor bazen uyumuyor uyuduğında en fazla yarım saat sonra uyanıyor böyle geldiler böyle gidiyorlar valla alıştık ama değil mi :)) eskisi gibi niye neden falnn demeyi bıraktım
Ben hala düzene sokmaya çalışıyorum. Bugün mesela zorla uyuttum
Bazen uyumuyor öğlen. 5te bayılıyor resmen. O zaman da 5 10 dk uyusa gece 2 3 uykuya geçiş. Sabah 8'e ayarlı benim oğlan. 8e kadar uyanırsa öğlen de 13.30'a kadar öğlen uykusu ihtiyacı doğuyor. Ama 8.05'te bile uyansa o gün gittiğimiz anlamına geliyor.

Kopyayız bizde öyle canım ne ilginç o yüzden bende hep alarmı kuruyorum 8 e :/ bu aralar 7 ye mi çeksem diyorum çünkü 1.30da bile zor uyuyor uyutmasan dediğin gibi dayanamıyor gidiyor akşam 6 da koltukta uyuyakalıyor sonra gece nöbeti

Benim sıpam daha yeni uyuyabildi nasıl dayanıyor bilmem sabah 8 de kalktı ya

Benim sıpam daha yeni uyuyabildi nasıl dayanıyor bilmem sabah 8 de kalktı ya
Benimki de yeni uyudu. Moralim bozuldu baya. Her gece yatağa yatar ben ya ya ona yatarım ya da elini tutarım bu gece babası elini tutacakti. Ben ayakucuna oturdum
Babasını istemedi. O kadar ağladı ki. Sonra sustu ben uyudum baba git dedi babayı yolladı ben yine oraya oturmadim. Sonra sıpa annem neden uzakta neden elini vermiyor diye şarkı söyledi.
Sonra yine ağladı.
Yine
Yine
En son geldi kucağıma sarıldı ama nasıl titriyor hickiriyor. Oğlum hadi yat diyirum olmaz ben göğsünde uyuyacağım diyor. Biraz öpüşüp koklastik. Edizcim hadi şimdi yatağına yat uyu bak ben artık böyle duramıyorum canım acıyor hadi sana ordugum oyuncağı tut öyle uyu dedim anne seni çok seviyorum dedi yattı ve 5 10 dk iç çekti. Sonra uyudu. İçim parcalandi ya
Amacım da doğum olduğunda babayla uyuyabilmesi. Hadi bu akşam başlayalım baba ile uyumasına demiştik. Saat 22.30'dan 23.55'e. kadar devam etti bu süreç. Nasıl alışacak baba ile uyumaya ben her gece ne yapacağım? Hadi bu sipayı ben uyutayim. Eşim yokken ne yapacağım. Her zaman katı oldum basladigimi devam ettirdim ama çocuk sadece yanındaki koltukta oturup elini tutmami istiyor. Başka bir talebi yok ki uyumak için...

Yaptırdığımızi hatırlıyorum cnm. Valla ben Defne de diş konusunda hiç sıkıntı cekmemistim Alparslan ile görünce zor geldi valla

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…