2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
Formül mamayı bıraktırmaya çalışıyoruz genel olarak. Herkes bırakıyorlar diyor inşallah biter artık istekleri
Bırakıyorlar evet canım benim oğlum da formül mamayla buyudu ama bırakmakta sıkıntı yaşamadık cok. Sen neler başarmış annesin formül.mama sana biz gelir bacım

1bucuk yas asısında sıkıntı varmış. Geldıgı gıbı bıtıyormus. Aşı da sınırlı gelıyormus. Hala atılamadık aşımızı.

Valla benim oğlan ağır kardio çalıştırıyor bana spora gerek yok. Kaç kilo fazlan var?
Şuan kilomu bilmiyorum tartının pili bitmis aslinda kilo vermistim ama son zamanlarda biraz fazla kacirdik göbeğim cikmaya başlamış 5 kilo versem incecik olurum aslinda ama bakalım. Sorma ya benimde dikiş yerim ağrıyor yorgunluktan ama 1 haftadir filan dinleniyorum artık yavas yavas yapıyorum işleri biraz geçti ağrım. Perşembe kadin doguma randevum var gitmeyecektim ama eşim bebek istiyor ben istemiyorum 1 seferlik gidicem artik muayene olurum

Hala dıkıs agrın gecmedımı.
5 kılocuk gıder hemen. Ekmegı pılavı kes kendılıgınden gider

Y yilfasa canım ne zaman bırakmıştı oğlun?bide onun yerine süt vermeye devam ettin mi?
Tecrübeli anneler tuvalet eğitimi için deneyimlerinizi paylaşır mısınız?yazın denemek istiyorum. Şimdi yaptıktan sonra söylüyorlar utanıp saklanıp yapıyorlar bezden de rahatsız oluyorlar sanki çıkartmaya çalışıyorlar bunların hepsi sinyal dimi?

Canım ya kıyamam abiler de var tabi benim büyük abi çok işime yarıyor şükür her şeye koşuyor
Dün gittik doktora ben sormadım kıza benziyor dedi bende Ömer’e de ilk kıza benziyor demişlerdi dedim o zaman ben bişey demeyeyim dedi bi daha ki kontrolde net belli olur o zaman söyleyeyim dedi bende ısrar etmedim hareketleri yavaş yavaş dı çok narin elleri yüzünde çok tatlıydı hemen foto atıyorum

Benim oğlum 1 yaşında formül mamayı bırakıp normal süt ile devam etti doktor tavsiyesiyle. Bunlar işaret tabi maşallah senin kuzulara. Benim oğlum bebek lazimliklarina hiç oturmadı.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…