2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
Saol canımm 😁 uykusuz geceler foraa diyoruz ara vermeden
Geçen gün bir gece Ediz'e babası uyandı uyuttu falan diyor ki ne oldu bu çocuğa, neyin stresi de bu çocuk böyle uyandı gece gece geri uyuması iki saat sürdü. 😂 Biz üç senedir böyleyiz diyorum, bu kadar değil canım yok artık diyor.

Geçen gün bir gece Ediz'e babası uyandı uyuttu falan diyor ki ne oldu bu çocuğa, neyin stresi de bu çocuk böyle uyandı gece gece geri uyuması iki saat sürdü. 😂 Biz üç senedir böyleyiz diyorum, bu kadar değil canım yok artık diyor.
Babalara göre çocuklar çok uslu gece uyanmayan eziyeti olmayan çocuklar :)

Wc derdi bitmemişmiydi 🙄 ilk de olduğu gibi lekelenme var içte kanama yok dedi ama geliyor arada ilaç içiyorum senin ki nasıl?
Benim 33+6 bugün. Artık heyecan korku ne bileyim bir şeyler başladı🤪 artık bir an önce günü gelsin sağ salim çıkalım eve gelelim istiyorum. Bu ara benim oğlan Anne sen git çok uzaklara git bir daha geri gelme diyor, hormonların etkisiyle psikolojim bozuldu 🙈
Sanki bir şey olacak gibi geliyor o öyle deyince. Allah hayırlı sağlıklı doğumlar versin hepimize. O psikolojik durumla da hadi bir an önce doğurup bebegimle dönsem eve diyorum. İki yavrumuz yanımızda sağlıkla dönelim.
Az kaldı. Artık hareketlerim epey kisitlandi. Oğlumla ilgilenemiyorum. Biraz da o üzüyor. Annem memlekette. Daha 20 gün de gelemeyecek. KV ne kadar yakın olsa da annemde olduğu gibi davranamıyorum. Bu ara buhran dönemindeyiz yani.

X