2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
Aynen çok hızlı kilo alıyorum hemencecik 5 kilo almışım ama çoğu göbekte toplandı :anneadayı:pantolonlarımın 1 tanesi oluyor oda yüksek bel streç olduğundan kısa süre sonra o da olmayacak :eek:
İşin garibi ben kilo da almadım ama karnım çıktı hatta üç kilo verdim ilk öğrendiğim hafta başka sorunlardan yemek yemedim bir hafta zayıfladım.. Bu gün defacto dan aldım bir kot iyi oldu

Göğüs konusu bende de dert oldu. Gece yatakta sağa sola dönerken resmen onlari elimle taşıyorum... Çok ta acıyor, acayip hassaslastilar. Evde sporcu sütyeni takıyorum. Gayet rahatlar ama Bunlarin da büyüğünü almam gerekecek herhalde..
Aaa evet bendede var bende onları kullanayım bari inan okadar garip şiştiler ki damar damar sanki yeni emziriyorum o derece hassalar

Benim zaten düşük tehlikem ve kanamam olduğu için evde sadece yiyor, iciyor yatıyorum. Gün içinde yıkarsam bi bulasik yikarim. O da eğer iyi hissedersem. Kayınvalidem yapıyor herseyi sağolsun. Biz birlikte yaşıyoruz. Bir tek yatağımı düzenler, odami toplarım o kadar.

Benimde düşük tehlikem var ama bazı şeyleri mecbur yapıyoruz :eek:

Kızlar beni çok tembellestirdi hamilelik hep uykum var. Evim darma dağın yemek yapılacak ders çalışmam lazım ama gözlerimi acamiyorum uykudan. Dışarıya da çıkmak istemiyorum az yol yürüten ayakta kalsam benim ağrıyor halsiz düşüyorum :confused: bu halden kurtulmak için yapılacak bir şey var mi?
Bende aynı sen gibiyim, hemen temızlıkçi arayısına girdim herkes dolu sonunda buldum birini artık 15günde bir alıcam.Hep uyku modundayım yazık minik kuzumda ben uyurken evde kendı takılıyor çok şükür sakin bir cocuk henüz 4,5 yasında:) bugun yine 5te uyuyp sekizbucukta uyandım.üstelik çalısıyorum evden, hal böyle olunca işlerimde aksıyor.uykuya çareee:))

Kaynana ile yaşamanın tek avantajını yaşıyorum herhalde :) Eger ayrı olsaydık, evet tüm işler benim sırtımda olurdu. Kocam yardimci olmak ister ama pek beceremez garibim...
Vallahi tebrik ederim senı canım herkesin harcı degıl kaynana ile aynı yaşam alanı :) boyle haberler ne guzel hosuma gıdıyor vallahi bende cok severim kaynanamı ama aynı ev dusunenem :KK48:

Vallahi tebrik ederim senı canım herkesin harcı degıl kaynana ile aynı yaşam alanı :) boyle haberler ne guzel hosuma gıdıyor vallahi bende cok severim kaynanamı ama aynı ev dusunenem :KK48:
Bencede dusunme hic tavsiye etmem.kendine gore bi duzen varken niye baskasinn duzenine uyum saglican ki :)

Kizlar sizde de oluyor mu surekli bebisi gorme istegi ?? En son 5 gun once gordum cuma gunu gorucem yeniden ama cok heyecanlaniyorum. İlerleyen zamanlarda daha da azalir mi acaba artar mi bu duygu :anneadayı::KK200:

Selam kızlar..
Sabah bulantısı kavramını gece bulantısına ceviren kadon oldum ya tebrikler bana :KK71:
Gündüz birşeyim yok akşama doğru bir başlıyor, geceye doğru tavan yapıyor Dayanamıyorum bulantıya :KK43: doktorumda ilaç kullanma diyor of ki of :KK43:
Var mi benim gibi olan? Herşeyim hep ters olur zaten :oops:

Kızlar iyi geceler umarım herkes bebisleriyle iyidir :)) benim yüzüm çok kötü durumda hem benek benek kırmızı hemde deri değiştiriyor gibi kabuk kabuk soyuluyor nemlendirici de fayda etmiyor ne yapsam bilemedim :KK43: varmı böyle bir sorunu olan ???

:anneadayı:
Selam kızlar..
Sabah bulantısı kavramını gece bulantısına ceviren kadon oldum ya tebrikler bana :KK71:
Gündüz birşeyim yok akşama doğru bir başlıyor, geceye doğru tavan yapıyor Dayanamıyorum bulantıya :KK43: doktorumda ilaç kullanma diyor of ki of :KK43:
Var mi benim gibi olan? Herşeyim hep ters olur zaten :oops:

Canim bende ki bulanti gibi degilde geniz akintisi gibi inanilmaz. Naneli sakiz cigneyip rahatlayim diyorum direk ogurme geliyor. Bazi yediklerimden sonra da oluyor. Anlamadim gitti. Bu gunumuze sukur :anneadayı::KK200:

Basin sagolsun canim.Allah dilemedikce hic birsey olmaz.sizin icin hayirlisi buymus demekki.size bu cocuk ilac gibi gelir ins ablanizin uzuntusunden sonra hem annenlere hem size.kendinide toparlaki karnindakinin sana ihtiyaci var sen iyi olursan o da iyi olcak.

Allah rahmet eylesin gerçekten çok zor bir dönemde hamile kalmışsın ama Rabbimin vardır bir bildiği ,bebiş seni tekrar hayata bağlayacaktır.Elbette Unutamazsın ama acılarını hacifletecek ,kendini toparlamana vesile olacak Allahım gönlüne bir ferahlık versin bebişini sağlıcakla al kucağına inşallah.

Başın sağolsun canım Rabbim sana çocuklarına uzun ömürler versin inşallah...

Allah sabir versin canim.bence bu bebis sana iyi gelecek rabbimin bi bildigi vardir elbet...

Çok sağolun kızlar Allah razı olsun. ..

X