2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
Bizde de çiş neyse de kakayı yapmamak için direniyor korkuyor.
Dün yine baya kıvrandı, biraz lazımlığa biraz banyoda yere filan

Kızlar oğlum sinirlenince kendine vuruyor hatta az önce kendine vurup sonrada gülüyordu sizde böyle davranışlar var mı

Hayırlı olsun süper :))
Nasıl yaptıın tepkileri nasıldı anlatır mısın :)
Bezi gözünün önünde çöpe attim artik lazimliga yapacaksın senin tuvaletin bu dedim ama 3 gün her seferinde yaptı günde 15 defa falan.hic rast gelmedi yani çiş lazımliga belirli aralıklarla oturtmakta rağmen. Kalkıp pantolona bir daha yaptı falan. 4. Gun rast geldi ve alkış yapıp kendisi dökmeye götürdü el sallayıp öpücük etti.minik bir hediye verdim derken gündüze alıştı 10 günde

Gece kaldırmaya çalıştım ama rahatsiz oldu kalkmak istemedi 1 2 defa kaçırdı falan gece ben de kaldırmadım kendisi de kalkmadi sabah uyanıp lazımliga koşuyor.. konuşamayınca orasını gösterip anne uuuu diyor.buyuk tuvaletinde de arkasını gösteriyor. Artık kendisi gidiyor oturuyor ben takip ediyorum bitince gidiyorum

Anladığım kadarıyla biraz sert ve net olmuşsun ? Bizde yeni başladık bugün 3.gün ne aparat ne klozet oturmuyor gece hiç yapmıyor ama hep kuru öğle uykusunda da kuru. Gündüzleri 6 7 kez çiş 1 kez kaka hep üstüne ümitsizliğe kapıldım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…