2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
Yarın Doğum gününüz mevlid kandılıne denk geldı :)
Yaaa evet :) geçen sene kandil olsa ne güzel olurmuş ama di mi... Bu saatlerde sancıyı hissetmeye başlamıştım. Hatta tam şu an annemi alıyorduk evinden gece doğuma giderim diye.
Şu an da yine aynı doktorun kapısında sıra bekliyorum. Doğumuma giren öteki doktorlar da burada. Hele birine yalvarmıştım bana bir şey oluyor nolur bebği kurtarın diye. Gülmüştü. Merak etme olan şeyi bebeğin yapıyorz doğuyor demişti. Ne günlerdi ya hu...

Ki
Kız sen nerde doğum yaptı n

Saolun canlar evet bişey yoktur galiba yani sanırım :/ dr eski tahlilleri gönderdi de 26çıkmış bizim değer alt sınır 20 zaten ama bu değer için d vitamini iyi demişti drumuz ama ben de hiç d vitamini vermiyorum çocuğa aylardır herşeyine bu kadar dikkat ederim nasıl basiretim bağlanmış böyle ya biraz da herkes bu d vitamini damlalarıyla ilgili pek iyi konuşmayınca aman dedim vermicem pek fazla. Allah korusun ne kadar riskliymiş bugün hemen verdim 3 damla..
rint kuzucum senin işin extra zor be annem allah daha beterinden hep korusun tabi ama hele yemek olayı benim için çok zor biliyosun :) inşallah geçecek bunlar da

Iyiki doğdu bebisin canim bırlıkte nice mutlu yaşlarınız olsun

rint canim ya tekrar tekrar gecmis olsun... Insallah tez zamanda bulunur sebebi.allahim sabırlar ve kolaylıklar versin.... Kizzzz pirinç yiyecem diye sumocular gibi olma aman
Eriyorum Larendemmm ediyorum resmen. 6 kilo verdim Ediz alerji olduğundan beri.

Instagramda kimler var acaba cook merak ettim
Ben ben ben :)

Ayy sorma. Ama inan su an ona kafayı takacak takatim yok :)) yine beneklendi. pirinç bitirdi beni ahhh... Besinsizimm

Canımm burada da çok konuştuk. Başka marka al. Katkısız vardı bir tane. Zeytinyağlı. Günde bir pufff. :)

Iyiki doğdu bebisin canim bırlıkte nice mutlu yaşlarınız olsun
Çok sağ ol canım Allah razı olsun :) hepimiz inşallah

Canım ver mutlaka d vitamini aksatma bize hasta dediler 19cıktı alt sınır 25 devit 3 kullanıyoruZ

Kızlar sormam sorcam unutuyorum gunduZ uykularınız teke düştü mü ? biz neredeyse 2aydır sadece 1kere bir buçuk 2saat öğle uykusu uyuyoruz normal mi ?iki kere uyutursam kayış kopuyor gece 2den önce uyumuyor

Kızlar sormam sorcam unutuyorum gunduZ uykularınız teke düştü mü ? biz neredeyse 2aydır sadece 1kere bir buçuk 2saat öğle uykusu uyuyoruz normal mi ?iki kere uyutursam kayış kopuyor gece 2den önce uyumuyor
Bz de öyleyiz cnm öğlen 1.5 saat uyuyor akşam çok uykusu geliyor ama uyumuyor uyuyamiyor.butun akşam mızmız geçiyor 11 de uyuyor.bazen 2. Uykuyu 5 te uyuyor o zmn da gece 1den aşağı uyumuyor

biz uzun zamandır günde 1 kere öğlelerde uyuyoruz com normal artik

Bz de öyleyiz cnm öğlen 1.5 saat uyuyor akşam çok uykusu geliyor ama uyumuyor uyuyamiyor.butun akşam mızmız geçiyor 11 de uyuyor.bazen 2. Uykuyu 5 te uyuyor o zmn da gece 1den aşağı uyumuyor

Bazen bizimde öyle kuzum artık büyüdüler

biz uzun zamandır günde 1 kere öğlelerde uyuyoruz com normal artik

Bak sen ponçiklere ya :)) bende bir tek bizim ki böyle yapıyor sanıyorum. :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…