2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
Selam kızlar sayfa kapandi derken yeniden canlanmış masallah. Ben hala bu yeni sayfaya alışamadım yabancı geliyor... bizler de tam koşturmaca devam ediyor. Ablası ile küçük kavgalar oyun kurmalar oluyor yavaştan. Ramzan ayında eşim de evde yok bir yere de gitmeyecek olunca tuvalet eğitimine başladım. Şükür baya kaptı işi ama sinirlerim de yıprandı tabi. Hala net konuşmamız yok malesef baya geriden geliyor. Şükür

Selam kızlar sayfa kapandi derken yeniden canlanmış masallah. Ben hala bu yeni sayfaya alışamadım yabancı geliyor... bizler de tam koşturmaca devam ediyor. Ablası ile küçük kavgalar oyun kurmalar oluyor yavaştan. Ramzan ayında eşim de evde yok bir yere de gitmeyecek olunca tuvalet eğitimine başladım. Şükür baya kaptı işi ama sinirlerim de yıprandı tabi. Hala net konuşmamız yok malesef baya geriden geliyor. Şükür

Bende sevmedim bu sayfa olayını. Dün lazımlığı çıkardım hediye gelmişti doğum gününde bi görsün yavaştan alıştırayım dedim. O da müzikliydi müziği çalınca anne bırak diye başladı ağlamaya. Korkuları uç noktada yaşıyor. Bi süre askıya aldık tuvaleti yine.

Bende sevmedim bu sayfa olayını. Dün lazımlığı çıkardım hediye gelmişti doğum gününde bi görsün yavaştan alıştırayım dedim. O da müzikliydi müziği çalınca anne bırak diye başladı ağlamaya. Korkuları uç noktada yaşıyor. Bi süre askıya aldık tuvaleti yine.
Slm canım bende subatta wc egitimine başladım ögrendide sayılırdı kızlar hasta oldu ishal ateş wc konusu kapattım 20 gun surdu hastalıkları bende hava ısınsın tekrar başlarım dedim ve ikra wc ögrendi kendi pijamasını indirip cıkarıyor meyrada ona bakarak özendi ama ramazandan sonra başlıcam yoruldum .ikra geceleri 1 kilo çiş yapardı basen tasardı konuştum kızım gece çiş gelirse beni uyandır tamammı dedim tabi gece bezliyorum kilot istiyor 😂 bende kilot bez alıp kilot diye giydirecem gece alışana kadar neyse tamam anne dedi bir iki defa gece 1 dega çiş yapmış beze sasırdım 1 kilo çiş yapıyordu dun sabah uyanır uyanmaz anne koş çiş dedi hemen koştuk bez kuru uyandı lazımlıga çiş yaptı sevindik aferin buyudun dedim çok hoşuna gitti artık kilot giyeceksin bez yok dedim zaten bizim wc egitimiz kilot vesile oldu 😂 ikra çiş ögrenirsen sana benim gibi kilot giydirecem diye olaya girdim ve ben buyudum kilot giyiyorum diye seviniyor 😂😂 cok şukur biri bitti digerine başlıyoruz 😍😙 darısı ogrenmeyenlere olsun

Slm hanımlar nasılsınız minnoşlar buyudu konuşuyorlar artık wc konusuna gelmişiz maşallah evlatlarımıza 💙

Kuzum sizin ora kreş, oyun grubu etkinlik merkezi vs konularında cennet resmen. Ama pahalıdır diğer bölgelere göre. Yine de kolay eris bilirsin. Lojmanda kreş müthiş bir şey. Gönder haftada bir iki yarım gün amaaaaaan akrani olsun iyi gelecek
Maşallah 2. Bebiş geliyor rabbim saglıkla nasip etsin inşallah . kız kardeşmi erkek kardeşmi geliyor 😍 ogluş nasıl sen nasılsın cnm 😘😘 tekrar kasım annesi oluyorsun 😍😍

ikinci bebis zor ama çok güzel bi duygu. sorma canim bebiste dogdugundan beri bazı sağlık sorunlari var onunla uğraşıyoruz şimdi bile hastaneye götürdü babasi bende evde buyukle kaldim. kalbi delikti tsh yüksekti onlar duzeldi şükür ama sariligi az miktarda devam ediyo kanda alp değeri yüksek olduğu için bi kan hastaligindan suphelendiler hematolojiye gitti şimdi bebegim icin dua edin lütfen
Rabbim şafi adıyla şifa versin inşallah sonuc nasıl yazalı çok olmuş

Henüz bir sonuç alamadık 3.5 aylıkken kesin tanı koyulacak o zamana kadar kendiliginden iyilesecek mi diye bekliyolar
Neydi rahatsizligi tedavisi var deyilmi rabbim korusun evlatlarımızı dermansız dert sifasız dert dert vermesin inşallah .. ecmain

Süreci iyi değerlendir, nacizane tavsiyem... zilleri taktım çıkı çıkı yapıyorum resmen :)
Eşimin ismi Özgür, Nazım’ı kullanıyoruz biz. O da büyük şairin adı :KK66:
Deniz’in 2.ismi de Özgü.. eşimi çok seviyormuşum öyle diyorlar :))))
Tam bir aşk çocuğu olmuş ikisi de:KK200:

Kısa tecrübemi aktarmak isterim, bebek uyursa ilk zamanlar alışma süreci nispeten kolay geçiyor ama bir şekilde arıza çıkıyor muhakkak. Patlama vs yaşamadım, elbette kızdığım şeyler oldu, oluyor da ama mevcut kuralları esnetmedim hiç bebek var diye.. bebek geldi ve beraber bakacağız, yeni hayatımız böyle fikrine onu da dahil edip alıştırmaya çalışıyorum, hastanede bile bizimledir kaldı. Sandığımızdan daha akıllı ve güçlüler.. bir de şayet düzenli gidecekse kreşe, doğumdan epeyce zaman önce başlat, yoksa iyice dışlanmış hisseder kendini.
Ama yardım almak şart, yoksa ne yemek yapabilirsin ne de uyuyabilirsin.
Çok teşekkür ederim çok güzel tavsiyeler. Kısmet olursa ben de "birlikteyiz" mesajı vermeye çalışacağım ne kadar olacak bilmiyorum. Nazım kaç aylık oldu şimdi?

X