2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
Kız naptın kendine dikkat et inşallah birşey yoktur geçici bir tutulmadir

Geçmiş olsun canım :KK43:

Fazla ısınmadan hemen yordunmu kendını bırden ters hareketmı yaptın acaba. Gecmıs olsun.

@emnis geçmiş olsun canım ısınmadan birden yaptıysan ondan olmuş olabilir

@emnis canım geçmiş olsun.ani ve ters hareket yapmışsındır büyük ihtimalle.gerekli ısınma olmadan başladıysan ve uzun süredir spor yapmayıp aniden başladıysan büyük ihtimal ondandır. Ama dikkatli ol demiştim sana bennn

Sağolun kızlar dizimin ağrısı geçmedi sabah eşim hastaneye götürecekti oğlan gece 2de uyuduğu icin sabah uyanmadı gidemedik ayakta durunca iyice kötü oluyor 2 ser tane parol ile geçiştiriyorum simdilik yarın gitçez inş doktora

Hayy maşallah :)) yemek yiyor mu ? Biz bazı günler azıcık çorba ile günü bitiriyoruz buda pek iyi bisey değil herhalde demi
Canı isterse yiyor canı isterse atıyor yerlere :)
Keyif insanı beyefendi
Ya ben şöyle düşünüyorum
Hayatı boyunca yemek yiyecek zaten ama emeceği süre kısıtlı emsin istediği kadar :)

Annenler gelse yardımcı olsa. Dınlemezsen daha da artabılır canım.
BAbam daha yeni döndü ablam taşınacak onlara yardım edecekler şu sıra zor gelmeleri :KK43: onca yıl spor yaptım hiç başıma böyle bisey gelmemişti herhalde uzun zamandır yapmayınca aşka gelmişim :)) Doğumdan bir gün öncesine kadar bile yapmıştım normal olsun diye Ama olmadı :)))

Ben kullandım pişik yaptı bi tek bu bez yaptı şu ana kadar bide pahalı yani bence daha ucuz bi bez dene değiştirdiğine değsin :emir_bebek: komili,evy baby de güzel
Çok güzel indirim vardı hugies te.cok ucuza geliyordu alayım deneyeyim dedim ama kampanya tukendi canim

X